ما به آمریکا موادغذایی می‌فروشیم، آن‌ها می‌خورند و نمی‌فهمند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس خانه صنعت: ما به آمریکا مواد غذایی می‌فروشیم، می‌خورند و نمی‌فهمند سید عبدالوهاب سهل‌آبادی: روز صنعت روزی است که می‌توانیم به آمریکا با این همه ادعا بگوییم ما در این کشور مواد غذایی می‌فروشیم و آن‌ها می‌خورند و نمی‌فهمند.

سید عبدالوهاب سهل‌آبادی امروز، 20 شهریور ماه، در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در قوانین رفع موانع تولید، مهم‌ترین قانون ستاد تسهیل است اما مگر چند درصد از مصوبات آن اجرایی می‌شود؟ ما دیگر قانون نمی‌خواهیم، بلکه باید قوانین را مهندسی کنیم.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران عنوان کرد: قرار بر این شده که اتاق‌های بازرگانی از درآمدی که کسب می‌کنند تشکل‌ها را اداره کنند اما ریالی از طرف اتاق‌های بازرگانی به خانه‌های صنعت و معدن پرداخت نشده است.در ادامه حسن حسینی، رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی، در خصوص شرایط حوزه اقتصادی کشور، اظهار کرد: ما در حوزه اقتصادی شاهد امنیت پایداری نیستیم.

حسینی اضافه کرد: دلاری که روزی 700 تومان و 1000 تومان بوده، اکنون به ۲۶ هزار تومان رسیده و حال باید خوشحال باشیم که آقای همتی به ما قول می‌دهد روزی دلار ۱۲ هزار تومان می‌شود. این مسئله جای تاسف دارد، در چنین شرایط اقتصادی و فضای کسب و کاری افراد چگونه می‌توانند کار کنند؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حاجتی به اتهام اعتراض به عدم قرنطینه قم به زندان و تبعید محکوم شدمهدی حاجتی، عضو سابق شورای شهر شیراز به اتهام اعتراض به عدم قرنطینه قم به یک سال حبس و تبعید محکوم شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نامه پرسپولیس به برانکو: لطفا به ما ۳۰ روز فرصت بدهنامه پرسپولیس به برانکو: لطفا به ما ۳۰ روز فرصت بده باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به برانکو ایوانکوویچ از این مربی خواست برای دریافت مطالباتش ۳۰ روز دیگر به این باشگاه فرصت بدهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض چین به اقدامات آمریکا در «دریای جنوبی چین»وزیر امور خارجه چین تصریح کرد که حضور نظامی آمریکا در دریای جنوبی چین موجب افزایش تحرکات نظامی در منطقه می‌شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقام امنیتی آمریکا: خواستند ارزیابی اطلاعاتی را به ‌سود ترامپ دستکاری کنمرئیس آقای مورفی از وی خواسته به‌جای بررسی مداخلهٔ روسیه در انتخابات پیش رو، بر گزارش‌هایی تأکید کند که نقش ایران و چین را در این رابطه پررنگ می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش وزیر دفاع به تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایرانواکنش وزیر دفاع به تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران: *به اوج فناوری‌های دفاعی در تحریم‌ها رسیدیم ‌ *۹۰ درصد تجهیزات دفاعی در ایران تولید می‌شود *توانسته‌ایم در مقابل تحریم‌ها بایستیم *بسیاری از نیازمندی‌ها در حال برطرف شدن هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تلفات کرونا در آمریکا به مرز 200 هزار تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »