مایک پمپئو: ما نشان دادیم که جمهوری اسلامی و کارزار تروریستی و یهودستیزانه آن چالش اصلی در خاورمیانه است

01/07/1399 03:53 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وزیرخارجه ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه ۳۱ شهریور در گفت‌وگو با «مدیا لاین» گفت: «ما دو کار انجام دادیم که مسیر را تغییر داد و این شانس را به رهبران عرب داد که تصمیماتی خوب بگیرند.

اول این که ما روایت را تغییر دادیم و اذعان کردیم که چالش اصلی در خاورمیانه مناقشه بین اسرائیل و فلسطینی‌ها نیست، بلکه چالشی است که از سوی جمهوری اسلامی ایران و کارزار تروریستی یهودستیزانه آن در سرتاسر جهان وجود دارد.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

برو بابا دلت خوشه 🥴 درسته شما کار مهمی کردین پس حالا توجه کن که ملت ایران که شما رو متوجه و حالی کردن ،چه کار بزرگی کردن 🤔🤔ده سال از ۸۸ تا الان خون و دل خوردیم تا سیاسیون جهان بفهمند که با کی طرف هستن آمریکایی‌ها خود حافظ قاتلان مردم خاورمیانه است برای مردم جهان ثابت شده و کاملا معلوم است آمریکایی‌ها برای بیشتر کردن فروش سلاح مردم خاورمیانه را با درگیریهای همیشگی روبرو کرده است آمریکایی‌ها دشمن قدیمی بشریت است

زرشک دانه خوشمزه و پر خاصیتی است! خوشم میاد روز و شب همه مشکل و مسائل شون شده جمهوری اسلامی و معلوم هست که خواب از چشمهاشون گرفته شده چون میدونند سرنوشت شون توسط جمهوری اسلامی تعیین میشه ام الفساد دنیاس، جمهوری اسلامی دقیقا👌 امام خامنه ایی؛ امریکا رو به افول است

شیمی‌دان روس که مدعی مشارکت در تولید سم نوویچوک است از ناوالنی عذرخواهی کردیک شیمی‌دان با عذرخواهی از الکسی ناوالنی، سیاستمدار مخالف دولت روسیه مدعی شد که در برنامه مخفی شوروی برای ساخت گاز اعصاب «نوویچوک» نقش داشته است.

مایک پمپئو: جهان باید حول این ایده مرکزی که «جمهوری اسلامی ایران‌ بزرگترین تهدید است» متحد شود🔺مایک پمپئو: جهان باید حول این ایده مرکزی که «جمهوری اسلامی ایران‌ بزرگترین تهدید است» متحد شود ⚡️وزیر خارجه آمریکا با اشاره به بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران، بر متحد شدن حول این محور که جمهوری_اسلامی ایران بزرگترین تهدید است، تأکید کرد. پمپئو حاضر است بخاطر اینکه ترامپ رئیس جمهور آمریکا بشود با دروغ و دغل تمام مردم ایران دچار فقروفلاکت بشوند.لعنت برسیاست و هرچه آدم سیاست مدار دردنیا است .بخاطر قدرت طلبی حاضر هستند عده ای از مردم بیگناه از فقروفلاکت بمیرند

دو نویسنده زن که در برابر پوتین و لوکاشنکو ایستاده‌اند - BBC News فارسیهفته‌ها اعتراضات ضد دولتی در بلاروس، رئیس جمهور لوکاشنکو را مجبور کرد تا برای درخواست حمایت به کشور همسایه‌اش روسیه سفر کند. اما معترضان هم درخواست کمک از روسیه را دارند- سوتلانا آلکسیویچ نویسنده برنده جایزه نوبل در نامه‎ای از روسیه درخواست کرد تا از اعتراضات حمایت کند- لیودمیلا اولیتسکایا نویسنده معترض که با بی‌بی‌سی صحبت کرد در مورد علت حمایت و احترام‌اش نسبت به اعتراضات بلاروس می‌گوید و اینکه چطور این اعتراضات ممکن است روزی در خیابان‌های مسکو هم دیده شود. از این دست مزدوران و غربگدایان در ایران هم کم نداریم. همانطور که در افغانستان هم امثال مریم سما هستند. زیاد به اینها دل خوش نکنید. خوب بود که آیت_الله_بی_بی_سی کمی هم در مورد زندانیان سیاسی در بند در ایران هم مینوشت و اینقدر در طول عمر این آخوندهای ضد ایران و ایرانی به آنها مدد نمیرساند اما امیدوارم که مردم بلاروس در مبارزه شان علیه دیکتاتوری لوکاشنکو پیروز شوند، سرنگونی آخوندهای حاکم بر ایران هم نزدیک است. ۱۰ دقیقه اس سعی میکنم فقط اسمشونو بخونم خون دماغ شدم 😂

آیا امکان پس گرفتن هدیه‌ ازدواجی که به همسربرادرم داده‌ام وجود دارد؟

رضوانه خان‌بیگی؛ اعتصاب غذا به خاطر اجرای قانونی که خودشان تصویب کرده‌اندحکومت صحرانشینان قرن هفتم میلادی، نمی‌تواند «قانون و قوه قضائیه» داشته باشد.

بحث بر سر شبکه نمایش خانگی برای حواس‌پرتی استنویسنده و تهیه‌کننده سریال «آقازاده» از مجموعه‌داران آثار هنری است که می‌گوید به کورورش شیشه‌گران علاقه زیادی دارد و نمایش یکی از تابلوهای این نقاش به این دلیل است که این تابلو در این سریال شخصیت دارد. با او درباره هنرهای تجسمی و شبکه نمایش خانگی صحبت کردیم.

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، در مورد تحولات صلح در خاورمیانه گفت که اقدام آمریکا در معرفی جمهوری اسلامی و کارزار تروریستی و یهودستیزانه آن رژیم به عنوان چالش اصلی در خاورمیانه، زمینه‌ساز توافق‌های صلح اخیر شد.

وزیرخارجه ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه ۳۱ شهریور در گفت‌وگو با «مدیا لاین» گفت: «ما دو کار انجام دادیم که مسیر را تغییر داد و این شانس را به رهبران عرب داد که تصمیماتی خوب بگیرند. اول این که ما روایت را تغییر دادیم و اذعان کردیم که چالش اصلی در خاورمیانه مناقشه بین اسرائیل و فلسطینی‌ها نیست، بلکه چالشی است که از سوی جمهوری اسلامی ایران و کارزار تروریستی یهودستیزانه آن در سرتاسر جهان وجود دارد.»

مایک پمپئو افزود: «دومین اقدامی که این امر را ممکن کرد، این بود که پرزیدنت ترامپ نشان داد وقتی ما ائتلافی را تشکیل دهیم - خواه امارات متحده عربی باشد، خواه بحرین، و خواه متحدان قدیمی ما، یعنی اسرائیل‌ها - ایالات متحده در حقیقت عمل و اقدام می‌کند.»