مجبور به کار در مناطق صعب‌العبور کوهستانی بودیم/ مخاطبان سینما را نباید از هم تفکیک کرد/ ماجرای سرمایه‌گذاری احسان علیخانی در سینما

29/10/1400 09:41:00 ق.ظ

همراه با فیلم‌های جشنواره فجر چهلم؛ مجبور به کار در مناطق صعب‌العبور کوهستانی بودیم/ مخاطبان سینما را نباید از هم تفکیک کرد/ ماجرای سرمایه‌گذاری احسان علیخانی در سینما

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «برف آخر» با بیان اینکه عوامل فیلم شرایط تولید سختی را تجربه کرده‌اند، گفت: ساخت این فیلم در منطقه‌ای کوهستانی و صعب العبور انجام شده است. در حدود دو ماه فیلمبرداری و پروسه تولید زمان برد. درست در بهمن و اسفند سال گذشته (۱۳۹۹) فیلمبرداری این کار انجام شده است. محل فیلمبرداری، در یک منطقه کاملا برفی و کوهستان‌های کیاسر (استان مازندران) بود.

که به دلیل سرمای هوا بسیار کار تولید را سخت کرده بود.

طرح اولیه و نگارش فیلمنامه را امیرحسین عسگری نوشت. زمانی که فیلمنامه را مطالعه کردم، بسیار مرا جذب کرد و به قول معروف دست یاعلی دادیم و ساخت پروژه را آغاز کردیم. باید بگویم که آشنایی و دوستی ۲۰ساله با امیرحسین عسگری دارم و مسئله آشنایی ما به زمان ساخت «برف آخر» محدود نمی‌شود و زمانی که ایشان دستیار کارگردان بودند با هم همکاری داشتیم. در یک فیلم کوتاه در کنارشان بودم.

خیر، امین حیایی فقط به عنوان بازیگر در پروژه حضور دارد و سرمایه‌گذار «برف آخر» من و احسان علیخانی بودیم. در ابتدای کار، قرار بود تهیه‌کننده فیلم «برف آخر» احسان علیخانی باشد اما او مشغله‌های برنامه «عصر جدید» را داشت و درنتیجه بنده تهیه‌کننده این پروژه شدم. ضمن آن که احسان علیخانی در جایگاه مشاور پروژه و سرمایه‌گذار فیلم کنار پروژه حضور داشت. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

جاده‌های کوهستانی در خطرناک‌ترین وضعیت ممکن!کشته شدن یک کارگر آزادراه تهران-شمال در ریزش بهمن جاده چالوس مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از سقوط بهمن در محدوده قطعه دوم آزادراه تهران-شمال خبر داد و گفت: با برخورد بهمن به کانکس‌های پروژه، متأسفانه یکی از کارگران فوت کرد و دو نفر دیگر زخمی شدند.

تهیه‌کننده فیلم حذف‌شده «علت مرگ: نامعلوم»: سانسورتان سینما را نابود کرده

اتحادیه اروپا در سالگرد بازداشت ناوالنی از روسیه خواست او را آزاد کنداتحادیه اروپا روز دوشنبه ۲۷ دی از روسیه خواست الکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین را آزاد کند.

هشدار یک کارشناس درباره ریزگردها در ایران: ترکیه و افغانستان باید آب‌ را «رهاسازی» کنندیک کارشناس حوزه آب می‌گوید در صورتی که آب‌های روان از سوی افغانستان و ترکیه، کشورهای همسایه شرقی و غربی برای ایران «رهاسازی» نشود، دریاچه هامون و هورالعظیم ریزگرد تولید خواهند کرد. این نقشه نابودی ایران رو که تو زیرزمین کاخ الیزابت کشیدن ج.ا هم یه عمله روزمزد برا اجرای این طرح بیشتر نیس ، فقط ادمین جون قربونت حالا که داری توئیت میزنی خودت به خودت بگو (خر خودتی ) به اونایی هم که متن رو میدن اگه حقوقت رو قطع نمیکنن از طرف ما یه نیش خنده بزن جاوید_ایران متاسفانه در تمام این کشورهای هم جوار، مشتی ابله قدرت پرست حکمرانی میکنند، که بینششان از نوک بینیشان فراتر نمیرود، منطقه را با مردمش و حیات وحش و طبیعتش به نابودی میبرند :( With the United States Constitution having become effective on 4 March 1789, the United States is the oldest surviving federation, while the newest federation is Nepal, after its constitution went into effect on 20 September 2015.

فیلم‌های پرفروش در آمریکا؛ «جیغ» سرانجام «مرد عنکبوتی» را پایین کشید🔺فیلم‌های پرفروش در آمریکا؛ «جیغ» سرانجام «مرد عنکبوتی» را پایین کشید ▪️نسخه جدید فیلم ترسناک «جیغ» محصول شرکت «پارامونت» با بیش از ۳۰ میلیون دلار فروش، صدرنشین گیشه در آمریکا شد و پس از حدود یک ماه، فیلم «مرد عنکبوتی» را پایین کشید. ⬇️ بیشتر بخوانید

جزییات مخالفت «آخوندی» با قطار سریع‌السیر چینی/ در زمان جنگ سلاح‌های چینی را غنایم جنگی می‌گفتیمرئیس انجمن دوستی ایران و چین اظهار داشت: بخش مهمی از جنگ فریب است همان طور که ما در دوران جنگ بین ایران و عراق ما سلاح‌های خود را از چین می‌گرفتیم اما می‌گفتیم این تجهیزات غنایم جنگی است که در فاو به دست آوردیم و اساسا بخش مهمی از جنگ همین موضوعات و فریب‌ها است. در زمانی که برای سند 25 ساله با چینی‌ها مذاکره می‌کردیم از سوی چینی‌ها اعلام شد که این مذاکرات به هیچ وجه علنی و منتشر نشود اما با فاصله بسیار کوتاهی مذاکرات سند 25 ساله ایران و چین منتشر شد در این شرایط اشکال از کیست؟ ما باید قواعد بازی را رعایت کنیم که کمتر رعایت می‌کنیم.