مثلث سکس، سیاست و قدرت؛ نگاهی به رسوایی‌ جنسی ۵ رئیس‌جمهور آمریکا

25/05/1398 09:01 ب.ظ

جفری اپستاین که با اتهام «دلالی سکس» با افراد زیر سن قانونی روبرو بود در طول حیات خود با دو رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ و بیل کلینتون رابطه نزدیک داشت.

جفری اپستاین که با اتهام «دلالی سکس» با افراد زیر سن قانونی روبرو بود در طول حیات خود با دو رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ و بیل کلینتون رابطه نزدیک داشت. جفری اپستاین روز ششم ژوئیه بازداشت شد و با اتهام «دلالی سکس» با افراد زیر سن قانونی روبرو بود. در این گزارش نگاهی گذرا به رسوایی های جنسی روسای جمهور مختلف آمریکا انداخته ایم.

وارن جی هاردینگ بین سال های ۱۹۲۱ تا ۱۹۲۳ رئیس جمهوری ایالات متحده بود. او که بیست و نهمین رئیس جمهوری آمریکا بود با منشی شخصی خود به نام نان بریتون ارتباط جنسی پنهانی داشت.

ارتباط وارن جی هاردینگ یا نان بریتون در دوران ریاست جمهوری وی ادامه یافت. وارن جی هاردینگ در سال ۱۹۲۳ در حالی که دوره اول ریاست جمهوری وی به پایان نرسیده بود درگذشت. در آن زمان شایعات زیادی مطرح شد که همسر وارن جی هاردینگ او را مسموم کرده است.

عکس از آرشیو از فرانکلین دی روزولت، سی و دومین رئیس جمهوری آمریکا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین روسای جمهور این کشور یاد می شود. او در زمان بحران اقتصادی و جنگ جهانی دوم ساکن کاخ سفید بود. النور روزولت، همسر سی و دومین رئیس جمهوری ایالات متحده پس از آنکه نامه های عاشقانه لوسی مرسر را در کیف همسرش پیدا کرد به او پیشنهاد طلاق داد. با این حال آنها طلاق نگرفتند. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پاکستان روز استقلال خود را همزمان با افزایش تنش با هند بر سر کشمیر جشن می‌گیردپاکستان روز استقلال خود را همزمان با افزایش تنش با هند بر سر کشمیر جشن می‌گیرد عمران خان، نخست وزیر پاکستان روز چهازشنبه هشدار داد که اقدام های جنجالی اخیر هند در مناطق مورد مشاجره «جامو و کشمیر» صلح منطقه را به خطر انداخته است.

پرزیدنت ترامپ: چین برای توافق با آمریکا باید اول با هنگ‌کنگ «انسانی» برخورد کند♦️ پرزیدنت ترامپ: چین برای توافق با آمریکا باید اول با هنگ‌کنگ «انسانی» برخورد کند ⚡️ وی اضافه کرد: «هیچ تردیدی ندارم که رئیس جمهوری شی (جین پینگ) می خواهد به طور سریع و انسانی مشکل هنگ کنگ را حل کند، او می تواند این کار بکند.»

ترامپ پیشهاد دیدار با رهبر چین با محوریت بحران هنگ‌کنگ را مطرح کردرئیس‌جمهوری آمریکا به امکان دیدار با همتای چینی‌اش برای بحث و گفت‌وگو جهت حل و فصل بحران هنگ‌کنگ به شیوه‌ای «انسان‌دوستانه»، اشاره کرده است.

'آمریکا همزمان با طالبان، با دولت افغانستان توافق‌نامه‌ امضا می‌کند'امید میثم، معاون سخنگوی ریاست اجرایی افغانستان به بی‌بی‌سی گفت همزمان با توافق آمریکا و طالبان، میان دولت و آمریکا هم توافق‌نامه‌ای امضا خواهد شد و در این توافقنامه بر استقلال دولت افغانستان تاکید خواهد شد. او گفت این توافق‌نامه بزودی به امضا خواهد رسید.

سورپرایز یورگن کلوپ برای ایرانیان: با سیروس و سرژیک هم‌بازی بودم

دیدار معنی‌دار رهبر ایران با نماینده حوثی‌های یمنرهبر ایران میزبان یک هیات بلند پایه حوثی در تهران بود. شبه نظامیان تحت حمایتش در یمن، جایی که تقریبا کنترل نیمی از کشور از جمله پایتخت را در دست دارند.