مبارزه با مفاسد اقتصای باید به یک اولویت اصلی تبدیل شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: در موضوع مبارزه با فساد باید یک اجماع کلی در کشور شکل گرفته و به یک اولویت اصلی تبدیل شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

داوود گودرزی، عصر امروز(۱۸ آبان) در نشست منطقه‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی که با حضور استانهای کرمانشاه، کردستان، ایلام، همدان و لرستان به میزبانی کرمانشاه برگزار شد، با تاکید بر لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی، عنوان کرد: باید ظرف یکی دو سال آینده روند گسترش فساد را متوقف و سپس کاهشی کنیم که این امر نیز به یک عزم جدی نیاز دارد.

وی با بیان اینکه فساد اقتصادی اعتماد عمومی را از بین برده، سرمایه اجتماعی را کم می کند و موجب نارضایتی مردم می شود، گفت: متاسفانه در زمینه فساد اقتصادی در کشور وضعیت خوبی نداریم و حجم مفاسد اقتصادی بیش از آن چیزی است که می بینیم، لذا باید در زمینه مبارزه با فساد به طور جدی ورود کنیم. وی شفافیت را برای پیشگیری از فساد ضروری دانست و گفت: به دولت ارائه داده ایم که در چه بخش هایی عدم شفافیت وجود دارد و می‌تواند فسادزا باشد و باید این عدم شفافیت از بین برود.

وی با اشاره به ازدیاد قوانین در کشور، گفت: گاهاً این قوانین در تضاد با هم بوده و همین زمینه فساد را ایجاد می‌کند که باید در این زمینه هم بازنگری صورت گیرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیسی: توسعه روابط با کشورهای آسیای میانه در دستور کار دولت استرئیس‌جمهور گفت: ارتقای روابط با کشورهای همسایه و همسو اولویت اصلی سیاست خارجی دولت است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ضرورت ارزیابی سرطان پستان برای زنان ۳۰ تا ۷۰ سالمدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های غیر واگیر معاونت بهداشت نیشابور گفت: ارزیابی سرطان پستان باید برای کلیه زنان ۳۰ تا ۷۰ سال انجام شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل برنامه حمله به غزه داشت؛ حماس باید عملیات پیشدستانه انجام می‌داد/ مقاومت برای یک جنگ طولانی آماده شده است/ راهبرد این جنگ «ابهام» استاسرائیل برای اینکه وضعیت داخلی را کنترل کند و اختلافات و دعواهای اجتماعی-سیاسی، تظاهرات هفتگی در سرزمین‌های اشغالی تبدیل به دعواهای اجتماعی-امنیتی نشود، باید یک اقدام محدود نظامی انجام ‌می‌داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تبدیل ۸۴ درصدی افکار به گفتار با یک ایمپلنت مغزی جدیدبا یک ایمپلنت مغزی جدید که افکار را با دقت ۸۴ درصدی به گفتار تبدیل می‌کند، امید است که افرادی که به دلیل مشکلات عصبی قادر به صحبت کردن نیستند، دوباره بتوانند به لطف این فناوری با دیگران ارتباط برقرار کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران، حماس و اسرائیل محور سومین مناظره نامزدهای جمهوری‌خواه؛ نیکی هیلی: باید به ایران ضربه سختی زدایران، حماس و اسرائیل به محور اصلی سومین مناظره پنج نامزد حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا تبدیل شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رویترز: میزان رضایت از بایدن به ۳۹ درصد کاهش یافتخبرگزاری رویترز با انجام نظرسنجی اعلام کرد که میزان رضایت از بایدن با افت یک درصدی نسبت به ماه گذشته به ۳۹ درصد رسیده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »