مجارستان از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان حمایت کرد

11/07/1399 09:02:00 ب.ظ

وزیر امور خارجه مجارستان از حمایت کشورش از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه مجارستان از حمایت کشورش از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 02.10.

2020 بوداپست/ محمد ییلماز/ خبرگزاری آناتولی پیتر سیارتو، وزیر امور خارجه و تجارت خارجی مجارستان طی نشست خبری مشترک با نیکوس دندیاس، همتای یونانی خود در بوداپست، اعلام کرد که کشورش از تمامیت ارضی و حاکمیت جمهوری آذربایجان حمایت می‌کند.

سیارتو اظهار داشت: ما در راستای حقوق بین‌الملل از یکپارچگی خاک و حاکمیت جمهوری آذربایجان حمایت می‌کنیم. امیدواریم در میانجی‌گری بین المللی گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا به ریاست مشترک روسیه، فرانسه و آمریکا نتیجه‌ای حاصل شود.

گفتنی است تنش میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان بر سر منطقه قره‌باغ کوهستانی سال 1988 آغاز و در سال 1991 به درگیری نظامی تبدیل و منطقه قره‌باغ کوهستانی جمهوری آذربایجان و هفت شهرستان همجوار آن تحت اشغال نیروهای ارمنستان درآمد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

چاووش‌اوغلو: هیچ کس از حمایت ما از آذربایجان ناراحت نشودوزیر امور خارجه ترکیه گفت که نباید کسی از حمایت‌های آنکارا از جمهوری آذربایجان ناراحت شود. - خبرگزاری آناتولی فقط پان فارس و کورد دارن میسوزن شما کی باشید؟ نیه آخی!جهنمه ناراحات اولسونلار!

شعار علیه نارندرا مودی پس از مرگ زنی در پی تجاوز گروهی در هندپیکر نیمه‌جان و برهنه او غرق در خون، با زبانی شکافته و ستون فقرات شکسته در مزرعه‌ای پیدا شد. او دو هفته پس از این حادثه بر اثر شدت جراحات جان باخت.

خوشحالیم کاری کردیم ذهن مردم ٢ ساعت از مشکلات اقتصادی دور باشدگل‌محمدی: خوشحالیم کاری کردیم ذهن مردم ٢ ساعت از مشکلات اقتصادی دور باشد سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: خوشحال است با عملکرد تیمش مردم برای دو ساعت مشکلات اقتصادی را فراموش کردند. در عوض ج.ا چهل ساله رو مغز و اعصاب مردم ایرانه ! پیمان_نوین مگه چیکار کردن؟ ما همون دو ساعت هم داشتیم به مشکلاتمون فکر میکردیم.

شکستن دیوار صوتی و ترس پاریسی‌ها از یک انفجار مهیبدیوار صوتی در آسمان پاریس شکست. بسیاری از رسانه‌های فرانسوی از جمله خبرگزاری فرانسه خبر از یک «انفجارمهیب» دادند و پس از چند دقیقه خبرها اصلاح شد.

برلین قبل و بعد از وحدت | DW | 01.10.2020شهر برلین زمانی مرکز جنگ سرد و نماد شهری دو تکه بود. چهره پایتخت آلمان حالا سه دهه پس از وحدت به‌کلی تغییر کرده و شهر حال و هوای دیگری دارد. مقایسه برلین قبل و بعد از وحدت در این گزارش تصویری: بازی کردی با عکسها ! هیچ فرقی ندارند جز رنگ

احتمال رگبار پراکنده باران در برخی از استان‌هااحتمال رگبار پراکنده باران در برخی از استان‌ها مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پیش‌بینی رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در جنوب غرب و غرب کشور و بخش‌هایی از کرمان و شمال خلیج فارس خبر داد.