متروپل آبادان؛ بی‌خبری از ده‌ها کارگر بی‌نام و نشان | DW | 01.06.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

تعداد پیکرهای بیرون کشیده شده از زیر آوار متروپل به ۳۹ نفر رسید. سرنوشت ده‌ها کارگر مفقود و گمنام مشخص نیست. فرماندار آبادان توقف عملیات را تکذیب کرد و سخنگوی دولت از اختصاص ۷۰ میلیارد تومان برای جبران خسارت‌ها خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اخبار مربوط به ریزش برج متروپل در رسانه‌های داخلی فروکش کرده‌ و به حاشیه رفته‌ است. روز چهارشنبه ۱۰ خرداد تعداد پیکرهایی که پیدا شده‌اند، به ۳۹ تن رسید. در حالی که امدادگران به زیرزمین ساختمان دسترسی یافته‌اند، کاربران محلی شبکه‌های اجتماعی از کندی آواربرداری و تداوم انتظار خانواده‌ها برای آگاهی از سرنوشت عزیزان‌شان خبر می‌دهند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در گفت‌وگویی تلویزیونی اعلام کرده که عملیات آواربرداری در دو ضلع شمالی و جنوبی متروپل در سه نوبت کاری و به صورت شبانه‌روزی ادامه دارد و تا خارج کردن آخرین پیکرها متوقف نخواهد شد. ماندانا صادقی، دیگر خبرنگار خوزستانی نیز توییت کرده است: «به رغم همه فیلم‌های تبلیغاتی، خانواده‌ها از کندی عملیات شاکی هستند. هوا به شدت گرم است و بوی بدی که در منطقه پیچیده، آنها را متقاعد کرده که افراد بیشتری باید زیر متروپل مدفون شده باشند.»مهدی حاجتی، عضو سابق شورای شهر شیراز نیز در توییترش از"کارگران بی‌نام" نوشته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

۷۰ میلیارد؟ مگه صدقه می‌خواد بدن؟؟!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازار تاریخی اردبیل در آستانه تخریب و فروپاشی است/ حادثه‌ای بدتر از متروپل در انتظار اردبیلی‌هارئیس جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل گفت: به دلیل تعلل راه و شهرسازی در پرداخت بودجه مرمت بازار اردبیل به میراث فرهنگی، به نظر می رسد حادثه ای بدتر و تلخ تر از متروپل در بازار تاریخی و پر تردد اردبیل رخ خواهد داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برخی پزشکان به‌جای استفاده از کارتخوان از بیمار دلار می‌گیرند!مدیر دفتر بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه بیشتر گزارش‌های مردم از فرار مالیاتی به استفاده نکردن پزشکان از کارتخوان مربوط است و برای آن‌ها پیامک اخطار ارسال خواهد شد، گفت: برخی از مراکز درمانی و کلینیک‌ها به‌جای کارتخوان، افراد را به خرید دلار برای پرداخت هزینه خدمات درمانی وادار کرده‌اند. جدیدا مد شده سکه می گیرن سازمان امور مالیاتی قلابی ۴۳ سال خودتون رژیم ایران دوست داشتید که خدمت به آمریکا کنید و به واقعیت همه شماها عشق تان بهشت دنیاتان آرزوتان آمریکاست که از غارت ایران زندگی شاهان در آمریکا دارید برای همینه کاری کردید پول ملی ایران نابود شود به جاش دلار آمریکا ارزش پیدا کند بعضی از لاکچری فروشان هم جوانانی را استخدام کرده وبرایشان حساب افتتاح وگردشِ مالیِ شان را با حساب آنان انجام میدهند .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش‌ها حاکی از «بستن» جاده اهواز-اندیمشک از سوی معترضان استگزارش‌ها از استان خوزستان حاکی است که معترضان شامگاه سه‌شنبه ۱۰ خرداد، جاده اهواز به اندیمشک را بستند و چند خودرو نیز به آتش کشیده شد. در ویدئوهایی که حساب کاربری «۱۵۰۰... کمتر خالی ببندین جنوبی یعنی غیرت گفتيم اسلحه تحويل بده وبرو شيرتو بخور الان بايد بكش بكش تا حسابو صاف كنيم ابادان
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بازدید بیش از 977 هزار گردشگر از استانبول طی آوریل امسالبازدید بیش از 977 هزار گردشگر از استانبول طی آوریل امسال شمار گردشگران خارجی که در ماه آوریل 2022 به شهر استانبول ترکیه سفر کرده‌اند، نسبت به ماه مشابه سال قبل 133 درصد افزایش یافته و به 977 هزار و 888 نفر رسیده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خبرهای ضدونقیض از توقیف «برادران لیلا» پس از نمایش در جشنواره کنتهیه‌کننده فیلم «برادران لیلا» خبر توقیف این فیلم را «گمانه‌زنی» خواند اما روزنامه جام‌جم مدعی شد این فیلم بایگانی می‌شود چون «پیش از حضور در کن برای پروانه نمایش اقدام نکرده است». James Joyce once said if Dublin 'suddenly disappeared from the Earth it could be reconstructed out of my book.'His 20th-century classic 'Ulysses' follows Harold Bloom as he goes about his day,visiting several pubs including this one,which celebrates Bloomsday every year on June19
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جهش قیمت نفت پس از تحریم 90 درصد نفت خام روسیه از سوی پارلمان اروپادر پی توافق رهبران اتحادیه اروپا در خصوص تحریم 90 درصد از صادرات نفت خام روسیه تا پایان سال جاری، قیمت نفت سه‌‌شنبه 10 خرداد بار دیگر به شکلی جهشی بالا رفت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »