مایک پمپئو: فشار آمریکا بر جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داشت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مایک پمپئو: فشار آمریکا بر جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داشت مایک پمپئو در ادامه اظهارات خود تاکید کرد که پرزیدنت ترامپ روشن کرده است ایران هرگز سلاح هسته‌ای نخواهد داشت و راهبردی که او در پیش گرفته این است که آن خطر را برای مردم آمریکا کاهش دهد.

وزیر خارجه ایالات متحده تاکید کرد که دولت پرزیدنت ترامپ به اعمال فشار بر رژیم ایران ادامه خواهد داد.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا شامگاه چهارشنبه ۱۹ شهریور به وقت واشنگتن در مصاحبه با شبکه فاکس گفت: دولت قبلی به ایرانی‌ها یک مسیر هموار به سمت سلاح هسته‌ای و صدها میلیارد دلار برای ساخت آن سلاح داد. این دولت رویکردی کاملا برعکس را در پیش گرفته و کار را برای رژیم جمهوری اسلامی سخت کرده است و به اعمال فشار بر آن ادامه خواهد داد.

مایک پمپئو در ادامه اظهارات خود تاکید کرد که پرزیدنت ترامپ روشن کرده است ایران هرگز سلاح هسته‌ای نخواهد داشت و راهبردی که او در پیش گرفته این است که آن خطر را برای مردم آمریکا کاهش دهد. وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به این پرسش فاکس نیوز که کاهش نیروهای نظامی آمریکا در عراق به نفع داعش، ایران، سوریه و روسیه تمام خواهد شد گفت، این کشورها هیچکدام فکر نمی‌کنند پرزیدنت ترامپ رئیس جمهوری است که به نفع آنها کار کند.

مایک پمپئو در ادامه خاطر نشان کرد، کارهایی که پرزیدنت ترامپ انجام داده است تا با یک استراتژی کارآمد و مؤثر ضدتروریسم، این فرصت فراهم شود که شمار نیروهای آمریکایی در افغانستان و عراق کاهش یابد، دستاوردهای بزرگی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو: ذخیره اورانیوم ایران به 10 برابر حد معین در برجام رسیده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توییت علی خامنه‌ای: آمریکا مقصر کشتار ۱۷ شهریور ۵۷ است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آیا تحریم‌های آمریکا ایران را به زانو درآورده است؟یک روزنامه پرتیراژ در سرزمین‌های اشغالی اعتراف کرد، هرچند تل‌آویو پیش‌بینی می‌کرد خروج ترامپ از توافق هسته‌ای ایران را به زانو درخواهد آورد، اما ایران بعد از گذشت 2 سال همچنان روی پای خود ایستاده و این ترامپ است که در آستانه شکست قرار دارد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد؛ مایک پمپئو: حزب‌الله برای بقا به نظام سیاسی فاسد نیاز دارد🔺آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد؛ مایک پمپئو: حزب‌الله برای بقا به نظام سیاسی فاسد نیاز دارد ⚡️دفتر دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، موسوم به اوفک، دو وزیر سابق لبنان را به اتهام حمایت از حزب‌الله و ارتکاب فساد تحریم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: خاورمیانه به دلیل ائتلافی که آمریکا برای مقابله با تهدید ایران شکل داده، امن‌تر شده‌ است🔺مایک پمپئو: خاورمیانه به دلیل ائتلافی که آمریکا برای مقابله با تهدید ایران شکل داده، امن‌تر شده‌ است ⚡️وزیر خارجه آمریکا گفت ائتلافی که آمریکا علیه اقدامات جمهوری اسلامی در خاورمیانه شکل داده است، موجب شده مردم منطقه امروز بیشتر از قبل در امنیت باشند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ماریا کولسنیکوا یکی از رهبران مخالفان ناپدید شده استماریا کولسنیکوا یکی از اعضای کمپین انتخاباتی نامزد اپوزیسیون بلاروس، اسوتلانا تیخانوفسکایا، بود، کسی که در انتخابات 9 آگوست در رقابت با لوکاشنکو، رئیس‌جمهور بلاروس، ادعای پیروزی کرد. او روز دوشنبه به همراه حداقل سه عضو دیگر شورای هماهنگی ربوده شده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »