مایک پمپئو: حزب الله تهدیدی تروریستی برای آمریکا، متحدان ما، و منافع ما در خاورمیانه و سراسر جهان است

02/08/1399 10:08:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وزیر خارجه آمریکا از تحریم دو تن از مقامات گروه شبه نظامی حزب‌الله لبنان، که از حمایت ایران برخوردار است، خبر داد و حزب الله را «یک تهدید تروریستی» علیه ایالات متحده و متحدان آن دانست.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، پنجشنبه اول آبان با انتشار بیانیه‌ای در تارنمای وزارت خارجه اعلام کرد: «ایالات متحده امروز به منظور حفظ فشار بر گروه حزب الله و ممانعت از توانایی آن گروه برای فعالیت در نظام مالی، دو تن ازمقامات آن گروه را تحریم کرد.»

وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد: «حزب الله همچنان تهدیدی تروریستی برای ایالات متحده، متحدان ما، و منافع ما در خاورمیانه و سراسر جهان است.» بنا بر این بیانیه نبیل قائوک و حسن البغدادی در راستای فرمان اجرایی ۱۳۲۲۴ و به دلیل تصدی مقام یا رهبری حزب‌الله، گروهی که توسط آمریکا به عنوان یک «سازمان تروریستی خارجی» و «تروریست جهانی به طور ویژه معین شده» شناسایی شده است، تحریم شده‌اند.

وزیر خارجه آمریکا در پایان این بیانیه افزود: «در حالی که ایالات متحده سی و هفتمین سالگرد حمله شنیع حزب الله به مقر تفنگداران دریایی ایالات متحده در بیروت را گرامی می‌دارد، ما بار دیگر بر تعهد خود مبنی بر تلاش برای مختل کردن فعالیت‌های حزب الله و پاسخگو کردن [آن گروه] در قبال اقدامات تروریستی‌‌اش، تاکید می‌کنیم.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

مایک پمپئو: تحریم‌های اخیر اخطاری به همه کسانی است که با کشتیرانی ایران وارد معامله شوندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پمپ گه بزودی این 'نیش' بسته خواهد شد!

نوام چامسکی: ترور سلیمانی همانند آن است که ایران پمپئو را ترور کندنوام چامسکی، فیلسوف آمریکایی اقدام نامشروع آمریکا در ترور حاج قاسم سلیمانی را به ترور مایک پمپئو توسط ایران تشبیه کرد. ایران ک بکن این کار نیست چاکسکی هم پیر شده مغز نداره همینکه پیرمرد پومپئو رو یا سلیمانی مقایسه کرده ینی رد داده الان این تعریف نیستا گند زده به سیستم حکومت‌داری‌تون که یه نظامی حکم وزیر خارجه‌تونو داره و کلا دولت و وزارت‌خونه‌هاش کشکن

آمریکا سفیر رژیم ایران در عراق را تحریم کرد؛ پمپئو: او سال‌ها ثبات عراق را تهدید کرده است🔺آمریکا سفیر رژیم_ایران در عراق را تحریم کرد؛ پمپئو: او سال‌ها ثبات عراق را تهدید کرده است ⚡️استیون منوشین نیز گفت: رژیم ایران از طریق انتصاب مقام‌های نیروی قدس سپاه در مقام سفیر برای پیشبرد اهداف بی‌ثبات کننده خود، امنیت و حاکمیت عراق را تهدید می‌کند دولت ترامپ یک دولت بی کفایت و ابله و معتاد به تحریم کردن است و کار دیگری جز خودنمائی و تحریم درمانی بلد نیست! وقتی آمریکا برای امور سیاسی سایر کشورها تصمیم میگیرد !!! is it hard for pompeo to accept usa under trump has lost its dominance all over the world آیا برای پمپئو خیلی سخت است که بپذیره که ایالات متحده تسلط خود را در سراسر جهان از دست داده است

ظریف: امریکا مشتاق آغاز مسابقات تسلیحاتی در جهان استوزیر امور خارجه تاکید کرد: امریکا مشتاق آغاز مسابقات تسلیحاتی در جهان است.

میدل ایست آی: خامنه‌ای دستور توقف حملات به منافع آمریکا در عراق را داده است

شن‌توپ: جامعه و پلتفرم‌های بین‌المللی می‌گویند حق با آذربایجان استمصطفی شن‌توپ٬ رئيس مجلس ملت کبیر ترکیه: تنها ترکیه نیست که آذربایجان را محق می‌داند. جامعه و پلتفرم‌های بین‌المللی نیز می‌گویند حق با آذربایجان است رئیس مجلس ترکیه: ارمنستان در صدد تبدیل منطقه به یک حلقه آتش است. این کشور به خطری برای آذربایجان و منطقه تبدیل شده است. خطر بزرگ ترکیه تروریست پرور هست که اشوری های ایران رو نابود کرد و یک میلیون ارمنی رو قتل عام کرد در زمان ترکان گوش دراز جوان Qarabagsesi