پمپئو, جمهوری_اسلامی, آمریکا, ایران, مایک پمپئو, خاورمیانه, پیمان آبراهام, ایران

پمپئو, جمهوری_اسلامی

مایک پمپئو: جمهوری اسلامی مسئول بسیاری از خونریزی‌ها در خاورمیانه و نیز در داخل ایران است

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

04/10/2020 05:18:00 ب.ظ

🔺مایک پمپئو : جمهوری_اسلامی مسئول بسیاری از خونریزی‌ها در خاورمیانه و نیز در داخل ایران است ⚡️وزیر خارجه آمریکا با اشاره به تلاش‌ سیاست خارجی آمریکا برای پاسداری از جان انسان‌ها، رژیم ایران را مسئول خونریزی‌ در سراسر منطقه و نیز در داخل آن کشور دانست.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر خارجه آمریکا شامگاه شنبه ۱۲ مهر طی سخنانی در ایالت فلوریدا با اشاره به تلاش‌های سیاست خارجی آمریکا در مبارزه برای پاسداری از جان انسان‌ها، رژیم حاکم بر ایران را مسئول خونریزی‌های فراوان در سراسر منطقه و نیز در داخل آن کشور دانست.وزیر خارجه آمریکا در جریان سخنرانی در مراسمی در ایالت فلوریدا، در مورد موضوع احترام به زندگی و جان انسان‌ها در سیاست خارجی ایالات متحده گفت: «آمریکا خاص است؛ زیرا ما فقط از مردم خودمان محافظت نمی‌کنیم، بلکه به دیگر کشورها هم کمک می‌کنیم تا از جان مردم خودشان محافظت کنند.»

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود رضا پهلوی:‌ فرصت کوبیدن آخرین میخ بر تابوت رژیم ایران فراهم است «حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر»

مایک پمپئو اضافه کرد: «ما رهبر داعش و قاسم سلیمانی، آن تبهکار ایرانی که از دید من بدترین تروریست جهان بود، را از میان برداشتیم و به این ترتیب این جا در خانه آزادانه از حقوق خدادادی خودمان بهره می‌بریم.»وی با اشاره به تحولاتی که به حصول توافق‌های تاریخی صلح میان اسرائیل با امارات و بحرین انجامید، گفت: «[موضوع] بسیار ساده بود. شما در یک طرف معادله ایالات متحده، اسرائیل، امارات متحده عربی، و بحرین را دارید. [این کشورها] از این نظریه ابتدایی، که روابط عادی‌سازی شده در خاورمیانه حقیقتا به مردم کمک می کند در صلح و امنیت زندگی کنند، آگاه هستند. ما انتظار داریم کشورهای دیگری هم به زودی به این طرف [معادله] اضافه شوند.»

وزیر خارجه آمریکا گفت: «شما در طرف دیگر معادله جمهوری اسلامی ایران را دارید؛ [رژیمی که] مسئول خون‌ریزی‌های بی‌حساب در سراسر منطقه، و نیز در داخل مرزهایش، است. در واقع [رژیم ایران]‌ بسیاری از آمریکایی‌هایی که آنجا درعراق دلیرانه می‌جنگیدند را به قتل رسانده، و طی سال‌ها در سراسر جهان خون آمریکایی‌هایی زیادی را ریخته است.» headtopics.com

آقای پمپئو خاطرنشان کرد: «توافق‌های ابراهیم نشان می‌دهد کدام کشورهای منطقه – حتی با وجود برخی اختلاف‌های بزرگ – در مورد همکاری با یکدیگر به منظور کاهش خطرات علیه جان شهروندان خودشان صادق هستند.»وی تاکید کرد: «‌ایران و پادوهای تروریستش جایی در این روند ندارند. آنها بیش از هر زمانی منزوی شده‌اند. منطقه و جهان می‌بیند که کدام کشورها در محترم شمردن جان انسان‌ها جدی هستند.»

وزیر خارجه آمریکا گفت: «در مرکز این گروه‌بندی جدید یک کشور قرار دارد؛ تنها کشوری که می‌توانست این مسیر را از طریق دیپلماتیک به پیش ببرد. [آن کشور] ایالات متحده آمریکا، بزرگترین قهرمان [ارزش قائل شدن برای] جان انسان‌ها در همه دوران، بود.» ادامه مطلب: VOA Farsi »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

Unfortunately, the United States has destroyed it wherever it intervened politically, but when it intervenes economically, it makes it an economic paradise. ' دولت امریکا مسئول بسیاری از خونریزی ها در خاورمیانه و در داخل امریکا است' ---- پمپئو بعد از مدتی ولگردی های بی نتیجه تبلیغاتی، به امریکا بازگشته و دوباره مشغول پمپاژ دروغ شده است! آیا کودکان قتل عام شده یمنی با سلاحهای ایرانی بقتل رسیده اند یا سلاحهای امریکائی؟

چش بسه غیب گفت... چه کسی به ویتنام حمله کرد !! چه کسی پرواز ۶۵۵ ایران را که زد بجای محاکمه عاملین آن به آنها مدال شجاعت و افتخار داد !! چه کسی بمب اتم هیروشیما را از عمد روی منطقه پُرجمعیت ژاپن انداخت تا از ژاپن زهر چشم بگیرد تا دیگر به آمریکا حمله نکند !!؟؟؟ منظورتون ازخونریزی احیانا راه اندازی جوخه قتل و اعدام و تروروکشتار توسط دست نشانده شما ، گروه تروریستی داعش دردنیا نیست ؟؟ یااحتمالا غصب سرزمین ها با ابزارگلوله برسینه کودکان و پیرزنان فلسطینی ؟ البته قتل کشتارروزانه دریمن ، عراق، افغانستان ، میانمار، پاکستان و.. نیز محصول شماست

بله ایران خونریزی داخلی داره و عنقریب تلف می شه🤣 تپل خان. بجای فضولی کردن توی کار دیگران.برو یه دوغ بیار با آبگوشت بزنم کرونام خوب شه. اقای پمپئو پس دقیقا خبر دارید ملت را سرگردان ودنبال نخود سیاه نفرستید جاسوسخانه های حکومت یا همون سفارتخانه های حکومت در کشورهای مدعی حقوق بشر تحریم وتعطیل کنید اصل عامل خونریزی درجهان ومنطه خود شما امریگایی ها دیکر شریکهای سیاسی تان است

آره جان عمت پاسداری از جان انسانها!!!!!!!و شما مسئول خونریزی در تمام دنیا

استفاده از ماسک از هفته آینده در استان تهران اجباری استاین بیشرفا میگذارن کار از کارمیگذره بعد اخطارمیدن تعطیل میکنن خودشون خوب میدونن چ بلایی سرملت آوردن

انتخابات پارلمانی در قرقیزستان در حال برگزاری استمردم قرقیزستان برای انتخاب نمایندگان پارلمان این کشور پای صندوقهای رای رفتند. - خبرگزاری آناتولی

دولت در سه ماه اخیر بیش از ٣برابر بودجه کل امسال در بورس سهام فروختیک تحلیلگر بازار سرمایه ضمن بررسی وضعیت این بازار اظهار کرد: مشکل اساسی بازار در دوره اخیر عمدتا مربوط به رشد بخشی از بازار تحت تاثیر اخبار و تبلیغات و عرضه صندوقهای دولت بوده است. دولت فقط در سه ماهه اخیر بیش از سه برابر بودجه کل سال ۱۳۹۹ یعنی حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان در بورس سهام فروخته و پول خارج کرده است. تمامیت جمهوری اسلامی دزدند بودجه سال 99 ، 480 هزار میلیارد تومنه چجوری 35 هزار میلیارد تومن شد سه برابر؟!!! توضیح درباره یک خبر در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه دولت در سه ماه اخیر بیش از سه برابر بودجه کل امسال در بورس سهام فروخت، به اطلاع می‌رساند منظور بودجه کل کشور نبوده بلکه بودجه فروش سهام در بودجه کل کشور بوده است.

پدر یکی از قربانیان اسیدپاشی اصفهان: حجاب روسری نیست، عدم تجاوز به حقوق دیگران است

تردد زائران از مرز مهران به طور کامل ممنوع استمعاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: تمام مبادی و راه‌های ورود به استان ایلام توسط گشت‌های پلیس کنترل و نظارت می‌شود و از تردد زوار به سمت مهران و پایانه مرزی جلوگیری خواهد شد.

ترامپ پیش از انتقال به بیمارستان به دستگاه اکسیژن وصل شده است