مایک پمپئو: سیاست آمریکا در قبال تایوان تغییر نکرده است؛ حزب کمونیست چین به تعهدات خود پایبند بماند

03/08/1399 08:24 ب.ظ

🔺مایک پمپئو: سیاست آمریکا در قبال تایوان تغییر نکرده است؛ حزب کمونیست چین به تعهدات خود پایبند بماند ⚡️وزیر خارجه ایالات متحده می‌گوید که امیدوار است حزب کمونیست چین به تعهد خود در مورد صلح و ثبات در تنگه تایوان، پایبند بماند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. آقای پمپئو چهارشنبه ۳۰ مهر ماه در جریان یک کنفرانس خبری در محل وزارت خارجه آمریکا گفت: «سیاست ما در قبال تایوان تغییری نکرده است. من امیدوارم که حزب کمونیست چین نیز به تعهدات خود پایبند بماند.

» مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، نیز در گفت‌وگو با خبرنگارگفت: «ایالات متحده در پی هیچ‌گونه تقابل نظامی در آسیا نیست.»

خانم اورتگاس افزود: «ما این الگوی زورگویی و ارعاب را در سیاست خارجی حزب کمونیست چین، و در شیوه برخورد قوای نظامی آنها دیده‌‌ایم.»بخش انگلیسی صدای آمریکا گزارش داد که دولت ایالات متحده از موافقت خود با فروش تسلیحات موشکی پیشرفته هوا به زمین به تایوان به ارزش یک میلیارد دلار خبر داده است.

وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۳۰ مهر اعلام کرد که موافقت کرده است ۱۲۵ موشک کروز هوا به زمین هدایت‌پذیر نقطه‌زن ای‌جی‌ام- ۸۴اچ- اس‌ال‌اِی‌ام-ای‌ر، و شمار دیگری از تجهیزات و جنگ‌افزارهای پدافندی مرتبط به آن را به تایوان بفروشد. headtopics.com

برنده شدن ترامپ یعنی آخوند و لشکر فاطمیون پهن مغز و حشدالشعبی داعشی شیطانی به فاضلاب تاریخ خواهد پیوست.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

هشدار مایک پمپئو به رژیم ایران: دخالت خارجی در انتخابات آمریکا را تحمل نخواهیم کرد🔺هشدار مایک پمپئو به رژیم ایران: دخالت خارجی در انتخابات آمریکا را تحمل نخواهیم کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا گفت:رژیم_ایران برای مدت‌های طولانی از ماشین تبلیغات حکومتی خود برای دروغگویی به مردم ایران و شعله‌ور کردن آتش تنفر از ایالات متحده استفاده کرده است با این حرف پمپ اوووو موافقم ،در طول تاریخ این حجم دروغ در هیچ حکومتی دیده و یا شنیده نشده Bravo سرنوشت انتخابات امریکا را مردم امریکا تعیین خواهند کرد،نه کشورهای خارجی،و نه باند فاسد چسبیده به قدرت ترامپ و جمهوری خواهان! فقط صندوق رای،نه شانتاژهای تبلیغاتی دولت بی کفایت دونالد ترامپ!

نوام چامسکی: ترور سلیمانی همانند آن است که ایران پمپئو را ترور کندنوام چامسکی، فیلسوف آمریکایی اقدام نامشروع آمریکا در ترور حاج قاسم سلیمانی را به ترور مایک پمپئو توسط ایران تشبیه کرد. ایران ک بکن این کار نیست چاکسکی هم پیر شده مغز نداره همینکه پیرمرد پومپئو رو یا سلیمانی مقایسه کرده ینی رد داده الان این تعریف نیستا گند زده به سیستم حکومت‌داری‌تون که یه نظامی حکم وزیر خارجه‌تونو داره و کلا دولت و وزارت‌خونه‌هاش کشکن

وزرای خارجه ارمنستان و آذربایجان در آمریکا با پمپئو دیدار کردنداندکی پیش از آغاز مذاکرات واشنگتن، اردوغان گفت که امیدوار است مسکو و آنکارا بتوانند در حل و فصل اختلافات جاری در منطقه قره باغ همکاری کنند.

میدل ایست آی: خامنه‌ای دستور توقف حملات به منافع آمریکا در عراق را داده است

وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده رهبری فراخوان جهانی برای توانمندسازی اقتصادی زنان را برعهده گرفته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بعدا” کی به این رهبریت رای داد؟ نتانیاهو؟ بن سلمان؟ آل خلیفه؟ یا خود ترامپ؟ خیلی آمریکا خودشو بزرگ میبینه، یه روزی بزرگ بود، ولی با اشتباهات سیاستمدارانش و بخصوص ترامپ افول کرد!! فعلا که از جایگاه اول اقتصادی به دوم رسید و چین جاشو گرفت، از نظر سیاسی هم که بد افت کرد، چی مونده؟ ایالات متحده امریکا غلط کرد! شما فعلا سعی کنید در درجه اول در انتخابات امریکا نبازید! در درجه دوم هم به اقتصاد خودتان و میلیونها بیکار و بی خانمان و کارتن خواب در امریکا رسیدگی کنید!

آمریکا پنج نهاد ایرانی را به دلیل تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا تحریم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ohom KHOOB KEH CHI? Who gives a Jackshit about what USA thinks, says or does about Iran?