مایک پمپئو: مردم عراق از فعالیت‌های شریرانه رژیم ایران آگاهند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺مایک پمپئو: مردم عراق از فعالیت‌های شریرانه رژیم ایران آگاهند ⚡️ وزیر خارجه ایالات متحده، می‌گوید که مردم عراق از فعالیت‌های شریرانه رژیم_ایران با خبر هستند و افزود فشار حداکثری بر جمهوری_اسلامی، بسیار موثر بوده است.

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، می‌گوید که مردم عراق از فعالیت‌های شریرانه رژیم ایران با خبر هستند و افزود فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی، بسیار موثر بوده است.

مایک پمپئو افزود: «من فکر می‌کنم مردم عراق به فعالیت‌های شریرانه‌‌ای که ایرانی‌ها در آن دست دارند، از جمله [فعالیت‌های انجام شده] از طریق گروه‌های نیابتی - که حالا اعلام آتش‌بس کرده‌اند - پی برده‌اند. به نظر من مردم عراق فهمیده‌اند چه کسی نیروی خوبی در منطقه است و ما هر‌ آن‌چه در توان داریم برای ادامه حمایت از حاکمیت و اقتدار عراق انجام می‌دهیم.»

مایک پمپئو افزود: «ما هر آن‌چه در توان داریم انجام می‌دهیم تا اطمینان پیدا کنیم جمهوری اسلامی ایران منابع کمتری برای حمایت از حوثی‌ها در اختیار دارد. من فکر می‌کنم ایرانی‌ها گفته‌اند که تاکنون و به خاطر کارزار فشار حداکثری، ده‌ها میلیارد دلار پول از دسترسشان خارج شده است. بخشی از آن پول [اگر به دست رژیم ایران می‌رسید] صرف موشک‌های بزرگتر، بهتر، بیشتر، و با توانایی بالاتر برای صدمه وارد کردن به عربستان سعودی می‌شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این هم دیدار سناتور جان مک کین بوده با ابوبکر بغدادی و حذفش نمی کرده در سال 2013. درزمان اوباما. عکس داخل دایره ی قرمز. درود برترامپ که ابوبکر بغدادی راحذف کرد

این هم سناتور جان مک کین درسال 2013,که باابوبکر بغدادی و گروهش جلسه ی ضیافت می رفته و این تروریستها راحذف نمی کرده درزمان اوباما. درود بر ترامپ که ابوبکر بغدادی راحذف کرد

این خبر بی بی سی برعلیه ترامپ بود برای اعتراض ترامپ به سناتور جان مک کین

دلقک مسغره شریر شما هستین

پمپگوه چه گرفتاری شده.. ایران تبدیلش کرده به منفورترین و ناموفقترین وزیر تروریست آمریکا در تاریخ

عراق و ایران انشاءالله بساط شما را از منطقه جمع میکنن

مردم عراق از فعالیت‌های شریرانه رژیم امریکا آگاهند و بتدریج امریکا را از عراق بیرون خواهند انداخت! فشار حداکثری شما چیزی نیست جز حماقت حداکثری که به روسیاهی حداکثری تبدیل شده است! سیاست خارجی چیزی جز یک 'صفر' نیست! عاقبت گردن کلفتی چیزی جز حقارت نیست!

اين جناب پمپ كار ديگري جز مزخرف گفتن در باره ايران و مردم ايران ندارد ارزوي بزانو دراوردن مردم ايران را تو و اربابت و VOA بگور ميبريد اربابت انتخاب بشه يا نشه تفاوتي نداره به شخم مردم ايران

فقط سقوط پلیز

همینطور از مرحمتهای آمریکا که داعش رو به جان ناموسشون انداخت

شرورانه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو از باکو و ایروان خواست که به آتش‌بس قره‌باغ پایبند بمانندوزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا از سران کشورهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان خواست که به آتش‌بس قره‌باغ پایبند بمانند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جهانگیری:تحریک تقاضا در بازار از نیازهای ضروری بخش تولید استجلسه کارگروه رفع موانع جهش تولید صبح امروز(سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. فقط میان و یه چیزی میگنا خدالعنتتون کنه عاغا متقاضیان رو تحریک نکنین قیمتا رو کاهش بدین نیازمردم وبراورده شدن ان به زمان،جامع تولیدوتجارت راتنظیم میکندوبرای تحقق ان جامع قوانین،اجراوقضاییه بایدمنطبق با قران کریم باشدتاصحیح باشدوان راتنظیم صحیح میکند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: رسیدگی به مشکلات محرومان از اولویت های مجلس استرییس مجلس در سفر به خاش سیستان و بلوچستان: رسیدگی به مشکلات محرومان و توجه به نیازهای مردم مرزنشین و مستضعفان خاش سیستان و بلوچستان از اولویت‌های مهم مجلس است رئیس طویله آخوندهای جنایتکار خود و دیگر دژخیمان سپاه پاسداران جنایتکار مردم را به این روز انداختن و خودش و پسر دزد و بی ناموسش در استرالیا برج و آسمان خراش دارد ای تف🤮🤮🤮🤦‍♂️ به شیوه گزارش فردوسی پور: چه میکنه قالیباف با بیت المال و تبلیغات زود هنگام ریاست جمهوری خب خدا را شکر مشکل سیستان و بلوچستان هم حل شد ! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: ممانعت آمریکا از خرید دارو و غذا برای مردم ایران جنایت علیه بشریت استمحمد جواد ظریف در تماسی تلفنی با همتای ژاپنی خود، در مورد تحولات بین المللی، منطقه و روابط دوجانبه تبادل نظر کرد. شما مگر ابر قدرت نبودی جیگر ممانعت از خرید, وفروش سلاح چطور؟ مدافع حقوق بشر نمیشه روحانی میگه از یکشنبه می توانیم تسلیحات بخریم باز ظریف میگه نمی توانیم غذا دارو خریداری کنیم بخاطر تحریم های آمریکا دم خروس باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جلوگیری از خرید دارو و غذا برای مردم ایران جنایت علیه بشریت استوزیر امور خارجه محدودیت‌های غیرقانونی آمریکا در استفاده از منابع ارزی خود در کشورهای دیگر و جلوگیری این رژیم برای خرید دارو و غذا برای مردم ایران را جنایت علیه بشریت عنوان کرد. وزير خارجه ژاپن به ظريف نگفت كه اگر غذا و دارو تحريم است پس چطور از يكشنبه تجارت اسلحه را شروع ميكنيد؟ نه میخواد نقشه صدام و پیاده کنه یادت رفته درسته چندسالی با مسکل ممکنه روبر بشیم اما مثل مردم عراق که الان هم از ظلم صدام رها شدند و رو به رشدند ماهم ازظلم شماها رهاخواهیم شد سیاست اتخاذی شما کلا اشتباه بود و باید بعد جنگ عراق با همه دنیاصلح میکردیم نه مثل استالین دشمن تراشی کنیم دارو نمی‌تونید بخرید ولی اسلحه می‌خرید و می‌فروشید به برکت برجام؟
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

مسعود اوزیل: قره‌باغ کوهستانی به طور قانونی بخشی از آذربایجان استمسعود اوزیل ستاره تیم فوتبال آرسنال انگلیس در حمایت از آذربایجان اعلام کرد که جهان باید بداند قره‌باغ کوهستانی به طور قانونی بخشی از آذربایجان بوده و اشغال شده است. - خبرگزاری آناتولی و آذربایجان هم به طور قانونی برای ایران :)
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »