متیو میچام؛ اولین ورزشکار دگرباش که طلای المپیک گرفت - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

متیو میچام؛ اولین ورزشکار دگرباش که طلای المپیک گرفت

و اینگونه بود که میچام دچار افسردگی شد. به‌عنوان یک نوجوان مرتباً به خود آسیب می‌رساند، مواد مخدر مصرف می‌کرد و به‌رغم تنفر از طعم الکل، بیش از حد شراب می‌نوشید.

"این راهی برای تسکین، فرار و خاموش کردن ذهنم برای چند ساعت بود، اما متأسفانه مشکل روز به روز اوج می‌گرفت."میچام که مدال برنز المپیک را رویایی بلندپروازانه می‌دانست، در پکن مدال طلا گرفت به گفته میچام، شش ماه طول کشید تا نفرتش از شیرجه را کنار بگذارد. میچام در اواخر سال ۲۰۰۶ پیشنهادی برای بازگشت به شیرجه دریافت و این بار به سیدنی نقل مکان کرد. به این ترتیب، او پانزده ماه پیش از بازی های المپیک پکن، رسماً به این رشته ورزشی بازگشت.

میچام قصد نداشت در محافل عمومی ظاهر شود، اما ناخواسته در جریان مصاحبه‌ای پیش از مسابقات، فاش کرد که با دوست پسر خود زندگی می‌کند. البته او پس از مشورت با دوستانش، اجازه انتشار آن را داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«چرنوبیل نه اولین و نه آخرین فاجعه هسته‌ای بود» | DW | 26.04.2021یاد قربانیان انفجار نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل در ۳۵ سالگی این حادثه گرامی داشته می‌شود. اوکراین می‌خواهد از محل فاجعه یک جذبه گردشگری بسازد. اما کارشناسان می‌گویند انفجار راکتور چرنوبیل نه اولین و نه آخرین فاجعه بود. بعيد نيست به زودي كوس مغزهاي سپاه پاسداران چرنوبيل ديگري رو تو ايران رقم بزنن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بورسیه کمیته بین‌المللی المپیک برای قایقران پناهنده ایرانی | DW | 27.02.2021کمیته بین‌المللی المپیک IOC برای سعید فضل‌اولی، قایقران ایرانی و پناهنده در آلمان، بورسیه ویژه در نظر گرفت. بدین گونه بخت حضور این ورزشکار در تیم پناهندگان در المپیک توکیو با دست‌یابی به پشتیبانی IOC افزایش یافت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مسابقات المپیک توکیو ممکن است «بدون حضور تماشاگران» برگزار شودرئیس کمیته برگزاری مسابقات المپیک تابستانی توکیو می‌گوید مسئولان برگزاری این رقابت‌ها تمام تلاش خود را خواهند کرد تا این مسابقات «لغو» نشود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست از کمیته بین‌المللی المپیک: ایران را تحریم کنید | DW | 21.04.2021گروهی از ورزشکاران و کنشگران مدافع حقوق_بشر خواستار حذف ایران از رقابت‌های ورزشی شده‌اند. علت این درخواست پیشبرد سیاست منع روبه‌رو شدن ورزشکاران ایرانی با ورزشکاران اسرائیلی از سوی حکومت ایران اعلام شده است. حقوق بشر شما یعنی همراهی با جنایتکاران صهیونیست و چشم پوشی بر کشتار مردان و زنان و کودکان بیگناه و بی سلاح توسط جنایتکاران صهیونیست ننگ بر حقوق_بشر تان ما برای دفاع از مظلومان فلسطینی لحظه ای کوتاه نمیاییم رژیم ملاها را از رقابت های ورزشی تحریم کنید زیرا ورزشکاران ما آزادی ندارد .زیرا هنوز زنان حق رفتن به استادیوم های ورزشی را ندارد 🤣🤣🤣🤣🤣
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قهرمانی رستمی در آسیا با چهره‌ای ناراحت/ شانس کیانوش برای المپیک کم شدقهرمانی کیانوش رستمی در آسیا کیانوش رستمی که برای کسب امتیاز جهت گرفتن سهمیه المپیک تلاش می کرد، رکورد ۱۶۷ یک ضرب، ۲۰۶ دوضرب و مجموع ۳۷۳ کیلوگرم را ثبت کرد و قهرمان آسیا شد و مدال نقره یک ضرب و دوضرب را هم گرفت سربازی_اجباری
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »