متهم حملات پاریس بالاخره در دادگاه حرف زد: به‌خاطر انسانیت از انفجار انتحاری منصرف شدم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

متهم حملات پاریس بالاخره در دادگاه حرف زد: به‌خاطر انسانیت از انفجار انتحاری منصرف شدم جزئیات بیشتر🔽

صلاح عبدالسلام، تنها بازمانده گروه متهم به حمله مرگبار ۲۰۱۵ در پاریس، برای نخستین بار ماجرای بعد از ظهر ۱۳ نوامبر هفت سال پیش را به تفصیل شرح داد و مدعی شد از منفجر کردن خود در پاریس به خاطر «انسانیت»، «منصرف» شده است.

عبدالسلام در این جلسه دادگاه درباره «ماموریت» و «هدفی» که در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۵ برای او تعیین شده بود سخن گفت. در این حملات ۱۳۰ نفر در پاریس و سن‌-دنی کشته شدند. آنطور که خودش می‌گوید، پس از «انصراف»، او سوار خودرویی شد که با آن سه بمب‌گذار انتحاری را به استادو فرانس منتقل کرده بود اما خودرو خراب شد. صلاح عبدالسلام مدعی است که او تنها «در آخرین لحظه» یعنی در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۵ به طرح حملات پاریس پیوست و از جزییات آن اطلاعی نداشت و فقط می‌دانست که باید منفجر شود.

رئیس دادگاه به او یادآور شد که به چند تن از بستگانش گفته بود که ماموریتش شکست خورد چون کمربندش کار نکرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اقامت، شهروندی، سرمایه گذاری در ترکیه ، با ما در تماس باشید.

جمهوری اسلامی موضوعات ایدئولوژیک را ازطریق سرود به کودکان القا می‌کند تا آن‌ها را از کودکی فرمانبردار و ولایت‌مدار بار بیاورد. چنین رفتاری ناقض حقوق کودکان و نوجوانان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسرائیل محموله‌ پهپادهای پیشرفته ایران را در سوریه هدف قرار داددر حملات هوایی اسرائیل سایت‌های نظامی در حومه غربی دمشق، پایتخت سوریه، هدف قرار گرفت.شبکه «العربیه» به نقل از منابع خود گزارش داد که در حملات هوایی شامگاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ زلنسکی: خرید نفت و گاز روسیه تجارت با خون مردم اوکراین استولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین، کشورهای اروپایی را متهم کرد که با ادامه خرید نفت و گاز از روسیه در حقیقت «پول در خون مردم اوکراین» می‌زنند. خون مردم اوکراین کیلو چند؟ خون مردم ایران که برا کسی ارزش نداش ,نه؟ بدبخت مردم اوکراین گرفتار چه دیوانه ای شده اند؛؛😥😥😥😥😥 این دلقک صهیونیست، زلنسکی! گویا نقش مُخرب خودش را درعشق ورزی به غرب و ناتو که موجب ایجاد این جنگ شده را، ازیادبُرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زلنسکی: در 8 سال گذشته 14 هزار اوکراینی در حملات روسیه کشته شده‌اندرئیس جمهور اوکراین گفت که در هشت سال گذشته 14 هزار اوکراینی بر اثر حملات روسیه جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاريخ‌سازی 'شاهزاده ایرانی'؛ حسین وفایی، نخستین ایرانی در قهرمانی جهان اسنوکر - BBC News فارسیحسین وفایی پس از پیروزی در دیدار نهایی مقابل لی پیفان در مرحله نهایی مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان اسنوکر، نخستین بازیکن ایرانی خواهد بود که در این رده از مسابقات شرکت می‌کند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

رئیسی: عامل اصلی گرانی‌ها دولت قبل استدر حالی که انتقادها از تورم افسار گسیخته در ایران به حلقه نزدیکان ابراهیم رئیسی نیز رسیده است، روز جمعه ۲۶ فروردین رئیس جمهور ایران از اقدامات دولت خود در این زمینه دفاع کرد و گرانی‌ها را به دولت حسن روحانی نسبت داد. ابراهیم_رئیسی گرانی اخوند جماعت پفیوزه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: از هر ابزار مناسبی برای مقابله با سپاه پاسداران استفاده می‌کنیمند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در اظهاراتی گفت، این کشور از «هر ابزار مناسبی» برای جلوگیری از هرگونه «فعالیت‌های مخرب»‌ که سپاه پاسداران ایران در آن امیدواریم.. گاهى أوقات بزرگ كردن دشمن تكرار حرف زدنش ميباشد از راه ديگرى شايد بهتر روشن ميشود ايالات متحده يك گشورى هر چند كشور بزرگى باشد ولى حق ندارد گشورهاى ديگران تروريستى ميخوانند اين موضوع متعلق به سازمان ملل متحد ما بهتر وروشن نميدانيم شايد ايران يك نقشه ديگرى دارد ولى أصل ماجرى روشن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »