متهم نخستین پرونده امنیت ملی در هنگ کنگ به تحمل ۹ سال زندان محکوم شد

31/07/2021 02:52:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

هنگ‌کنگ, Newsletter

♦ صدور این حکم با اعتراض گروه‌های حقوق بشری همراه بود که معتقدند چنین مجازاتی محدودیت‌هایی را در آزادی بیان ایجاد می‌کند، ‌و نمونه‌‌های ارائه شده در دادگاه با عرف و رویه قضایی هنگ‌کنگ در تضاد است. ⬇ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

نخستین پرونده امنیت ملی در هنگ کنگ با محکومیت متهم همراه شد و قضات دادگاه او را به ۹ سال زندان محکوم کردند.به گزارش رویترز، این مرد هنگ کنگی، نخستین فردی است که به اتهام نقض قانون جدید امنیت ملی هنگ کنگ و در رابطه با اتهامات «فعالیت‌های تروریستی» و «تحریک‌های جدایی‌طلبانه» محاکمه شده است.

تانگ یین کیت، پیشخدمت پیشین رستوران، متهم بود که سال گذشته هنگام حمل پرچمی با شعار «هنگ کنگ را آزاد کنید، انقلاب دوران ما» با موتورسیکلت به سه مأمور پلیس ضد شورش زده است.وکیل این مرد هنگ کنگی پس از پایان جلسه دادگاه گفت که درباره رای و حکم صادره تقاضای تجدیدنظر خواهد کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

کشوری که بیشتر جمعیتش را در یک هفته واکسن زد - BBC News فارسیبوتان کشوری است در ارتفاعات هیمالیا، جایی بین هند و چین که توانسته است تقریباً به همهٔ بزرگسالان واجد شرایط خود واکسن کووید ۱۹ تزریق کند. دقیقا ایران و الگوی خودش کرده بوده

ستارگانی که در لیگ قطر فوتبال خود را به پایان رساندنداز زمانی که لیگ فوتبال قطر در سال 2003 حرفه‌ای شد، برخی از مشهورترین ستارگان فوتبال جهان، عموما در اواخر عمر فعالیت حرفه‌ای‌شان، سال‌های پیش از بازنشستگی

علوم پزشکی مشهد: فاجعه در راه است، شهر را تعطیل کنید

آمریکا در هفته گذشته بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا در جهان را ثبت کردشمار آمریکایی‌های متبلا به ویروس کرونا در هفتهٔ گذشته به ۵۰۰۳۲ هزار نفر رسید که نسبت به همین رقم در هفته پیش از آن ۱۳۱ درصد افزایش داشت.

روسیه پایگاه نظامی خود در تاجیکستان را تقویت می‌کند؛ نگرانی مسکو از حضور داعش در افغانستانروسیه پایگاه نظامی خود در تاجیکستان را تقویت می‌کند؛ نگرانی مسکو از حضور داعش در افغانستان سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه، روز چهارشنبه ۶ مرداد گفت که به دنبال خروج نیروهای آمریکایی، اوضاع امنیتی افغانستان به سرعت بدتر می‌شود. روسیه پایگاه نظامی تاجیکستان برای حضور درمنطقه بعداز خروج امریکا از افغانستان را تقویت میکند روسیه با کودتادرافغانستان موجب ظهور گروه های تروریستی ونابودی مردم شد حالا چطور نگران مردم افغانستان شده یادآوری تاریخ: قبل از مذاکرات ایران با 5 + 1، که منجر به توافق سال 2015 شد. آقای خامنه‌ای به طرفداران گفت: برای مذاکره با غرب: مذاکره میکنید اشکال ندارد ، اما من به غرب اعتماد ندارم. حضرت علی نیز مجبور شد در جنگ صفین مذاکره کند

دولت بازار کالاهای اساسی را رها کرده است- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimدولت بازار کالاهای اساسی را رها کرده است نکته مهم اینجاست در این شرایط مسئولین نظارتی نیز توجهی به اوضاع نداشته و شرکت‌ها با آزادی عمل کافی نسبت به تغییر قیمت محصولات خود اقدام می‌کنند دولت_روحانی خیلی زور به کونت اومده تنسیم! شب دراز تصویری که در این خبر، از رفتارِ حکومت و مردم ایران ارائه می شود هر چند واقعی اما بسیار وحشتناک است. مردمانی که همدیگر را تا حد مرگ در حد فشار قرار داده اند و شاید هدفشان کشتن است امری که در آیه 54 سوره بقره، به عنوان مجازات گوساله پرستی، آمده 'فَاقْتُلُوا أَنْفُسَكُمْ'

دادگاه محل محاکمه نخستین پرونده امنیت ملی در هنگ کنگ با محکومیت متهم همراه شد و قضات دادگاه او را به ۹ سال زندان محکوم کردند.امدادگران برای واکسن زدن در مناطق دورافتاده مجبور به ساعت‌ها پیاده روی شدند اهدای واکسن پس از موج دوم و کشندهٔ کرونا در هند، این کشور تمام صادرات واکسن خود را به کشور‌های دیگر به حالت تعلیق درآورد.خود را در این لیگ سپری کرده‌اند.گفته‌اند : «چطور باید بگوییم که ظرفیت تخت‌های بیمارستانی مشهد در حال اتمام است و به زودی حتی فضای بستری و بیمارستانی کافی برای پذیرش سیل عظیم بیماران را نخواهیم داشت.

به گزارش رویترز، این مرد هنگ کنگی، نخستین فردی است که به اتهام نقض قانون جدید امنیت ملی هنگ کنگ و در رابطه با اتهامات «فعالیت‌های تروریستی» و «تحریک‌های جدایی‌طلبانه» محاکمه شده است. تانگ یین کیت، پیشخدمت پیشین رستوران، متهم بود که سال گذشته هنگام حمل پرچمی با شعار «هنگ کنگ را آزاد کنید، انقلاب دوران ما» با موتورسیکلت به سه مأمور پلیس ضد شورش زده است. واکسن‌های مازاد کشور‌های ثروتمند جهان به داد این کشور رسید. وکیل این مرد هنگ کنگی پس از پایان جلسه دادگاه گفت که درباره رای و حکم صادره تقاضای تجدیدنظر خواهد کرد. ستاره آرژانتینی که زمانی در «سری آ»ی ایتالیا برای فیورنتینا و رم گلزنی می‌کرد، در اولین فصل حضور خود با 25 گل رکورد گلزنی در لیگ قطر را شکست. به گفته قضات - که از طرف کری لام، رهبر هنگ کنگ‌ - برای رسیدگی به پرونده‌های امنیتی منصوب شده‌اند، شعار مطرح شده توسط متهم «قادر به تحریک دیگران برای جدایی است. دور دوم کارزار واکسیناسیون در بوتان ۲۰ ژوئیه آغاز شد.» قضات دادگاه روز جمعه تانگ یین کیت را به جرم تحریک به جدایی به ۶.» در حال حاضر ایران درگیر با پیک پنجم کرونا است و روزانه به طور متوسط بیش از ۳۰۰ نفر جان خود را از دست می‌دهند.

۵ سال، و فعالیت‌های تروریستی به ۸ سال زندان محکوم کردند. منبع تصویر، توضیح تصویر، سازمان ملل از کشورهای ثروتمند خواسته تا به کشورهای فقیرتر واکسن اهدا کنند ویل پارکس، نمایندهٔ یونیسف در بوتان می‌گوید این درسی است که همهٔ ما باید از این اقدام بیاموزیم. (06-2005): مارسل دسایی، قهرمان جام جهانی 1998 با تیم ملی فرانسه، پس از آن که چلسی را در فصل 04-2003 ترک کرد، تصمیم گرفت در کنار چند ستاره دیگر فوتبال جهان در آن زمان به قطر برود. این محکومیت در مجموع ۱۴.۵ سال است. بوتان در واکسیناسیون از روش ترکیب دو واکسن استفاده کرد. ولی با توجه به اینکه ۲. در تمام این مدت، گواردیولا همچنان مورد توجه برخی از باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله منچستر سیتی، باشگاهی که هم اکنون آن را مربی‌گری می‌کند، بود.۵ سال آن همزمان محاسبه می‌شود، تانگ یین کیت ۹ سال در زندان خواهد بود. اعتماد به دولت در این کشور فقط حدود ۲۵۰۰ مورد ابتلا به این بیماری و دو مورد فوت گزارش شده بود.

اعتراض مخالفین خارج از دادگاه صدور این حکم با اعتراض گروه‌های حقوق بشری همراه بود که معتقدند چنین مجازاتی محدودیت‌هایی را در آزادی بیان ایجاد می‌کند ‌و نمونه‌‌های ارائه شده در دادگاه با عرف و رویه قضایی هنگ کنگ در تضاد است. یامینی میشرا، رئیس منطقه اقیانوس آرام سازمان عفو بین‌الملل، می‌گوید: «صدور این حکم نشان می‌دهد که قانون جدید امنیت ملی در هنگ کنگ صرفا ابزاری برای ایجاد رعب و وحشت در میان منتقدان دولت هنگ کنگ نیست، بلکه سلاحی است که برای حبس کردن آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دکتر ونگچوک می‌گوید:"مردم به دولت باور و اعتماد دارند. در حالی که فرانک فقط چند ماه در الشمال دوام آورد، رونالد بیش از 50 بار برای باشگاه به میدان رفت تا اینکه سرانجام در سال 2008 کفش‌هایش را آویخت.» وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که ایالات متحده اعلامیه مشترک و حقوق اساسی چین و بریتانیا را مبنای حقوق ساکنان هنگ‌کنگ قلمداد می‌کند. در این راستا، وزات خارجه آمریکا هفت تن از مسئولان دفتر رابط میان دولت مرکزی پکن و هنگ‌کنگ را در فهرست تحریم شدگان قرار داد.. هم‌زمان، وزارت‌خانه‌های خارجه، خزانه‌داری، بازرگانی، و امنیت میهن آمریکا با انتشار یک راهنما برای شرکت‌های آمریکایی که با هنگ‌کنگ تجارت می‌کنند، هشدارهای لازم را در این رابطه گوشزد کردند. ژاوی، السد (19-2015): ژاوی هرناندز، بازیکن بزرگ بارسلونا، شاید بیش از هر ستاره دیگری وقت خود را در قطر گذرانده باشد؛ ابتدا به عنوان بازیکن و سپس به عنوان مربی.

خبرهای بیشتر دولت بایدن به شرکت‌های آمریکایی در مورد تجارت با هنگ کنگ هشدار داد با ادامه سرکوب آزادی‌های سیاسی و اقتصادی در هنگ کنگ از سوی چین، دولت جو بایدن روز جمعه ۲۵ تیر به شرکت‌های آمریکایی در مورد تجارت با شرکت‌های هنگ کنگی هشدار داد و شمار دیگری از مقام‌های چینی را به فهرست تحریم‌های آمریکا اضافه کرد. .