مجری تلویزیونی حین خواندن خبر بی‌دندان شد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجری که حین خواندن خبر بی‌دندان شد

اما مارچیکا پادالکو، از مجریان خبر تلویزیون اوکراین در حین اجرای برنامه در هفته جاری با مشکلی غیر معمول روبرو شد و آن هم افتادن یکی از دندان‌های جلویش بود.این مجری خبر بعدا در اینستاگرامش نوشت:"صادقانه بگویم، فکر کردم که کسی متوجه این موضوع نشده. اما من توجه بینندگان را دست کم گرفته بودم."

خانم پادالکو گفته که حدودا ده سال پیش، پس از آن که دخترش تصادفا یک ساعت فلزی را به دندان او زده، مجبور شده که دندانش را ترمیم کند. به رغم آن که این شبکه خبری در ابتدا ویدیوی مربوط به این موضوع را در یوتیوب نگذاشته بود، اما خانم پادالکو گفته که تحت تاثیر حمایت زیاد مردم قرار گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: راهی جز قطع زنجیره ابتلا به کرونا وجود نداردروحانی: برای ماه های بعد که به مقابله دو برابری نیاز داریم. هنوز به ایمنی جمعی نرسیده‌ایم و چاره‌ای نداریم جز اینکه دست به دست هم بدهیم و زنجیره شیوع کرونا را قطع کنیم. 🔹 عامل انتقال در قم و گیلان، مسافران بازگشته از ووهان بودند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رضازاده: هیچ وقت واگذاری کیش به چین در قرارداد ۲۵ ساله وجود نداشته استیک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه واگذاری جزیره کیش در قرارداد ایران و چین صحت ندارد، گفت: از ابتدا هم قرار نبوده که کیش و یا هر نقطه ای از کشور ما در این قرارداد به چین واگذار شود. این حرف ها تبلیغات بیگانگان به خصوص آمریکا و اسرائیل است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قول تولیدکنندگان نوشت‌افزار برای افزایش سطح داخلی‌سازی محصولات/ نگرانی بابت تامین لوازم‌التحریر مورد نیاز دانش‌آموزان در مهر 99 وجود نداردباحضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد؛ قول تولیدکنندگان نوشت‌افزار برای افزایش سطح داخلی‌سازی محصولات نگرانی بابت تامین لوازم‌التحریر مورد نیاز دانش‌آموزان در مهر ۹۹ وجود ندارد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

رشد 18 درصدی تولید تجمعی خودروسازان تا 24تیرماه/ تعهدات معوق 41 درصد کم شددر جلسه امروز جمعه 27 تیرماه کمیته خودرو که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، رشد تجمعی تولید خودروسازان 18 درصد اعلام شد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

سقوط دکل جرثقیل تاورکرین در غرب تهران + تصاویر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimسقوط دکل جرثقیل تاورکرین در غرب تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی: خوشبختانه دکل جرثقیل تاورکرین، روی خودرو، ساختمان یا افراد رهگذر سقوط نکرده و تلفات جانی نداشتیم سقوط روی تیر و کابلهای برق مجاور روی داده و منجر به اتصالی و پارگی کابلها شده بود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

راه اندازی قرارگاه مقابله با قاچاق در حوزه بهداشتی/ برخورد با بدحجابی در فروشگاهها و خودروهاجانشین فرمانده ناجا: مقابله با کسانی که امنیت جانی مردم را به خطر انداخته و به احتکار و قاچاق اقلام به خصوص کالاهای بهداشتی در استان ها و مرزها می پردازند را در دستور کار قرار داده‌ایم. مردم از بدحجابی و پوشش عده اندکی، آزرده خاطر هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »