مایک پنس: پرزیدنت ترامپ شدید‌ترین تحریم‌ها را بر بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان اعمال کرد

21/06/1399 03:53 ب.ظ

مایک پنس: پرزیدنت ترامپ شدید‌ترین تحریم‌ها را بر بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان اعمال کرد مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا، شامگاه پنجشنبه ۲۰ شهریور با انتشار توئیتی از سیاست پرزیدنت ترامپ در برابر جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. در این توئیت ویدئوی کوتاهی از سخنرانی آقای پنس در انستیتو نظامی ویرجینیا نیز منتشر شده است.

آقای پنس در این بخش از سخنرانی خود گفت: «در حالی که دولت قبلی پالت‌های پول نقد به ایران فرستاده بود، پرزیدنت ترامپ ما را از توافق هسته‌ای ایران خارج کرد و شدید‌ترین تحریم‌ها را بر بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان اعمال کرد.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

درخواست تحریم فیلم مولان؛ آیا اژدهای چین غول هالیوود را رام کرده است؟«در حالی که حزب کمونیست چین در ژین‌ژیانگ علیه بشریت جنایت می‌کند، کمپانی دیزنی از اداره‌های تبلیغاتی آنها تشکر می‌کند.»

مجیدی: سعادتمند قانون را نمی‌داند ولی من استعفایم را داده‌ام/ باقیمانده دستمزد من را به سرمربی بعدی بدهندامیدوارم استقلال از دست پلیدی‌ها و عوامفریبی‌ها نجات پیدا کند مجیدی: سعادتمند قانون را نمی‌داند ولی من استعفایم را داده‌ام/ باقیمانده دستمزد من را به سرمربی بعدی بدهند

مایک پمپئو: خاورمیانه به دلیل ائتلافی که آمریکا برای مقابله با تهدید ایران شکل داده، امن‌تر شده‌ است🔺مایک پمپئو: خاورمیانه به دلیل ائتلافی که آمریکا برای مقابله با تهدید ایران شکل داده، امن‌تر شده‌ است ⚡️وزیر خارجه آمریکا گفت ائتلافی که آمریکا علیه اقدامات جمهوری اسلامی در خاورمیانه شکل داده است، موجب شده مردم منطقه امروز بیشتر از قبل در امنیت باشند.

مقاومت شهرداری و سازمان محیط زیست برای جابجایی آرادکوه/ مکان یابی محل جدید انجام نشده استعضو شورای شهر تهران می گوید؛ چطور گوشی لوکس را وارد می کنیم، اما در وارد کردن تجهیزات جدید پسماند عاجز هستیم؟ آیا جز این است، مشکلی که زباله های تهران برای شهر ری ایجاد کرده دغدغه ما نیست.

پمپئو «مسئولان ارشد روسیه» را به طراحی عملیات مسمومیت ناوالنی متهم کردکرملین پس از انتشار گزارش مقام‌های آلمانی و طرح ادعای مسموم شدن الکسی ناوالنی با گاز سمی «نوویچوک» گمانه‌زنی‌های موجود در باره دست داشتن مسکو در این ماجرا را بی اساس خواند.

ویتامین ث به افراد مسن کمک می‌کند توده عضلانی خود را حفظ کنندویتامین‌های موجود در مواد غذایی به افراد کمک می‌کند تا از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری کنند. ویتامین ث یکی از ویتامین‌هایی است که متخصصان توصیه می‌کنند به اندازه کافی از آن استفاده کنیم. ویتامین ث در کنار خواص زیادی که دارد باعث حفظ توده عضلانی افراد نیز می‌شود.

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا، شامگاه پنجشنبه ۲۰ شهریور با انتشار توئیتی از سیاست پرزیدنت ترامپ در برابر جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.

در این توئیت ویدئوی کوتاهی از سخنرانی آقای پنس در انستیتو نظامی ویرجینیا نیز منتشر شده است. آقای پنس در این بخش از سخنرانی خود گفت: «در حالی که دولت قبلی پالت‌های پول نقد به ایران فرستاده بود، پرزیدنت ترامپ ما را از توافق هسته‌ای ایران خارج کرد و شدید‌ترین تحریم‌ها را بر بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان اعمال کرد.»

آقای پنس افزود: «وقتی خطرناک‌ترین تروریست جهان، نیروهای آمریکایی را تهدید کرد، پرزیدنت دونالد ترامپ فرمان از بین بردن ژنرال ارشد ایرانی را صادر کرد. قاسم سلیمانی از بین رفته است.»