مایک پمپئو: جهان باید ایدئولوژی نفرت خامنه ای را رد و محکوم کند

12/06/1399 04:06 ب.ظ

مایک پمپئو: جهان باید ایدئولوژی نفرت خامنه ای را رد و محکوم کند على خامنه اى، رهبر جمهورى اسلامى توييت خصمانه و اهانت آميزى را در رابطه با توافق اخير امارات متحده عربى و اسراييل منتشر كرده بود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ایلان کار، نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور بررسی و مقابله با یهودستیزی، نیز روز سه‌شنبه ۱۱ شهریور گفت: رهبر ایران، از خانواده یهودی رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا به عنوان «عوامل کثیف یهودی» یاد می‌کند.

این ملاها تهدیدی برای صلح جهانی و خطری برای اعراب، یهودیان، و مردم ایران هستند.۲۳ مرداد اعلام كرد

که امارات متحده عربی و اسرائیل موافقت کرده‌اند که روابط کامل دیپلماتیک برقرار کنند. پرزیدنت ترامپ در زمان اعلام خبر این توافق، آن را «لحظه‌ای به واقع تاریخی» خواند و گفت: ‌«اکنون که یخ [رابطه] شکسته شده است من انتظار دارم که کشورهای عرب و مسلمان بیشتری راه امارات متحده عربی را دنبال کنند.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ازآزادی خواهان جهان استمدادمی طلبیم برای آزادی حامدازاعدام درایران

عون: اول سپتامبر ۲۰۲۰ نقطه آغاز لبنان جدید است/ جت‌های فرانسوی پرچم لبنان را ترسیم کردندرئیس جمهوری لبنان: امید امروز ما به تشکیل دولت جدید قادر به آغاز اصلاحات دوخته شده است، اول سپتامبر ۲۰۲۰ ایستگاه آغاز لبنان جدید خواهد بود تا شهروندان مالکان باشند نه رهبران طوایف

فردوسی پور با برنامه ای مشابه «90» در فضای مجازیدر حالی حدود یک ماه از خبر پیگیری فراکسیون ورزش مجلس برای بازگشت برنامه «90» به آنتن تلویزیون به عنوان «یکی از مطالبات جدی مردم و فوتبال کشور» می گذرد، خبرهای جدید از تولید برنامه ای با همان سبک و سیاق «90» اما در شبکه های اینترنتی حکایت دارد.

وضعیت انتخابات میان دوره ای مجلس، اربعین ۹۹، پرونده اسیدپاشی اصفهان و روستای ابوالفضلمعاون امنیتی انتظامی وزارت کشور درباره انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در روز ۲۱ شهریور در ۹ استان و ۲۴ شهرستان، گفت: دستورالعمل تامین نظم و امنیت به استان ها و همچنین ضوابط بهداشتی ابلاغ شده است. نامزدها حق تشکیل ستاد انتخابات ندارند و از فرصت فضای مجازی و صداسیما می توانند استفاده کنند. مجریان شعب از قبل غربالگری می شوند.

تفکر حاکم بر صداوسیما دلش می‌خواهد سریال‌سازی در وزارت ارشاد را هم کنترل کنداسماعیل عفیفه با نگاهی به وضعیت شبکه نمایش خانگی، به خصوص در روزهای اخیر که به دلیل کرونا کسب‌وکار در سینما متوقف شده، خواستار توجه به این نکته شد که ده‌ها میلیارد پولی که صرف نمایش خانگی شده از بخش خصوصی بوده و دولت هیچ کمکی در این زمینه نکرده است.

تجمع اعتراضی مربیان پیش دبستانی دزفول: ما را جذب آموزش و پرورش کنید

خود را مقید به رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌دانیمبیانیه فدراسیون فوتبال | فدراسیون فوتبال ایران با تایید دریافت نامه مشترک فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید می‌کند همچون گذشته و همیشه ضمن احترام به قوانین فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، خود را مقید و ملتزم به رعایت قوانین و مقررات ایران می‌داند

على خامنه اى، رهبر جمهورى اسلامى توييت خصمانه و اهانت آميزى را در رابطه با توافق اخير امارات متحده عربى و اسراييل منتشر كرده بود.

ایلان کار، نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور بررسی و مقابله با یهودستیزی، نیز روز سه‌شنبه ۱۱ شهریور

گفت: رهبر ایران، از خانواده یهودی رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا به عنوان «عوامل کثیف یهودی» یاد می‌کند. این ملاها تهدیدی برای صلح جهانی و خطری برای اعراب، یهودیان، و مردم ایران هستند.۲۳ مرداد اعلام كرد

که امارات متحده عربی و اسرائیل موافقت کرده‌اند که روابط کامل دیپلماتیک برقرار کنند. پرزیدنت ترامپ در زمان اعلام خبر این توافق، آن را «لحظه‌ای به واقع تاریخی» خواند و گفت: ‌«اکنون که یخ [رابطه] شکسته شده است من انتظار دارم که کشورهای عرب و مسلمان بیشتری راه امارات متحده عربی را دنبال کنند.»

بیست روز بعد از اعلام پرزیدنت ترامپ، روز دوشنبه ۱۰ شهریور برای نخستین بار یک هواپیمای شرکت اسرائیلی به طور مستقیم و از آسمان عربستان سعودی راهی شهر ابوظبی در امارات شد. این پرواز حامل هیئت آمریکایى، جرد کوشنر مشاور ارشد پرزیدنت ترامپ، رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی كاخ سفيد، آویبر کوویتز دستیار رئیس‌جمهوری آمریکا و برایان هوک نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، وهمچنین هیئتی از اسرائیل به سرپرستی مئیر بن‌شبت، مشاور امنیت داخلی آن کشور بود.كه جمهوری اسلامی در نتیجه کارزار موفق فشارحداکثری «اساسا ورشکسته شده است» و بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، ناچار به توافق با آمریکا می‌شود.