مایک پنس: ما نژادپرستی در آمریکا را اصلا تحمل نمی‌کنیم

09/03/1399 11:27:00 ب.ظ

معاون رئیس جمهوری ایالات متحده می‌گوید در آمریکا نژادپرستی اصلا تحمل نمی‌شود. مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا جمعه ۹ خرداد در توئیتر خود نوشت: ما برای خانواده جرج فلوید و همچنین برای خانواده احمد

مایک_پنس, آمریکا

مایک_پنس : ما نژادپرستی در آمریکا را اصلا تحمل نمی‌کنیم مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا جمعه ۹ خرداد در توئیتر خود نوشت: ما برای خانواده جرج فلوید و همچنین برای خانواده احمد آربری در جرجیا هم دعا می‌کنیم. ما نژادپرستی در آمریکا را اصلا تحمل نمی‌کنیم.

معاون رئیس جمهوری ایالات متحده می‌گوید در آمریکا نژادپرستی اصلا تحمل نمی‌شود. مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا جمعه ۹ خرداد در توئیتر خود نوشت: ما برای خانواده جرج فلوید و همچنین برای خانواده احمد

چاپمعاون رئیس جمهوری ایالات متحده می‌گوید در آمریکا نژادپرستی اصلا تحمل نمی‌شود.مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا جمعه ۹ خرداد در توئیتر خود نوشت: ما برای خانواده جرج فلوید و همچنین برای خانواده احمد آربری در جرجیا هم دعا می‌کنیم. ما نژادپرستی در آمریکا را اصلا تحمل نمی‌کنیم. ما خشونت ناشی از نژادپرستی را تحمل نمی‌کنیم. و همانطور که پرزیدنت ترامپ گفت، عدالت اجرا خواهد شد.

روز دوشنبه ۵ خرداد ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد چهار مامور پلیس شهر مینیاپولیس در ایالت مینه‌سوتا برای بازداشت یک مرد سیاهپوست به نام جرج فلوید حضور یافته‌اند و یکی از پلیس‌ها زانوی خود را روی گردن این مرد غیرمسلح گذاشته است. فلوید چند بار در همان حال گفت که نمی‌تواند نفس بکشد؛ اما پلیس‌ها توجهی نکردند و جرج فلوید ساعتی بعد در بیمارستان جان باخت.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

انتشار تصاویر عملیات‌های ضد تروریستی ارتش ترکیه در شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه تصاویر مربوط به اجرای عملیات‌های ضد تروریستی ارتش کشور در شمال عراق را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Don’t blieve hem!!!!! سیاه پوستان امریکانیزبایدعاقلانه وبراساس انسانیت قضاوت کننداحتمالامقاومت مجرم باعث مرگ اوشدوباتوجه به روندعادلانه قضاوت دردادگاههای امریکا،خانواده این مجرم میتوانندشکایت کرده وخواستارتحقیق ورسیدگی قانونی به این موضوع شوند. برتری انسانهارابزرگ آفریدگاربراساس انسانیت آنهاقرارداده است.نه رنگ،نژادو....مسلماپلیس امریکاطبق وظیفه وانسانیت خودبه منظورحفظ امنیت شهروندان بامجرمین برخوردمی کندواگرمجرم درمقابل اومقاومت نکندوتسلیم شودبه چنین سرنوشتی دچارنخواهدشدوربطی به رنگ پوست ندارد.

البته ابتدابایدعلت دستگیری این مجرم وجرمی که مرتکب شده ورفتاروطرزمقابله اوباپلیس قبل ازدستگیری نیزتوضیح ونمایش داده می شد.فقط بانمایش دستگیری اونمی توان قضاوت کرد.بهرحال این پلیس دختربچه ای رابخاطراعتراض درموردحجاب ازارتفاع برروی زمین پرتاب نکرد! ایالات متحده مظهر تمام عیار نژاد پرستی و حمایت از تروریست در جهان

بامزي 😂😂😂😂😂 اصل نژاد پرستی خود شمایین با اون پلیس فدرال داعشیتون 😂😂😂😂 از جکهای مکس امینی خنده‌دارتر بود ... این گزاره که:' هر کی شیعه اثنی عشری نباشه محکوم به مرگ و محارب با خداست و خونش مباحه'. گزاره نادرستی است.در ایران سنی،زرتشتی،یهودی،مسیحی،و بهائی بودن،جرم نیست.باید دید کسانی که با آنها برخورد می شود اتهامشان چیست. معیار برخورد قضائی 'ارتکاب عناوین مجرمانه'است.

تظاهر ،تظاهر، تظاهر

پنج ایالت کلیدی که در انتخابات پنج‌ماه دیگر آمریکا تکلیف اکثریت در سنا را روشن می‌کندپنج ایالت کلیدی که در انتخابات پنج‌ماه دیگر آمریکا تکلیف اکثریت در سنا را روشن می‌کند مجلس سنا در حال حاضر در کنترل جمهوریخواهان است. یک سوم از سناتورها باید از کرسی‌های خود در انتخابات ۲۰۲۰ دفاع کنند.

صدای آمریکا(ستاره درخشش)و چپ های همراه. باید محاکمه بشن نژادپرستی تو امریکا ، سیستماتیک می باشد ، شخصی قادر به از بین بردن آن نیست. چون ۳۰۰ سال پیش ، بنیان امریکا بر نژادپرستی تاسیس شد. امریکاجهانخوار از: شاه_والا به: پرزیدنت_ترامپ_عزیز لطفا به مردم خشمگین و شاکی از وضعیت کووید_19_ساخت_هلند گیر ندهید . مرگ یک سیاهپوست فقط بهانه است برای ملت_خشمگین . همه مردم جهان بدنبال مقصر اصلی و مجازات هلندیها هستند پس ب52 را بلند کن تا یک ننه بمب11 تنی نثار آمستردام و بیت رهبری کند.

سیاست همیشگی، عوامل بدرفتار میکنن و سیاستمداران نفی میکنن. اما نژادپرستی دولتمردان آمریکایی قابل لمس بود و دوره ترامپ محرز شد Get up, stand up, stand up for your rights! Get up, stand up, stand up for your rights! Get up, stand up, stand up for your rights! Get up, stand up, don't give up the fight اقدام جدی و ضروری این بود که همان ساعت اولیه رئیس پلیس و شهردار را فوراً از کار برکنار می کردند! تا داستان به اینجا نمی کشید!!

ما در کنار ملت مظلوم آمریکا هستیم و برای آنان امنیت و حق آزادی بیان و عدم تبیعض نژادی را خواستار میباشیم. 8 minutes and 46 seconds زر نزن عن.

کرونا در آسیا؛ شیوع مجدد در کره جنوبی و لغو قرنطینه در فیلیپینشناسایی ۵۸ مورد جدید ابتلا به کووید-۱۹ در کره جنوبی، نگرانی از شیوع مجدد کرونا در این کشور را افزایش داده است. شیوع کرونا در هند در حال افزایش است و در پایتخت فیلیپین از روز دوشنبه مقررات قرنطینه کاهش می یابد.

بدرفتاری نسبت به 'رنگین پوست ها'(سرخ پوست ها و سیاه پوستها) سابقه تاریخیِ طولانی در امریکا دارد. علت اصلی ماجرا،همان تکبّر سفید پوست های امریکایی است که ریشه در راسیسم (تبعیض نژادی) دارد. چطور ادعا می کنید تحمّل نمی کنیم در حالیکه ترامپ رسما در توئیتر دستور شلیک می دهد؟!

اعزام گارد ملی آمریکا به مینیاپولیس در پی تشدید خشونت‌ها | DW | 29.05.2020با توجه به تشدید وخامت اوضاع در مینیاپولیس دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز واکنش نشان داده و در پیامی توییتری ضمن ابراز حس همدردری با دوستان و بستگان قربانی اطمینان داده است که 'عدالت کافی اجرا خواهد شد.' توئیتر توئیت ترامپ مبنی به حمله به معترضان را حذف کرد. پلیس مینیاپولیس لباس شخصی ها را بکار گرفته تا با تخریب اموال عمومی بهانه برای سرکوب معترضها فراهم کنند.👇 شما چرا اشتباه و ملو ترجمه میکنید حرف ترامپ را 🤔🤔🤔

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 102 هزار و 197 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 102 هزار و 197 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت🔺قربانیان کرونا در آمریکا از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت ⚡️در ادامه بحران کرونا در جهان شمار قربانیان کووید ۱۹ در ایالات متحده به بیش از ۱۰۰هزار نفر افزایش یافته است. این آمار بیشتر از تلفات آمریکا یی‌ها در جنگ‌های ویتنام و کره جنوبی است. 🔴خلاصه اخبار یکماه گذشتهٔ شبکه های صدای_امریکا و رادیو_فردا !!!!!! ۱- امریکا و اسراییل و برزیل کشورهای بدی هستند ۲- چین و روسیه و ایران ، آمارهایشان در مورد کرونا منطقی ، ظریف ، لطیف و دقیق است و کرونا فقط در برزیل و امریکا کولاک میکند👇🏽 pastonews

آمریکا دو شخص در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران را تحریم کردوزیر امور خارجه آمریکا از تحریم دو فرد در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران، با اسامی مجید آقایی و امجد سازگار خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

اشتراک چاپ معاون رئیس جمهوری ایالات متحده می‌گوید در آمریکا نژادپرستی اصلا تحمل نمی‌شود.بخش انگلیسی صدای آمریکا - اگرچه تنها حدود پنج ماه تا انتخابات ۲۰۲۰ باقی مانده و کاهش محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده آغاز شده است، اما هنوز برای پیش‌بینی این که چه حزبی کنترل سنای آمریکا را در دست خواهد گرفت زود است.Aa کره جنوبی که با اجرای تهمیدات سختگیرانه‌ تاکنون موفق به کنترل شیوع ویروس کرونا شده بود، روز پنجشنبه با شناسایی ۵۸ مورد جدید، اقدام به تعطیلی صدها مدرسه‌ای کرد که تنها چند روز از بازگشایی‌شان می‌‌گذشت.شهر مینیاپولیس روز پنجشنبه ۸ خرداد (۲۸ مه) برای دومین روز پیاپی شاهد ادامه اعتراضات به قتل جرج فلوید، یک مرد سیاهپوست غیرمسلح به دست پلیس این شهر بود.

مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا جمعه ۹ خرداد در توئیتر خود نوشت: ما برای خانواده جرج فلوید و همچنین برای خانواده احمد آربری در جرجیا هم دعا می‌کنیم. ما نژادپرستی در آمریکا را اصلا تحمل نمی‌کنیم. یک سوم از سناتورها باید از کرسی‌های خود در انتخابات ۲۰۲۰ دفاع کنند. ما خشونت ناشی از نژادپرستی را تحمل نمی‌کنیم. نخست وزیر کره جنوبی از مقامات مسئول خواسته است تا شرایط کار در انبارهای شرکت‌های فروش کالاهای اینترنتی را مورد بررسی قرار دهند. و همانطور که پرزیدنت ترامپ گفت، عدالت اجرا خواهد شد. دموکرات‌ها برای کسب اکثریت نیاز دارند سه تا چهار کرسی جمهوریخواهان را کسب کرده و کرسی های خود را در رقابت ها از دست ندهند. روز دوشنبه ۵ خرداد ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد چهار مامور پلیس شهر مینیاپولیس در ایالت مینه‌سوتا برای بازداشت یک مرد سیاهپوست به نام جرج فلوید حضور یافته‌اند و یکی از پلیس‌ها زانوی خود را روی گردن این مرد غیرمسلح گذاشته است. تیم والز فرماندار ایالت مینه‌سوتا دستور اعزام نیروهای گارد ملی آمریکا به این شهر را صادر کرده است.

فلوید چند بار در همان حال گفت که نمی‌تواند نفس بکشد؛ اما پلیس‌ها توجهی نکردند و جرج فلوید ساعتی بعد در بیمارستان جان باخت. عنصر ناشناخته در انتخابات امسال همه‌گیری ویروس کرونا است. روند افزایشی مبتلایان به کرونا در هند شناسایی ۷۴۶۶ فرد مبتلا به کووید-۱۹ در روز پنجشنبه در هند، رکورد روزانه دیگری برای هند به ثبت رساند. بعد از مرگ فلوید و پخش ویدئوی رفتار پلیس‌ها با او، صدها نفر برای اعتراض در مینیاپولیس تجمع کردند. در این بین برخی رسانه‌ها از حمله برخی معترضان خشمگین به چند فروشگاه و غارت آنها خبر دادند. داده‌ها نشان می‌دهد که این بیماری همه‌گیر بر ثبت نام رای‌دهندگان برای شرکت در انتخابات تاثیر گذاشته و آن روند را کند کرده است. شهردار مینیاپولیس روز سه شنبه خبر داد که آن چهار افسر پلیس شهر مینیاپولیس از کار اخراج شدند و از پیگرد قضایی آنها خبر داد. بیشترین تعداد مبتلایان به کووید-۱۹ در هند در شهرهای بزرگ و پرجمعیت شناسایی شده‌اند با این حال بیکار شدن کارگران در اثر تعطیلی کسب و کارها و بازگشت آنها به روستاهای فقیرتر کشور در شرق هند، باعث گسترش این بیماری در این مناطق شده است. همچنین، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز چهارشنبه هفتم خرداد از مرگ جرج فلوید ابراز تاسف کرد و گفت که از پلیس فدرال و وزارت دادگستری خواسته است در این مورد تحقیق کنند. رئیس جمهوری آمریکا که از عملکرد سشنز در تحقیقات رابرت مولر درباره نفوذ روسیه در انتخابات آمریکا رضایت نداشت از این مربی سابق فوتبال حمایت کرده است. فلوید دقایقی بعد در بیمارستانی در نزدیکی محل درگیری درگذشت.

.