پدر, خانواده, دستگاه قضایی, دستور کار پلیس, فرمانده انتظامی شهرستان

پدر, خانواده

مجروج شدن اعضای یک خانواده در کرمانشاه براثر شلیک گلوله/ ضارب داماد خانواده بود

فرمانده انتظامی کرمانشاه خبرداد: مجروج شدن اعضای یک خانواده در کرمانشاه براثر شلیک گلوله/ ضارب داماد خانواده بود

30/07/2019 04:48:00 ب.ظ

فرمانده انتظامی کرمانشاه خبرداد: مجروج شدن اعضای یک خانواده در کرمانشاه براثر شلیک گلوله/ ضارب داماد خانواده بود

فرمانده انتظامی کرمانشاه از مجروح شدن 3 نفر از اعضای یک خانواده در این شهرستان براثر شلیک گلوله به دست داماد این خانواده خبرداد.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس مشخص شد دو نفر سوار بر یک دستگاه پراید به منزل یکی از شهروندان در این شهرک مراجعه و پس از تیراندازی و زخمی کردن پدر، مادر و دختر خانواده متواری شده‌اند.سرهنگ براری تصریح کرد: ماموران کلانتری 19 طاق بستان که رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داده بودند با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی یکی از عامل تیراندازی که بعدا در تحقیقات مشخص شد داماد خانواده بوده که پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر کردند.

المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها ضمن اقرار به تیراندازی، انگیزه کار خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

درخواست کمک خدمه یک کشتی تجاری ایرانی از روسیه/ بستری شدن 10 ملوان در آستراخانساعاتی پیش ۱۰ ملوان کشتی تجاری ایران به نام 'تینا' مستقر در بندر آستراخان که به سندروم عفونت حاد روده‌ای دچار شده بودند، از این بندر درخواست کمک‌های پزشکی کردند. بنا بر اعلام مسئولان روسی حال هیچ‌کدام از ملوانان ایرانی وخیم نیست.

نوجوان آمریکایی جایزه سه میلیون دلاری بازی فورت‌نایت را بردیک نوجوان آمریکایی با برنده شدن در مسابقات جهانی بازی کامپیوتری فورت‌نایت، یک جایزه سه میلیون دلاری را از آن خود کرد و رکوردی در این زمینه به جا گذاشت. کجا برد؟ فورتنایت رو نصب کردم ولی خوشم نیومد😑 خوش بحالش.

کشته شدن 2 سرباز آمریکایی در افغانستاندو سرباز آمریکایی وابسته به فرماندهی ماموریت حمایت قاطع ناتو در افغانستان کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

کشته شدن دو سرباز ناتو در افغانستانمأموریت حمایت قاطع یا ناتو سه‌شنبه 30 ژوئیه تایید کرد که دو سرباز امریکایی مستقر در افغانستان کشته برا طالبان بد تموم میشه

کشته شدن 2 سرباز عربستان سعودی در مرز یمندو سرباز عربستان سعودی در جنوب این کشور در مرز با یمن کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

محمدعلی نجفی به قصاص نفس محکوم شدسخنگوی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران از مجرم شناخته شدن محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران در اتهام قتل عمد میترا استاد و محکوم شدن او به قصاص نفس در دادگاه بدوی خبر داده است. به گفته غلامحسین اسماعیلی این حکم 'غیرقطعی و قابل فرجام‌خواهی در دیوان عالی کشور است.' بدرک اسفالسافلین از بدن زنان استفاده ابزاری نکنید پول میده رضایت میگیره ... فقط قیمت بالا میره با این حکم ...