مبلغ ربوده شده از خانه نماینده مجلس ۲۵۰ هزار یورو بوده، نه ۲۰۰ هزار دلار

29/09/2019 11:18:00 ق.ظ

ایلنا, آذربایجان غربی

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با ایلنا : مبلغ ربوده شده از خانه نماینده مجلس ۲۵۰ هزار یورو بوده، نه ۲۰۰ هزار دلار

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مبلغ ۴۰۰ میلیون وجه نقد و ۲۰۰ هزار دلار از منزل یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سرقت رفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

وجود ۱۰ هزار شعبه بانکی اضافه در ایرانمعاون بانک و بیمه‌ وزارت اقتصاد با بیان این که حدود ۱۰ هزار شعب بانکی در کشور مازاد هستند، از ادغام هزار شعبه از این شعب تا پایان سال جاری خبر داد.

واردات موبایل با استفاده از اطلاعات مسافران؛ ۳۰ هزار تلفن همراه 'از شبکه خارج شد'بنابر اعلام انجمن واردکنندگان موبایل و تبلت ایران، در یک ماه اخیر حدود ۳۰ هزار تلفن همراه از شبکه خارج شده که این امر مشکلاتی را برای فروشندگان و خریداران به همراه داشته است. حسین غروی رام، رئیس این انجمن گفته اطلاعات شخصی مسافران از آژانس‌های مسافرتی برای واردات موبایل خریداری می‌شود.

«سرقت ۴۰۰ میلیون تومان و ۲۰۰ هزار دلار از خانه یک نماینده مجلس»

حق‌پرست: حدود 137 هزار ناظر بر روند انتخابات افغانستان نظارت می‌کنندسخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان اعلام کرد که حدود 137 هزار ناظر و مشاهد بر روند انتخابات این کشور نظارت می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی

صدها هزار نفر در کانادا برای حمایت از محیط زیست به خیابان آمدندسازمان‌دهندگان این راهپیمایی می‌گویند تنها در شهر مونترال نیم میلیون نفر به خیابان‌ها آمده‌اند. مقام‌های شهری این تعداد را نزدیک به ۳۱۵ هزار نفر اعلام کرده‌اند.

گروه‌های حقوق بشری مصر: از آغاز اعتراضات علیه السیسی در مصر ۲ هزار نفر بازداشت شده‌اندگروه‌های حقوق بشری مصر: از آغاز اعتراضات علیه السیسی در مصر ۲ هزار نفر بازداشت شده‌اند به گزارش رویترز، وزارت کشور مصر روز پنجشنبه ۴ مهر هشدار داد که با هر نوع تلاش‌ برای بر هم زدن آرامش در کشور «قاطعانه» برخورد می شود. اعتراضات با همکاری اسلامگرا و هدایت اونا داره صورت میگیره اونا میخوان مصر و به عقب برگردونن

یک منبع آگاه گفت: مبلغ ربوده از خانه یکی از نماینده‌های مجلس ۲۰۰ هزار دلار نبوده، بلکه ۲۵۰ هزار یورو بوده است.به گزارش ایسنا، عباس معمارنژاد معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد در نشستی خبری با حضور خبرنگاران با بیان این که بودجه شرکت‌های دولتی امسال باید تا اواسط مهر ماه ارائه شود گفت: در میان شرکت‌های دولتی ۷۰ شرکت مادر تخصصی داریم که حدود ۴۰۰ شرکت زیر مجموعه دارند که از این تعداد فقط ۵۰ درصد آنها شرکت‌های دولتی هستند.۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اپل آیفون ایکس آر ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اپل آیفون ۱۱ ۱۴ میلیون ۵۰۰ هزار تومان سامسونگ گالاکسی نت ۹ ۷ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان منبع: mobile.سایت «نماینده» خبر داده که ۴۰۰ میلیون وجه نقد و ۲۰۰ هزار دلار از منزل یک نماینده مجلس به سرقت رفته است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مبلغ ۴۰۰ میلیون وجه نقد و ۲۰۰ هزار دلار از منزل یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سرقت رفته است. یک منبع آگاه در گفت‌وگو با ایلنا عنوان کرد که مبلغ ربوده از خانه این نماینده ۲۰۰ هزار دلار نبوده، بلکه ۲۵۰ هزار یورو بوده و این شخص یکی از نمایندگان حوزه انتحابیه استان آذربایجان غربی است. معمار نژاد با بیان این که تعدادی از شرکت‌های دولتی در لیست واگذاری هستند گفت: حدود ۶۰۰ شرکت آماده واگذاری است که البته ممکن است دولت در برخی از آنها از چند درصد سهام تا ۵۰ درصد سهام در اختیار داشته باشد. . ولی انگار ما را نشناخته‌اند.