ما نمی خواهیم کشور را کاریکاتوری اداره کنیم

24/03/1400 02:14:00 ب.ظ

زاکانی: *باید گردن کسانی را شکست که آبان ۹۸ را زمینه‌سازی کردند *برای مبارزه با فساد باید هزینه داد *چند وقت پیش پشت خانه من را آتش زدند و زمانی دیگر صبح مصاحبه کردم ظهر دامادم را به مدت ۴۸ ساعت دزدیدند *بنده برای آزادی او ۴۰ روز، روزه نذر کردم

زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان این‌که شعار ما ساختن ایران قوی و پیشرفته با مدل به میدان آوردن مردم بر محور نخبگان است، اظهار کرد: آنجایی به خودباوری رسیدیم نتیجه آن تولید موشک و قدرت اول منطقه شد و جایی که به خودباوری نرسیدیم نتیجه‌اش تولید پراید. این نماینده مجلس شورای اسلامی نقش ایران در شکل گیری نظام نوین در عرصه‌ی جهانی و یک ساخت جدید در...

این نماینده مجلس شورای اسلامی نقش ایران در شکل گیری نظام نوین در عرصه‌ی جهانی و یک ساخت جدید در منطقه را بسیار بی‌بدیل خواند و اظهار کرد: ما با رقیبت خارجی‌مان در بعد عملی و نظری اختلافات جدی داریم مبانی نظری آنها را قبول نداریم که معتقد به اومانیسم هستند و سود حداکثری را در جامعه پیگیری کرده و انسان را موجودی لذت‌جو می‌داند حال این‌که انقلاب اسلامی معتقد است که انسان خلیفه خداست و طبیعت در دست ما امانت بوده و باید جامعه را به سمت جامعه مهدوی سوق دهیم انسان یک عنصر لذت‌جو نیست و کمال‌طلب است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان این‌که ما به دنبال تحول همه جانبه هستیم، گفت: شعار ما ایران قوی و پیشرفته و اساس حرکت هم مبتنی بر عقلانیت، معنویت و خلاقیت است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دامادش که سوییسه 🤣🤣🤣 چه دلقکهایی هسین شما روزه ها را گرفتی ؟

چین بیش از هزار نفر را به اتهام پولشویی با رمزارز دستگیر کردوزارت امنیت چین می‌گوید بیش از ۱۷۰ گروه را که در استفاده از رمزارزها برای پولشویی نقش داشته‌اند، منهدم کرده است.

تظاهرات تونس با هجوم پلیس به معترضان به خشونت کشیده شداین اعتراضات بعد از آن شدت گرفت که یک جوان تونسی مدت کمی پس از دستگیری جان باخت. خانواده این جوان می‌گویند احمد بن عماره به دلیل کتک خوردن شدید از سوی نیروهای امنیتی جان خود را از دست داده است.

زن‌کشی در آبادان؛ مردی همسر ۲۲ ساله‌اش را با ضربات چاقو کشت

مبارزه قاطع با فساد را دنبال خواهیم کرد/زیرساخت‌ها در استان مرکزی معیوب استکاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه دولت بنده، دولت اصلاح و اقدام است، نه طرح و شعار، گفت: تمام توجه ما بر این است که ظرفیت های کشور را در مسیر رشد و تولید قرار دهیم . تو که کنار میری چرا گوزی میای زاکانی که فرزندش در سوییس درس می خواند میخواهد با فساد مبارزه کند ؟ کشوری که گران ترین کشور اروپاست با این داغی یا نشان کسکشی روی پیشانی. اصل فساد توی صیقه زاده ای قرمدنگ.

گفتگو با رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران؛ دولت آینده چگونه می‌تواند قفل اقتصاد را باز کند؟نتایج نظرسنجی‌های انتخاباتی در ایران نشان می‌دهد که بهبود شرایط اقتصادی کشور مهم‌ترین مطالبه مردم از رئیس جمهوری و دولت آینده است. اما این که تحقق این مطالبه تا چه حد ممکن است و برای آن چه راهکارهای عملی وجود دارد، موضوع گفتگوی یورونیوز با محسن جلال‌پور، رئیس پیشین اتاق بازرگانی است.

بایدن پیروزی بنت را تبریک گفت؛ مشورت با اسرائیل درباره ایران و امنیت منطقهکاخ سفید اعلام کرد جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا شامگاه یکشنبه در تماس با نفتالی بنت، نخست وزیر جدید اسرائیل، پیروزی وی در تشکیل حکومت را تبریک گفت.در رژیم عقیدتی آخوندی سپاهی در ایران در راه رژیم هایی همچون شوروی سابق و نازیستها گام برداشته.هر زد و بند و توافقی با این رژیم ضد مردمی نامشروع محکوم ب زوال و شکسته 🤚🏻 خاک تو سرت بایدن 🤨✋