مایک پمپئو: پشت بسیاری از پیام‌های یهودستیزانه در فضای مجازی دولت‌های خارجی مانند ایران هستند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ مایک پمپئو: پشت بسیاری از پیام‌های یهودستیزانه در فضای مجازی دولت‌های خارجی مانند ایران هستند

وزیر خارجه ایالات متحده می‌گوید که بسیاری از پیام‌های ضدیهودی در فضای مجازی توسط ماموران دولت‌های خارجی مانند رژیم حاکم بر ایران پخش می‌شود.

وی افزود: «کسانی که از یهودیان بد می‌گویند، آنها که از جنبش کینه‌توزانه بی‌‌دی‌اس حمایت می کنند، آنها که هولوکاست را رد می‌کنند، و افرادی که خواهان نابودی اسرائیل هستند، و آنها که می‌کوشند یهودستیزی خود را زیر برچسب صهیونست‌ستیزی پنهان کنند، به آسانی قابل شناسایی هستند. این‌ها دشمنان آشنا هستند. اما این روزها افراد متعصب می‌توانند به صورت ناشناس در فضای آنلاین اظهارات یهودستیزانه منتشر کنند.

وزیر خارجه آمریکا اضافه کرد که آنها در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر اقدامات حزب کمونیست چین به عنوان عامل واقعی شیوع کووید۱۹، بی‌هیچ دلیلی یهودیان را از این بابت سرزنش می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما یهود ستیز نیستیم ما صهیونیست ستیزیم تروریستهای کثیف

این خس سفید مثل اینکه ایران با خواهر ش خوابیده انقدر گوه ایران رو میخوره

آره بابا ، هیتلرم همشهری ما بود

رژیم آخوندی ضد یهود و ضد ایرانی در توییتر و دیگر رسانه ها فعاله و افکار تروریستی خودش رو نشر میده چرا این رژیم از این رسانه ها اخراج نمیشه؟

خب حالا میخواید چطور سرنگونش کنید؟

مرگ بریهودی جاوید یاد نازی المان

یهودیت غیر از رژیم جعلی اسرائیل است! شما مدافع یهودیت نیستید مدافع رژیم جعلی و متجاوز اسرائیل هستید! ایران یهودی ستیز نیست،مخالف رژیم جعلی اسرائیل است

I know u cannot disassociate from the idiot SOS, but u dont need to repeat all of his lies...

u know, there once was a world where Journalism School for the Fearless were not empty words....

پمپئو روزهای آخرشو میگذرونه 😅 براش چاپلوسی کنید. شاید اضافه حقوق گرفتید

درپشت بسیاری ازپیامهای ایران ستیزانه وضدایرانی درفضای مجازی کدام دولت هاهستند ؟

مایک کوچولو بای

Swine!

We are a nation of martyrs

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایک پمپئو: تحریم‌های اخیر اخطاری به همه کسانی است که با کشتیرانی ایران وارد معامله شوندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پمپ گه بزودی این 'نیش' بسته خواهد شد!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سخنان سخنگوی دولت ناشی از بی اطلاعی از اصلاحیه قانون مجازات اسلامی استسخنگوی قوه قضاییه در مورد اظهارات امروز ربیعی که گفته بود لازم است قوه قضاییه در موضوع توهین برخی نمایندگان مجلس به رییس جمهوری ورود کند، گفت: به نظر می‌رسد سخنان سخنگوی محترم دولت نشات گرفته از بی اطلاعی ایشان از اصلاحیه قانون مجازات اسلامی است در مورد توهین‌های مکرر جناب رئیس جمهور به فهم و شعور مردم بزرگ ایران چی؟ اینجا میتونه ورود کنه؟ دیگه نتونیم از رئیس جمهور مملکت، گلایه کنیم و عصبانیت خود را از وضعی که بوجود آورده را عیان کنیم، جای نگرانی و نا امیدی دارد حالا شما اصلاحیه رو بگو ماهم بفهمیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا، مسری‌تر شده است/واکسن مشکلی را از بین نخواهد بردمدیر آزمایشگاه بهداشت عمومی ایالت نوادای آمریکا گفت: واکسن ها هرگز برای هر ویروسی ۱۰۰ درصد موثر نیستند، بنابراین باید به این نکته توجه داشت که واکسن مشکل را 'از بین نخواهد برد' پس باید تلاش کنیم تا در این زمینه با انجام سایر اقدامات اصولی بهداشتی دیگر به حل مشکل کرونا کمک کنیم. قاعدتابایدبرای ان داروی درمانکننده پیداکرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

غنی: زبان ازبکی یکی از گنجینه‌های افغانستان استمحمد اشرف غنی با تاکید بر لزوم تقویت زبان‌های رایج افغانستان، ازبکی را یکی از گنجینه‌های این کشور خواند. - خبرگزاری آناتولی درک و شعور و دموکراسی اینان رو با درک و شعور سیاستمداران ایرانی مقایسه میکنم. افغانستان با فقر و جنگش زبان همه‌ی اقوامش را گرامی میدارد و ایران تدریس زبان ما ترکهای اذربایجانی را ممنوع کرده است و هموطنان معترضش را پانترک و دشمن مینامد. احمقانه ترین حرف امروز... افغانستان تاجیکستان آذربایجان ارمنستان عراق سوریه بحرین امارات ... جز قلمرو تمدنی ایران بزرگ و زبان کهن فارسی هستند و به خاک مادر وطن برخواهند گشت... ای درد و بلات بخوره تو ملاج ایرانشهری ها که هر زبانی جز فارسی رو میخوان نابود بکنن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: بحران روهینگیا، یکی از برزگترین تراژدی‌های انسانی در دوران مدرن استمعاون وزیر امور خارجه ترکیه در نشست کمیته‌ بررسی موارد نقض حقوق مسلمانان روهینگیا وابسته به سازمان همکاری اسلامی گفت که بحران روهینیا، یکی از برزگترین تراژدی‌های انسانی در دوران مدرن است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عبدالله عبدالله: صدای ایران در حمایت از پروسه صلح برای ما مهم است‌رییس شورای مصالحه ملی افغانستان با بیان اینکه مواضع جمهوری اسلامی در پروسه صلح افغانستان مهم است، گفت: ایران می تواند به عنوان یک کشور همسایه نقش مهمی در پیشبرد روند صلح افغانستان را ایفا کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »