مایک پمپئو: سیاست دولت پرزیدنت ترامپ بر «عدم مماشات با رژیم یهودستیز ایران» و «محروم کردن آن از منابع مالی» استوار است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، عصر یکشنبه ۲۷ سپتامبر در یک گفت‌و‌گوی تلویزیونی یک ساعته با مارک لِوین از برنامه «زندگی، آزادی، و لِوین» شبکه فاکس نیوز، به تشریح رئوس سیاست خارجی دولت پرزیدنت ترامپ از آغاز ریاست‌جمهوری او در سال ۲۰۱۷ تاکنون پرداخت.

آقای پمپئو در ادامه گفت: «وضعیت اقتصادی در جمهوری اسلامی ایران به راستی فاجعه‌بار است؛ اما رهبران آن رژیم – از جمله نمایندگان مجلس، خواص تجاری [نزدیک به حکومت]، فرماندهان ارشد سپاه پاسداران و بازوی عملیاتی خارجی آنها – همگی زندگی بسیار راحتی دارند. آنها ثروت فراوانی را به جیب زده‌اند و پول زیادی را کنار گذاشته‌اند. آنها می‌دانند روزی که رژیم – مانند همه رژیم‌های این‌چنینی – کنار برود، آنها پشتوانه‌ای دارند که می‌توانند به آن تکیه کنند.

آقای پمپئو ارکان سیاست دولت پرزیدنت ترامپ در قبال جمهوری اسلامی را «عدم مماشات با آن رژیم یهودستیز و محروم کردن آن از دستیابی به ثروت و منابع مالی» برشمرد. وی با موفقیت‌آمیز خواندن تلاش‌های دولت ایالات متحده در قطع دسترسی جمهوری اسلامی به منابع مالی، نتیجه آن را کاهش شدید توانایی رژیم در حمایت از حزب‌الله، تضعیف مردم لبنان، تقویت برنامه موشکی، برهم زدن ثبات در عراق و سوریه و نقاط دیگر منطقه، و به وحشت انداختن مردم ایران دانست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درد بر پرزدنت ترامپ وپمپیو عالیست جمهوری اسلامی باید نابود شود

حکومت دینی با هر ریخت و گونه با هر گویشی باید برچیده و ریشه آن خشک شود

درود بر مایک پمپئو وپرزیدنت ترامپ

شما که تمام روزمرگی و بالا و پایین علینژاد و ستوده رو پوشش میدید همیشه، آیا سخنرانی شاهزاده رو مستقیم پخش میکنید؟

فرماندهان سپاه- بحرین و امارات را تهدید به برخوردی همانند برخورد با اسرائیل کرده و ترامپ را تهدید به ترور میکنند. پس چرا ترامپ در پشت پرده بدنبال مماشات است؟؟؟!!! بنظر من منافع کمپانی های بزرگ اسلحه سازی امریکا که با منافع ملت_ایران در یک سمت قرار گرفته از مماشات بهتر است.

کارتر_دموکرات محمدرضاپهلوی را سرنگون کرد. دموکراتها متخصص براندازی هستند. قیام88توسط اوباما طراحی و اجرائی شد بطوریکه همه تصور میکردند اوباما با اونا یعنی با ملاهاست. اینکه ترامپ_جمهوریخواه بر خلاف ادعایش از ماندگاری جمهوری_ملایان حمایت کند چیز عجیبی بنظر نمیرسد و عادی است.

البته گردنِ کلفت و اظهارات شما حکایت از این سوء نیت دارد اما خودتان را خسته می کنید! ایران کشور ثروتمندی است و منابع درآمدی مختلف و ارتباطات زیادی با همسایگان خود دارد آفتاب شما رو به زوال است! آرزوی چینج ریجیم را بگور خواهید برد!

درود بر پمپئو پیمان_نوین

قیافه رو نگاه کن تو رو خدا ...آخه عن آقا یه کم کمتر بخور عین گاو چاق شدی وقتی کشتیمت تو تابوت جا نمیشی

مایک کوچولو توهم برداشته

این تنها راه درست برخورد با این قوم یاجوج و ماجوج است

مذاکره پنهانی نباید باشد بین ملا ها و امریکا. براندازم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو: حزب کمونیست چین مقصر شیوع ویروس کرونا در جهان است🔺پمپئو: حزب کمونیست چین مقصر شیوع ویروس کرونا در جهان است ⚡️وزیر خارجه آمریکا گفت: چین افشاگران و روزنامه نگارانی را که درباره شیوع ویروس کرونا هشدار داده بودند، سانسور و آنها را «ناپدید» کرد. بنظر می رسد که امریکا بلحاظ اقتصاد و تکنولوژی و بنیه نظامی،کم کم در حال کم آوردن در برابر چین است! دولت بی کفایت ترامپ 'چین هراسی'را پوششی برای ضعف و ناکارآمدی خویش قرار داده است! البته چین در مرحله دوم بود‌. در مرحله اول جادوگران جن پرست یهود دستور دادند که خون میخواهند و درد و ترس و ناامیدی بشر را میخواهند و فساد بیشتر و ... روتشیلد و راکفلر و یهودیان ۱۳ خانواده بعد صاحبان یهودی بانکها و کارخانه ها و شرکتها بعد CIA و موساد و کمیته ۱۰۰ و حزب کمونیست چین ویروس کرونا توطئه مشترک چین ایران بوده که با فرستادن توریست های ناقل کرونا به مراکز اسکی بازی تیرول در کشور اتریش، کرونا را در تمامی جهان منتشر کردند... شنیدیم که اولین شکایات دسته جمعی( حدود ۵ هزار نفر )از مقامات مسئول محلی اتریش بخاطر اطلاع ندادن بموقع کرونا به دادستانی رسیده!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: مهم است که جهان از وسعت بی‌مبالاتی و بدکارگی رژیم ایران آگاه شود🔺وزارت خارجه آمریکا: مهم است که جهان از وسعت بی‌مبالاتی و بدکارگی رژیم ایران آگاه شود ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران به طور فزاینده‌ در فضای سایبری علیه نهادهای مستقر در ایالات متحده، از جمله شرکت‌های مالی و دانشگاه‌ها رفتار بدخواهانه‌ای داشته است. بدکاره اون کسیه که زن و بچه مردم رو توی یمن و عراق و افغانستان میکشه. خجالت بکشید. کونتونو پاره میکنیم خاک بر سر حاکمان ابر قدرت مسخره ای چون آمریکا که فقط هارت و پورت دارند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مرحوم هاشمی می‌گفت این حصر از زندان هم بَدتر استفرزند شیخ مهدی کروبی گفت: وقتی شرایط حصر را در سال‌های اول برای مرحوم آیت‌الله ‌‌هاشمی‌رفسنجانی تعریف می‌کردم، مرحوم‌ هاشمی هم گفتند که این حَصر نیست و به مراتب از زندان بدتر است، چون در زندان فرد با یک جمعی معاشرت و زندگی می‌کند. رفسنجانی٫ کروبی و غیره خودشون زندگی سیاسی رو انتخاب کردند ولی در خصوص حکم اعدام؛ اینا جوونامونم چرا با این شدت و حدت و سرعت باید حذف بشن؟! این قضات چطوری تربیت شدند؟! فرقی نداره کف خیابون با تیر مستقیم یا طی مراسم باصطلاح دادگاه! آیا قوانین برای همه یکسان است؟! زم یا زنجانی!
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

درخواست خبرنگاران فرانسوی از رئیس کمیسیون اروپا: اینقدر از زبان انگلیسی استفاده نکنیدمعترضان برای مثال به طرح پیمان مهاجرتی اتحادیه اروپا اشاره می‌کنند که به تازگی از جزئیات آن رونمایی شده است. روزنامه نگاران فرانسوی می‌گویند کلیه ارتباطات و اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته برای این موضوع به زبان انگلیسی انجام شده است. آها پس بیان زبان مسخره و دهاتی فرانسوی رو استفاده کنن؟ ای کاش تنوع زبان را که یک مانع ارتباطی و یک عامل اختلاف و تفرقه بین انسان هاست تبدیل به یک زبان واحد کنند. همه مردم جهان بتونن به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنن. ایشون عقل نداره چون زبان انکلیسی جهانی و ارتباط تمام اقوام با هم زبان انکلیسی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نیمی از مردم جهان از اینترنت بی‌بهره‌اندشیوع ویروس کرونا توجه جهانی را به استفاده از اینترنت صدچندان کرد و گرچه ویروس کرونا منجر به پدیدار شدن ضعف زیرساخت‌های شبکه مجازی در کشورهای مختلف از جمله کشورهای پیشرفته جهان شد، اما یکی از نتایجی که به واسطه شیوع کرونا به دست آمد این بود که حدود نیمی از مردم جهان اصلاً به شبکه اینترنت متصل نیستند. خوشا به حالشون ، چقدر راحتند .
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

به دنبال کاهش ۷۰ درصدی هزینه درمان هستیم/ به پزشکان اجازه دریافت خارج از عرف نمی‌دهیم/ برآوردی از هزینه‌های پیش‌رو نداریم/ بیمارانی که بیش از اندازه از خدمات درمانی استفاه می‌کنند، شناسایی می‌شوندشهرام غفاری درباره برنامه سازمان برای به‌روز کردن پرداخت‌های سازمان به پزشکان گفت: نظارت‌های سازمان مکانیزه است. در سیستم مکانیزه جدید، پزشک و بیمار نشان‌دار می‌شوند. همچنین اگر از یک کد ملی ۲ بار در یک روز ویزیت گرفته شود، سیستم هشدار می‌دهد؛ چراکه ممکن است که از کد ملی برای دریافت خدمات سوءاستفاده شود. «بیش از اندازه»،یعنی چی؟ برای این «اندازه» از سازوکار «فرمولاری»استفاده می کنند که با تعامل نهادهای علمی و سازمان های بیمه تدوین می شود و در سامانه های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. در این روال، اگر پزشک برای یک بیمار، هر روز هم آزمایش Hb تجویز کند، بیمه باید پولش را بدهد. 😂😂😂😂😂در کیسه رو محکمتر بگیریک هوا توش نره
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »