مجسمه برنزی ملانیا ترامپ در اسلوونی جایگزین مجسمه سوخته او شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجسمه برنزی ملانیا ترامپ در اسلوونی جایگزین مجسمه سوخته او شد جزئیات بیشتر🔽

ملانیا ترامپ سال ۱۹۷۰ در شهر مجاور به نام «نووو» متولد شد اما سئونیتسا، شهری که بانوی اول ایالات متحده در آن بدنیا آمد همچنان به زادگاه وی شهرت دارد و مجسمه برنزی نیز در آن نصب شده است.

اسلوونی قبلا بخشی از یوگسلاوی سابق و تحت سلطه كمونیست‌ها بود. این کشور که بیش از ۲ میلیون جمعیت دارد هم اکنون عضو اتحادیه اروپا و ناتو است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برادرم هیچ‌گاه اعلام نکرد، کسی او را همراهی می‌کند/ احراز هویت جز از طریق آزمایش DNA میسر نبود/ پیکر برادرم در مشهد دفن شدبرادر غلامرضا منصوری در گفت‌وگو با ایلنا: برادرم هیچ‌گاه اعلام نکرد، کسی او را همراهی می‌کند/ احراز هویت جز از طریق آزمایش DNA میسر نبود/ پیکر برادرم در مشهد دفن شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: ایران پس از پیروزی من در انتخابات به میز مذاکره بر می گردد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا بار دیگر بر امکان توافق با ایران در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرده است. آقای ترامپ گفت بر این باور است که ایران در پی یک توافق با آمریکاست. آقای ترامپ همچنین گفت ایران، چین و روسیه منتظر پیروزی جو بایدن در انتخابات هستند چرا که در صورت این پیروزی آنها مالک آمریکا خواهند شد. Evil country is Israel
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

احضار سفیر آلمان به وزارت امور خارجهاحضار سفیر آلمان به وزارت امور خارجه در پی توییت‌های اخیر سفارت آلمان در تهران، سفیر آن کشور در تهران امروز توسط مدیرکل اروپای وزارت امور خارجه احضار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بانوی ایرانی در جمع ۴۰ استاد برتر جوان دنیا قرار گرفتبانوی ایرانی در جمع ۴۰ استاد برتر جوان دنیا قرار گرفت مریم کوچکی‌نژاد، دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف در میان ۴۰ استاد برتر جوان زیر چهل سال در دنیا در رشته مدیریت انتخاب شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احضار سفیر آلمان در تهران به دلیل توییت اعتراضی علیه اعدام نوید افکاریوزارت خارجه ایران اعلام کرد که در پی توییت‌های اخیر سفارت آلمان در تهران، سفیر آن کشور در تهران روز دوشنبه توسط مدیرکل اروپای وزارت امور خارجه احضار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از اتاق تاریک تا صادرات مویرگیامروز وزیر_نفت در مجلس حاضر شد | آنچه را که در میان بیژن زنگنه و نمایندگان مجلس گذشت، در این گزارش ببینید
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »