مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا در قرنطینه نیست

22/02/1399 11:48 ق.ظ

🔺مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا در قرنطینه نیست ⚡️یک مقام دولتی آمریکا اعلام کرد که آزمایش کرونا معاون رئیس جمهوری ایالات متحده هر روز منفی بوده و مایک_پنس در قرنطینه نیست.

یک مقام دولتی آمریکا اعلام کرد که آزمایش کرونا معاون رئیس جمهوری ایالات متحده هر روز منفی بوده و مایک پنس در قرنطینه نیست. به گزارش آسوشیتدپرس، یک مقام دولتی آمریکا اعلام کرد که مایک پنس، معاون رئیس بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.

تاکنون ایالات متحده با آمار بیش از ۸۰هزار نفر، بریتانیا با بیش از ۳۱هزار نفر و ایتالیا با بیش از ۳۰ هزار نفر بیشترین تعداد مرگ بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در جهان را ثبت کرده اند.

در این بین بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا قرار است، روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت، قوانین جدید محدودیت‌های مربوط به کرونا در این کشور را رونمایی کند. همچنین قرار است شعار «هشیار باشید، ویروس را کنترل کنید و جان خود را نجات دهید» جایگزین شعار «در خانه بمانید» شود.

گزارش‌ها حاکی است که با مخالفت فرماندار کالیفرنیا و مقامات وزارت بهداشت در این ایالت، با بازگشایی واز سر گیری فعالیت و خطوط تولید کارخانه شرکت تسلا موتورز، ایلان ماسک، موسس و مدیرعامل شرکت تسلا موتورز اخیراً تهدید کرده که تسلا را از کالیفرنیا بیرون خواهد برد. headtopics.com

در کره جنوبی، مقامات این کشور از افزایش مجدد شمار مبتلایان به کرونا خبر دادند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

امتناع مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا از رفتن به قرنطینه | DW | 11.05.2020پای ویروس جدید کرونا به کاخ سفید هم باز شده است. دست‌کم دو مورد از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کاخ سفید تا کنون تایید شده است. به‌رغم این موضوع، مایک پنس، معاون رئیس‌ جمهوری آمریکا از رفتن به قرنطینه اجتناب می‌ورزد.

مایک پمپئو: تهدید ایران باقی است و برچیدن سامانه‌های پاتریوت یک چرخش معمول نیروهاستمایک پمپئو: تهدید ایران باقی است و برچیدن سامانه‌های پاتریوت یک چرخش معمول نیروهاست مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده شامگاه جمعه تاکید کرد که برچیدن سامانه‌های موشکی پاتریوت از عربستان_سعودی نشانه‌ای از کاهش تهدید ایران نیست. جاش یه چیزی بیاریم پشماتون بریزه دلیلش اینه خب ابله پمپگوه ، چیزی که بود و نبودش فرق نمیکنه ، نبودش بهتره که . أرامكو_السعودية هر گهی میخوای بخوری به خودت مربوطه ... نوش جان

مایک پنس خود را قرنطینه کردمایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا در پی ابتلای سخنگوی دفترش به ویروس کرونا٬ خود را قرنطینه کرد. - خبرگزاری آناتولی

جانشین‌های خشن؛ روایت تغییر سه معاون فرمانده پلیس در کمتر از پنج سال

مقام آمریکایی: معاون ترامپ به کرونا مبتلا نیست و قرنطینه نمی‌شودمقام آمریکایی: معاون ترامپ به کرونا مبتلا نیست و قرنطینه نمی‌شود سخنگوی معاون رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، مایک پنس تدابیر احتیاطی خاصی را دنبال خواهد کرد اما این شامل قرنطینه نمی‌شود. پیش از این تست کرونای دبیر مطبوعاتی معاون ترامپ مثبت اعلام شد. اینها احمقی بیش نیستند واقعا من موندم توکارخدا که یه مشت بیشعورونفهم چجوری شدن حاکم های امریکا بدی کاراینجاست که چون زور وپول دارن مردم دنیا هم مجبورن به حرف این آشغالها گوش کنن اگه کل مردم دنیا مثل ایران جلوی اینها می ایستادن دیگه آمریکایی وجودنداشت که زوربگه

مایک پمپئو: دو سال پس از تصمیم شجاعانه پرزیدنت ترامپ برای خروج از برجام، خاورمیانه صلح‌آمیزتر است🔺مایک پمپئو: دو سال پس از تصمیم شجاعانه پرزیدنت ترامپ برای خروج از برجام خاورمیانه صلح‌آمیزتر است ⚡️وزیر خارجه آمریکا با یادآوری تصمیم پرزیدنت ترامپ برای خروج از برجام،آن را تصمیمی شجاعانه برای محافظت از دنیا در برابر تهدید هسته‌ای رژیم_ایران توصیف کرد من نمیدونم چرا ایران بمب اتم نمیسازه، بمب اتم بیمه کامل از تمام تهدیدهای خارجی است. اما اگه یک روزی ایران بخواد بمب اتم بسازه که شما دقیقا بهانه دستش میدهید کجای دنیا رو میخواین برای فرار انتخاب کنید؟ لطفا به آن روز فکر کنید به نفع خودتان هست. اگه تصمیم درستی بود الان چرا دنبال مکانیزم ماشه ای هستند که توی خود همون برجام هست؟؟ این تضاد پاسخی هم داره؟

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت

بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.

تاکنون ایالات متحده با آمار بیش از ۸۰هزار نفر، بریتانیا با بیش از ۳۱هزار نفر و ایتالیا با بیش از ۳۰ هزار نفر بیشترین تعداد مرگ بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در جهان را ثبت کرده اند.

در این بین بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا قرار است، روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت، قوانین جدید محدودیت‌های مربوط به کرونا در این کشور را رونمایی کند. همچنین قرار است شعار «هشیار باشید، ویروس را کنترل کنید و جان خود را نجات دهید» جایگزین شعار «در خانه بمانید» شود.

گزارش‌ها حاکی است که با مخالفت فرماندار کالیفرنیا و مقامات وزارت بهداشت در این ایالت، با بازگشایی واز سر گیری فعالیت و خطوط تولید کارخانه شرکت تسلا موتورز، ایلان ماسک، موسس و مدیرعامل شرکت تسلا موتورز اخیراً تهدید کرده که تسلا را از کالیفرنیا بیرون خواهد برد.

در کره جنوبی، مقامات این کشور از افزایش مجدد شمار مبتلایان به کرونا خبر دادند. مقامات سئول اعلام کردند که در یک روز ۳۴ مورد ابتلا جدید به این ویروس ثبت شده که این آمار بیشترین شمار ابتلای روزانه در این ماه محسوب می شود و از این تعداد ۲۶ مورد ابتلا مربوط به افرادی بوده که در اماکن تفریحی سرپوشیده حضور داشته‌اند.

مقامات کره جنوبی اعلام کردند که مرکز شیوع این ویروس در برخی از کلاب‌های شبانه سئول بوده به طوری که حدود ۲۰ نفر با فردی در ارتباط بودند که در چندین کلاب حضور داشته است. در پی وقوع این شیوع در شهر سئول همه امکانات تفریحی شبانه از روز شنبه تعطیل اعلام شد.

همچنین اندرو کومو فرماندار نیویورک اعلام کرد که در هفته گذشته سه کودک در نیویورک بر اثر بیماری نادر، جان خود را از دست داد‌ه‌اند که به نظر می رسد با ویروس کرونا مرتبط است. او افزود مواردی نیز گزارش شده که بیماران علائمی شبیه به شوک سمی و بیماری کاوازاکی دارند و این موضوع جدید و در حال گسترش است.

گزارش‌ها حاکی است که محدودیت ها در فرانسه و اسپانیا کاهش خواهد یافت. مقامات فرانسه تعداد مرگ روزانه بر اثر ابتلا به کرونا را روز شنبه ۸۰ نفر اعلام کردند که این آمار کمترین میزان مرگ و میر در ماه آوریل محسوب می شود. فرانسه در حال آماده شدن برای کاهش محدودیت هایی است که از هشت هفته پیش در این کشور اعمال شده بود.

در اسپانیا، نیز برخی از محدودیت ها از روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت برداشته خواهد شد به طوری که در برخی مناطق رستوران‌ها می‌توانند برخی خدمات خود را در فضای باز ارائه دهند.