مجازات سنگین برای سرکرده 'شاخه بلژیک' یک باند قاچاق انسان | DW | 19.01.2022

29/10/1400 07:04:00 ب.ظ

سرکرده یک باند قاچاق انسان در بلژیک به ۱۵ سال حبس و یک میلیون یورو جریمه نقدی محکوم شد. او یکی از افراد مسئول مرگ ۳۹ پناهجوی ویتنامی در یک کامیون است. این کامیون در سال ۲۰۱۹ در نزدیکی شرق لندن پیدا شد.

سرکرده یک باند قاچاق انسان در بلژیک به ۱۵ سال حبس و یک میلیون یورو جریمه نقدی محکوم شد. او یکی از افراد مسئول مرگ ۳۹ پناهجوی ویتنامی در یک کامیون است. این کامیون در سال ۲۰۱۹ در نزدیکی شرق لندن پیدا شد. پلیس بریتانیا در سال ۲۰۱۹ جسد ۳۱ مرد و هشت زن را در کامیون او در نزدیکی شرق لندن پیدا کرد.

همه آنها بر اثر کمبود اکسیژن و گرمای بیش از حد در محوطه پشت کامیون خفه شده بودند. این پرونده مورد تحقیق بلژیک، بریتانیا و ویتنام قرار گرفته است. در جریان تحقیقات، روشن شد که افرادی نیز از فرانسه و آلمان از اعضای این باند هستند که آنها نیز دستگیر شده‌اند.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید قربانیان این حادثه از مناطق روستایی فقیر ویتنام بودند، جایی که بسیاری از ساکنان‌اش جان خود را به امید زندگی بهتر در خارج از این کشور به خطر می‌اندازند. نجات از دریا

گالری تصویری از پناهجویانی راهی ناکجاآباد ۴۰درصد از پناهجویان کودک هستند. یک‌میلیون و ۱۰۰هزار نفر از اقلیت روهینگیا به دلیل اعمال خشونت ارتش میانمار پا به فرار گذاشته و به بنگلادش گریخته‌اند. اردوگاه آوارگان"کوکس بازار" یکی از بزرگ‌ترین اردوگاه‌های جهان است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تنش و درگیری در مجمع عمومی بانک دِی در پی تداوم شرایط بحرانی در بورس ایرانچند هفته پس از درگیری در مجمع بورس کرمان، گزارش‌ها حاکی از وقوع درگیری در روز چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه، میان سهامداران و مدیران در مجمع بانک دِی در تهران است.

خشونتی که مهاجرت کرد؛ محاکمه یک مرد ایرانی در برلین

کمک یک میلیون پوندی انگلیس به برنامه جهانی غذا سازمان ملل در ایرانسفیر بریتانیا در ایران در صفحه اینستاگرام سفارت انگلیس نوشت: بسیار باعث مسرت است که توانستیم در قالب اهدای مبلغ یک میلیون پوند به برنامه جهانی غذا سازمان ملل به تلاش‌های ایران برای حمایت از پناهجویان افغانستانی کمک کنیم. انگلیس بدهی خودش رو تسویه کنه کمک پیشکش پول چیفتن هارو بدن ،یه ملیون پیشکش. البته اینم با فرمول برادر محسن فیلا زنده شده فک کنم.

هشدار یک کارشناس درباره ریزگردها در ایران: ترکیه و افغانستان باید آب‌ را «رهاسازی» کنندیک کارشناس حوزه آب می‌گوید در صورتی که آب‌های روان از سوی افغانستان و ترکیه، کشورهای همسایه شرقی و غربی برای ایران «رهاسازی» نشود، دریاچه هامون و هورالعظیم ریزگرد تولید خواهند کرد. این نقشه نابودی ایران رو که تو زیرزمین کاخ الیزابت کشیدن ج.ا هم یه عمله روزمزد برا اجرای این طرح بیشتر نیس ، فقط ادمین جون قربونت حالا که داری توئیت میزنی خودت به خودت بگو (خر خودتی ) به اونایی هم که متن رو میدن اگه حقوقت رو قطع نمیکنن از طرف ما یه نیش خنده بزن جاوید_ایران متاسفانه در تمام این کشورهای هم جوار، مشتی ابله قدرت پرست حکمرانی میکنند، که بینششان از نوک بینیشان فراتر نمیرود، منطقه را با مردمش و حیات وحش و طبیعتش به نابودی میبرند :( With the United States Constitution having become effective on 4 March 1789, the United States is the oldest surviving federation, while the newest federation is Nepal, after its constitution went into effect on 20 September 2015.

اولین جلسه دادگاه « حبیب فرج الله چعب» در تهران برگزار شداولین جلسه دادگاه « حبیب فرج الله چعب» در تهران برگزار شد اولین جلسه رسیدگی به پرونده «حبیب فرج الله چعب» ملقب به حبیب اسیود به عنوان رهبر گروه حرکه النضال در دادگاه انقلاب تهران برگزار شد.

امارات خواستار قرار گرفتن نام حوثی‌های یمن در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا شدامارات خواستار قرار گرفتن نام حوثی‌های یمن در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا شد امارات متحده عربی خواستار قرار گرفتن نام شبه‌نظامیان حوثی‌ یمن در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا شده است. نسبت به مردم امارات احساس همدلی داریم😟امارات کشور بزرگ وقدرتمند وحق پاسخ به حمله های تروریستی واقدامات مجرمانه را برای خود می دارد امارات متحده عربی کشور امن واین حملات تروریستی تاثیری برآن ندارد✊ نسبت به مردم امارات احساس همدلی دارم گو می خورد