مایک پنس و کامالا هریس فهرستی از اولویت‌های سیاست خارجی خود در مورد ایران و اسرائیل را ارائه کردند

06/06/1399 04:33:00 ب.ظ

مایک پنس و کامالا هریس فهرستی از اولویت‌های سیاست خارجی خود در مورد ایران و اسرائیل را ارائه کردند پنجشنبه ششم شهریور چهارمین و آخرین روز مجمع ملی حزب جمهوریخواه است. پرزیدنت ترامپ قرار است مطابق برنامه سخنرانی قبول نامزدی خود را از کاخ سفید ایراد کند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page انتخابات ۲۰۲۰ - معاون رئیس جمهوری مایک پنس و نامزد دموکرات‌ها برای معاون ریاست جمهوری کامالا هریس در سومین روز از مجمع ملی حزب جمهوریخواه، هم مایک پنس، معاون رئیس جمهوری، و هم سناتور کامالا هریس، به ایران و اسرائیل به عنوان...

Print this page انتخابات ۲۰۲۰ - معاون رئیس جمهوری مایک پنس و نامزد دموکرات‌ها برای معاون ریاست جمهوری کامالا هریس در سومین روز از مجمع ملی حزب جمهوریخواه، هم مایک پنس، معاون رئیس جمهوری، و هم سناتور کامالا هریس، به ایران و اسرائیل به عنوان اولویت‌های سیاست خارجی خود اشاره کردند.

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا، شامگاه چهارشنبه پنجم شهریور ماه در یادمان ملی و تاریخی پادگان مَکِنری در بالتیمور، در جریان سخنرانی قبول نامزدی خود فهرستی از دستاوردهای سیاست خارجی دولت پرزیدنت ترامپ را برشمرد.

مایک پنس معاون رئیس جمهوری گفت:‌ «اوائل سال جاری، زمانی که پرزیدنت ترامپ دستور کشتن خطرناکترین تروریست جهان را داد، من آن‌جا بودم. فرمانده نظامی ارشد ایران دیگر هیچ آسیبی به آمریکایی‌ها وارد نمی‌کند، چرا که قاسم سلیمانی نابود شده است.» headtopics.com

مایک پنس همچنین بر حمایت دولت پرزیدنت ترامپ از اسرائیل تاکید کرد. مایک پنس گفت: «ما در مقابل دشمنانمان و در کنار متحدانمان ایستاده‌‌ایم.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

تیم کوک یکی دیگر از آرمان‌های استیو جابز از بنیانگذاران شرکت اپل را تحقق می‌‌بخشدتیم کوک یکی دیگر از آرمان‌های استیو جابز از بنیانگذاران شرکت اپل را تحقق می‌‌بخشد در ابتدا به تیم کوک به چشم یک مدیر دوره گذار نگاه می شد، اما او میراث خودش را شکل داد. این دوشنبه نهمین سالروز آغاز مدیریت او بر اپل است.

حمایت از تولید و اشتغال بخش مهمی از نقشه راه فصل هشتم تدبیر استرئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید عزم قطعی دارد که با حداکثر استفاده از فرصت یکساله پیش‌رو، با همکاری فعالان اقتصادی بخش خصوصی و اقتصاددانان کشور و با اجرای نقشه راه اقتصادی دولت، هدف تامین ثبات در اقتصاد را تحقق بخشد.

باید مراقب باشیم؛ نشست‌های سپتامبر شورای حکام همیشه برای ما دردسرساز بوده است/ ارجاع ندادن پرونده ایران به آژانس بهانه را از آمریکا می‌گیرد/ سیاست بین‌الملل از اساس نابرابر استقهرمانپور در گفت‌وگو با ایلنا: باید مراقب باشیم؛ نشست‌های سپتامبر شورای حکام همیشه برای ما دردسرساز بوده است/ ارجاع ندادن پرونده ایران به آژانس بهانه را از آمریکا می‌گیرد/ سیاست بین‌الملل از اساس نابرابر است

نگاهی به تاریخچه روابط آمریکا و سودان؛ از قطع روابط تا سفر مایک پمپئو به خارطومدر حالی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا روز سه‌شنبه در یک پرواز مستقیم از اسرائیل به سودان سفر کرد که او عالی‌رتبه‌ترین مقام آمریكایی است كه از زمان بركناری عمر بشیر، دیکتاتور سابق سودان به سودان رفته است.

آلبایراک: ترکیه دوره جدیدی را در بحث انرژی آغاز کرده استآلبایراک: ترکیه دوره جدیدی را در بحث انرژی آغاز کرده است

سفر به شمال جاده چالوس را قفل کرده است!سفر به شمال جاده چالوس را قفل کرده است! مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از وجود ترافیک سنگین در محور کرج – چالوس خبر داد. (عکس آرشیوی است)