ما به آمریکا موادغذایی می‌فروشیم، آن‌ها می‌خورند و نمی‌فهمند

20/06/1399 09:33:00 ب.ظ

رییس خانه صنعت: ما به آمریکا مواد غذایی می‌فروشیم، می‌خورند و نمی‌فهمند سید عبدالوهاب سهل‌آبادی: روز صنعت روزی است که می‌توانیم به آمریکا با این همه ادعا بگوییم ما در این کشور مواد غذایی می‌فروشیم و آن‌ها می‌خورند و نمی‌فهمند.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: روز صنعت روزی است که می‌توانیم توانمندی‌ها و ارزش‌های خود را به رخ دنیا بکشیم و به آمریکا با این همه ادعا بگوییم که ما در این کشور مواد غذایی می‌فروشیم و آن‌ها می‌خورند و نمی‌فهمند. وی بیان کرد: دولت با عدم پرداخت بدهی به تامین اجتماعی هر روز ما را گرفتارتر می‌کند.

مساله ارز باعث شده که نتوانیم برای چند روز برنامه تولید داشته باشیم. سهل‌آبادی گفت: روز صنعت روزی است که می‌توانیم توانمندی‌ها و ارزش‌های خود را به رخ دنیا بکشیم و به آمریکا با این همه ادعا بگوییم که ما در این کشور مواد غذایی می‌فروشیم و آن‌ها می‌خورند و نمی‌فهمند.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران عنوان کرد: قرار بر این شده که اتاق‌های بازرگانی از درآمدی که کسب می‌کنند تشکل‌ها را اداره کنند اما ریالی از طرف اتاق‌های بازرگانی به خانه‌های صنعت و معدن پرداخت نشده است.

یک روستا نمی‌تواند بدون کدخدا باشد چطور یک وزارت می‌تواند بدون وزیر باشد؟ در ادامه حسن حسینی، رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی، در خصوص شرایط حوزه اقتصادی کشور، اظهار کرد: ما در حوزه اقتصادی شاهد امنیت پایداری نیستیم. نمی‌توانیم در زندگی اقتصادی و تولیدی خود برای فردا برنامه‌ریزی کنیم و اقتصاد به‌گونه‌ای شده که هر چند ساعت نوسانات مختلف همه برنامه‌های ما را به هم می‌زند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

حاجتی به اتهام اعتراض به عدم قرنطینه قم به زندان و تبعید محکوم شدمهدی حاجتی، عضو سابق شورای شهر شیراز به اتهام اعتراض به عدم قرنطینه قم به یک سال حبس و تبعید محکوم شد. - خبرگزاری آناتولی

نامه پرسپولیس به برانکو: لطفا به ما ۳۰ روز فرصت بدهنامه پرسپولیس به برانکو: لطفا به ما ۳۰ روز فرصت بده باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به برانکو ایوانکوویچ از این مربی خواست برای دریافت مطالباتش ۳۰ روز دیگر به این باشگاه فرصت بدهد.

اعتراض چین به اقدامات آمریکا در «دریای جنوبی چین»وزیر امور خارجه چین تصریح کرد که حضور نظامی آمریکا در دریای جنوبی چین موجب افزایش تحرکات نظامی در منطقه می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

مقام امنیتی آمریکا: خواستند ارزیابی اطلاعاتی را به ‌سود ترامپ دستکاری کنمرئیس آقای مورفی از وی خواسته به‌جای بررسی مداخلهٔ روسیه در انتخابات پیش رو، بر گزارش‌هایی تأکید کند که نقش ایران و چین را در این رابطه پررنگ می‌کنند.

واکنش وزیر دفاع به تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایرانواکنش وزیر دفاع به تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران: *به اوج فناوری‌های دفاعی در تحریم‌ها رسیدیم ‌ *۹۰ درصد تجهیزات دفاعی در ایران تولید می‌شود *توانسته‌ایم در مقابل تحریم‌ها بایستیم *بسیاری از نیازمندی‌ها در حال برطرف شدن هستند

تلفات کرونا در آمریکا به مرز 200 هزار تن رسید