مایک پمپئو: خامنه‌ای به طرز شرم‌آوری هولوکاست را انکار می‌‌کند؛ او یک «ظلمت دیجیتال» بر ایران حاکم کرده است

09/08/1399 09:55:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وزیر خارجه ایالات متحده روز جمعه ۹ آبان با اشاره به روز بزرگداشت کوروش کبیر و مدارای آن پادشاه...

وزیر خارجه ایالات متحده روز جمعه ۹ آبان با اشاره به روز بزرگداشت کوروش کبیر و مدارای آن پادشاه ایران باستان با ملل و اقوام مختلف، گفت که امروز رهبر جمهوری اسلامی اقلیت‌های مذهبی را سرکوب و مخالفان را اعدام می‌کند.

مایک پمپئو در توئیتر خود نوشت: «کوروش کبیر ۲۵۰۰ سال پیش از یهودیان در برابر آزار و اذیت دفاع کرد. اکنون خامنه‌ای یک بار دیگر به طرز شرم‌آوری در حساب سانسور نشده خود در توئیتر هولوکاست را رد می‌کند.» وزیر خارجه آمریکا در ادامه اضافه کرد که رهبر جمهوری اسلامی همزمان «اقلیت‌های مذهبی را به زندان می‌اندازد، منتقدان و مخالفان را اعدام می‌کند، و یک ظلمت دیجیتال بر ایران حاکم کرده است.»

2500 years ago Cyrus the Great defended the Jewish people from persecution. Now, Khamenei once again shamefully peddles Holocaust denial from his uncensored Twitter account while he throws religious minorities in jail, executes dissidents, and imposes digital darkness on Iran. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

از کلمات درست تری استفاده کنید: خامنه ای عدم وجود هولوکاست را اثبات میکنه! جناب پمپئو میشه بفرمائین اینها چی رو انکار نمیکنن که این دومی باشه گوه نخور دوره دروغ پردازی تمام شده . ایشون پرسید چرا صحبت از هولوکاست جرمه؟ حالا چرا واقعا جرمه؟ او یک مسلمان متحجر ارتجاعی است پیرو قرآن و سنت رسول و امامان شیعه عجیب نیست که هولوکاست را انکار میکند چون مسلمانان از دوران پیامبر با یهودیان دشمنی داشتند هولوکاست محمد در قتل عام یهود بنی قریظه با گردن زدن هفتصد اسیر دست بسته در یک روز روی هیتلر را سفید کرد.

شما خوشحال باشید که چراغتون پرزیدنت ترامپه! هر روز به رنگ دیگری ظهور میکند یک نگاه به پاسخ ها و نظرها بنداز بعد قضاوت کن . احساسات جای علم و تحقیق رو نمی‌گیرد.در عصر رسانه ها کسی ظلمت می تونه درست کنه؟!مشخصه این سخن فقط یک خوراک رسانه ای است.

مایک پمپئو در سخنرانی در اندونزی: همزیستی مسالمت‌آمیز و احترام متقابل پیروان ادیان مختلف امکان‌پذیر استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. با وجود اسلام، امکان پذیر نیست! همزیستی با همه مخلوقات آفرینش و ادیان و باور و باورهای انسانها ممکنست.مشکل اینه که کشورهای استعمارجهانی مثل فرانسه و ایران وو...حکومتهای جعلی با شئونیزم اندیشه های نژادپرستی مثل لائیسیته فرانسه یا اندیشه ی ایرانشهری فرقه فارسیسم برای ذوب ملتها و ادیان و باور و باورها دارند است. این تروریست های بی‌عرضه اسلامی را باید از اروپا بيرون انداخت. این جانوران وحشی معنای آزادی و دموکراسی را نمی‌فهمند و در اروپا چه غلط می‌کنند؟ The barbaric muslim terrorists must be deported from Europe. These parasites are enemies of our freedom and democracy.

من موافق آدم سوزیه هولوکاست هستم و این را حق یهودیان می‌دانم اما اکنون سوزاندن یهودیان کار خوبی نیست ولی شما راست می‌گویید اسلامیستا همه‌ ارکان ایران را تحت نفوذ خود گرفته‌اند و دیکتاتوری بوجود آورده‌اند که نگو و نپرس. ماایرانی‌ها باید فراگیر را به ناسیونالیسم تغییر دهیم. The fascist islamic regime in Iran and its supporters threaten our freedom and democracy in the West. These parasites and bastards must be destroyed completely. رژيم آخوندی تروریستی اسلامی ناب محمدی خطر بزرگی است برای دموکراسی و آزادی ما در جهان غرب. این ها باید از بین بروند.

من نمی دانم این چه حرف مفتی است که او میزند و شما انتشار میدهید . حرف آقای خامنه ای صحیح است . رئیس جمهور فرانسه با استناد به آزادی بیان از اهانت کننده ها حمایت میکند اما در انتقاد به یک موضوع تاریخی گارد میگیرند . من حتی نگفتم اهانت به پیامبر یک دین بزرگ , گفتم اهانت به هر شخصی رئیس جمهور نادان فرانسه ادعا کرده است آزادی بیان مطلق است و حتی شامل اهانت به پیامبر مسلمانان نیز می شود! سوال رهبر ایران اسلامی این است که :اگر آزادی در فرانسه و جوامع لیبرال مطلق است،چرا سوال و تحقیق و بررسی در مورد هولوکاست را جرم تلقی می کنید؟!

پمپو نرو بزار نگات كنم نبينم عر و گوزت ته بكشه ایشون انکار نکردن گفتند چرا حرف زدن راجب هولوکاست جرم است و ممنوعه. بی سواد هستین دیگه چه میشه کرد. بامید پیروزی مجدد اعلا حضرت ترامپ و دولتش درسوم نوامبر 2020 انشالله مرد چاق و بی سواد! 1-سعی کن مودّب باشی! 2-در مورد هولوکاست اصل آن مورد انکار نیست،کمّ و کیف آن مورد بحث است 3-هولوکاست مقوله ای تاریخی و قابل بحث است 4-فرض کنیم هولوکاست واقعیت داشته،چرا مردم فلسطین باید تاوان جنایات هیتلر را بدهند؟!چرا اروپا و امریکا تاوان آن را ندهند؟!

بگویید دزدی ها و کلاهبرداری ها و دروغ ها و مفتخوری ها و پنهان‌کاری ها در کره زمین چگونه برکنار می شوند. با انکار و بدون انکار هولوکاست مشکل انسانيت حل نخواهد شد. هلوکاست دروغی شرم آوره

اینستاگرام قوانین انتشار عکس‌های برهنه را پس از کارزار یک مدل تغییر دادبا این حال اینستاگرام همچنان اجازه نمی‌دهد تصاویر فشردن سینه های عریان منتشر شود زیرا معتقد است که این موضوع به طور معمول در ارتباط با پورنوگرافی است RadinMedia فقط میشه گفت ژوون🤣 بعد اینجا نافت معلوم باشه صفت میپره🤣

مرگ بر خامنه ای او یک سلاخ به تمام معناست ،به جای خیابان، در زندان ها سر میبرد. ملایان در راس حکومت ایران یک نوع توهم مبهم دارند و تخیلات اینان مخلوطی از جاهلیت، عوام فریبی،خود بینی ، خرافات و اعتماد به نفس کاذب است که مبشود اسم ان را سادیسم خودارضایی و مردم ازاری گذاشت. اینان با این چرندیات من دراوردی و انکار مستندات و تایید غیر مستندها خودارضایی میکنند.

تا حالا رفتار و کردار انسانی از این رژیم تبهکار دیدین؟!؟!؟ چه توقعی داری جناب پمپئو؟🤔 يعني اين اقاي پمپیو در فاشیزم کمتر از هیتلر جنایت کرده ؟ امار جنایتهای تحریم امریکایی که کودکان را بعلت نقص دارو بکام مرگ میفرستد بسیاراز امار مجعول اربابان صهیونیست ایشان بالاتر است. دلقک مسغره داره داستان تعریف میکنه این چقدر احمق تشریف داره مایک کوچولو خونه خاله کدوم وره داره تاریخ مصرفت تو دولت بعدی ترامپ تموم میشه

چرا حرفا سانسور میکنی پفیوز . قسمت اولش کو . اصلا مگه خودمون کوریم بیشرف حضرت خامنه ای دست گذاشته رو نقطه ضعف شما تیر به هدف خورده خفه شو الدنگ پوفیوز نکبت حرامزاده

آیا ناهید تقوی برای تبادل با یک جاسوس ایرانی در آلمان دستگیر شده است؟تو گوگل گشتم نوشته پلیس بدلیل تجاوز جنسی دنبالش. سهیل_امیدخلوصیان چند بار تجاوز از سه سال پیش تاکنون به یک دختر ۱۶ ساله. خود این آشغال ۳۲ ساله است و در آلمان بدنیا آمده. قبلا هم زن دیگری بدلیل تجاوز از او شکایت کرده بوده، ولی چون نتوانسته بود ثابت کند، پلیس ولش کرده بوده.

یک کارشناس: مصونیت در قبال ویروس کرونا کوتاه مدت است | DW | 29.10.2020جهانیان بی‌صبرانه در انتظار واکسن ویروس کرونا هستند، اما روشن نیست انسان‌ها پس از درمان بیماری کووید۱۹ تا چه مدت مصون خواهند ماند. درباره چرایی آن دویچه‌وله گفت‌وگویی داشت با پروفسور توماس کامرات استاد رشته ایمنی‌‌شناسی. انسان با گذر زمان با این نوع ویروس هم سازگار خواهد شد بهتره واکسن فقط به افراد که در مقابل این نوع ویروس آسیب پذیری بیشتری دارن زده بشه و بقیه مسیر طبیعی رو طی کنن

ادریس بی،‌ مجسمه‌ساز تونسی: اثرم را تقدیم «جان سیاهان مهم است» کردم«خیلی‌ها به‌خصوص با بیماری همه‌گیر به خودشان آمده‌اند. یا در خانه تنها بوده‌اند و کلّی وقت داشته‌اند تا فکر کنند و بعد دوباره سراغ هنر رفته‌اند.» بگو فعلا برو هموطن تروریست رو دریاب نسبی کردن جان انسان‌ها! لیسیدن ماتحت سیاهپوست، رسالت امت اسلام!

سیاست، اقتصاد ایران را گروگان گرفته استمهدی پازوکی گفت‌: گروهی که واقعا هدف‌شان معلوم نیست، دست بالا دارند و بدون اینکه ملزم به پاسخگویی برابر قانون باشند با افراطی‌گری و تکیه بر سطحی‌نگری به راحتی منافع ملی را حیف و میل کرده و اوضاع و احوال اقتصادی مردم را در تنگناهایی جدی قرار می‌دهند.