متخلفان ارز دارویی به قوه قضائیه معرفی شدند

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی گفت: شماری از متخلفان ارز دارویی که باعث ایجاد اختلال در حوزه دارویی کشورشده بودند در هفته گذشته به قوه قضائیه معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا،‌ «سعید نمکی» روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح خط تولید دسته جامدات ویژه بیماران دیابتی وفشار خون شرکت مهبان دارو ساوه در جمع اصحاب رسانه افزود: پنج هیات در وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی ماموریت رصد و رسیدگی به تخلفات حوزه دارو و ارز را برعهده دارند و فعالیت ها در این بخش با حساسیت زیادی نظارت می شود.

نمکی خاطرنشان کرد: تولید برخی از داروها با توجه به میزان مصرف و نداشتن صرفه اقتصادی به صلاح نیست که تامین این موارد جزئی از طریق واردات خواهد بود. نمکی اظهار داشت: کشور در زمینه تولید مواد اولیه بسیاری از اقلام دارویی به خودکفایی رسیده و حتی در برخی موارد ظرفیت صادرات مواد اولیه دارویی نیز وجود دارد.

نمکی افزود: اجرای بسیج ملی با هدف مهار وکنترل بیماری های غیرواگیر نیز در مرحله دوم برنامه تحول نظام سلامت پیگیری می شود و انتظار است که با انجام این راهبردها هر خانه ایرانی به یک پایگاه سلامت تبدیل شود و با استفاده از کمک افراد درون هر خانواده تحت عنوان «سلامت یار» مقوله سلامت انسانی و خودمراقبتی بهبود چشمگیر بیابد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیسی: تعدی به سرمایه‌های ملی از سوی هیچ کس و هیچ جریانی جایز نیست- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 «رئيسي: براي رونق توليد بايد جلوي قاچاق کالا گرفته شود» رئیس قوه قضائیه: تعدی به سرمایه‌های ملی از سوی هیچ کس و هیچ جریانی جایز نیست 🎥 رئیس قوه_قضائیه : دادگستری‌ها باید برای برخورد با اخلالگران اجتماعی و اقتصادی مجهز شوند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت 'حسن رعیت' تایید شدسخنگوی قوه قضائیه ایران بازداشت حسن میرکاظمی، چهره جنجالی نزدیک به بابک زنجانی را تأیید کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

برخی گزارش‌ها می‌گوید متهم ردیف اول پرونده ارزی از فرودگاه امام به نجف رفت؛ فرار یک دانه‌درشت دیگر از دست قوه قضائیهپس از رسانه‌‌ا‌ی شدن خبر فرار «سالار آقاخان» متهم ردیف اول پرونده فساد در بانک مرکزی ایران این بار روزنامه شرق در گزارشی نوشت که او به نجف رفته است. روزنامه شرق روز چهارشنبه ۲۳ مرداد به نقل از یک م
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واردات دارو توسط شرکت لوازم خانگی / پنج پرونده تخلف ارزی در حوزه دارو و تجهیزات پزشکیرئیس سازمان غذا و دارو: *برخی داروها توسط شرکت لوازم‌خانگی وارد شده است *این داروها مجوز واردات سازمان غذا و دارو را نداشته است *واردکنندگان این داروها شناسایی و موفق نشدند آن را از گمرک خارج کنند *پرونده به مرجع قضایی ارسال‌شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت چه زمانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را به مجلس معرفی می‌کند؟- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimدولت چه زمانی وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش را به مجلس معرفی می‌کند؟ واعظی : *مطالعات روی گزینه‌های آموزش و پرورش را شروع کرده‌ایم *پس از رایزنی‌های به ۵ الی ۶ گزینه رسیده‌ایم *امیدوارم در نیمه اول شهریور گزینه مورد نظر به مجلس معرفی شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

'پاکسازی درونی قوه قضاییه دستور رهبر است'علی عبداللهی، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه ایران می‌گوید 'پاکسازی از درون قوه قضاییه' در پاسخ به انتظارات آیت‌الله علی خامنه‌ای در حال انجام است. به تازگی مدیرکل امور مالی قوه قضاییه در زمان ریاست صادق لاریجانی بازداشت شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »