مایک پمپئو: جمهوری اسلامی مسئول بسیاری از خونریزی‌ها در خاورمیانه و نیز در داخل ایران است

04/10/2020 05:18:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پمپئو, جمهوری_اسلامی

🔺مایک پمپئو : جمهوری_اسلامی مسئول بسیاری از خونریزی‌ها در خاورمیانه و نیز در داخل ایران است ⚡️وزیر خارجه آمریکا با اشاره به تلاش‌ سیاست خارجی آمریکا برای پاسداری از جان انسان‌ها، رژیم ایران را مسئول خونریزی‌ در سراسر منطقه و نیز در داخل آن کشور دانست.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر خارجه آمریکا شامگاه شنبه ۱۲ مهر طی سخنانی در ایالت فلوریدا با اشاره به تلاش‌های سیاست خارجی آمریکا در مبارزه برای پاسداری از جان انسان‌ها، رژیم حاکم بر ایران را مسئول خونریزی‌های فراوان در سراسر منطقه و نیز در داخل آن کشور دانست.وزیر خارجه آمریکا در جریان سخنرانی در مراسمی در ایالت فلوریدا، در مورد موضوع احترام به زندگی و جان انسان‌ها در سیاست خارجی ایالات متحده گفت: «آمریکا خاص است؛ زیرا ما فقط از مردم خودمان محافظت نمی‌کنیم، بلکه به دیگر کشورها هم کمک می‌کنیم تا از جان مردم خودشان محافظت کنند.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

Unfortunately, the United States has destroyed it wherever it intervened politically, but when it intervenes economically, it makes it an economic paradise. ' دولت امریکا مسئول بسیاری از خونریزی ها در خاورمیانه و در داخل امریکا است' ---- پمپئو بعد از مدتی ولگردی های بی نتیجه تبلیغاتی، به امریکا بازگشته و دوباره مشغول پمپاژ دروغ شده است! آیا کودکان قتل عام شده یمنی با سلاحهای ایرانی بقتل رسیده اند یا سلاحهای امریکائی؟

چش بسه غیب گفت... چه کسی به ویتنام حمله کرد !! چه کسی پرواز ۶۵۵ ایران را که زد بجای محاکمه عاملین آن به آنها مدال شجاعت و افتخار داد !! چه کسی بمب اتم هیروشیما را از عمد روی منطقه پُرجمعیت ژاپن انداخت تا از ژاپن زهر چشم بگیرد تا دیگر به آمریکا حمله نکند !!؟؟؟ منظورتون ازخونریزی احیانا راه اندازی جوخه قتل و اعدام و تروروکشتار توسط دست نشانده شما ، گروه تروریستی داعش دردنیا نیست ؟؟ یااحتمالا غصب سرزمین ها با ابزارگلوله برسینه کودکان و پیرزنان فلسطینی ؟ البته قتل کشتارروزانه دریمن ، عراق، افغانستان ، میانمار، پاکستان و.. نیز محصول شماست

بله ایران خونریزی داخلی داره و عنقریب تلف می شه🤣 تپل خان. بجای فضولی کردن توی کار دیگران.برو یه دوغ بیار با آبگوشت بزنم کرونام خوب شه. اقای پمپئو پس دقیقا خبر دارید ملت را سرگردان ودنبال نخود سیاه نفرستید جاسوسخانه های حکومت یا همون سفارتخانه های حکومت در کشورهای مدعی حقوق بشر تحریم وتعطیل کنید اصل عامل خونریزی درجهان ومنطه خود شما امریگایی ها دیکر شریکهای سیاسی تان است

آره جان عمت پاسداری از جان انسانها!!!!!!!و شما مسئول خونریزی در تمام دنیا

استفاده از ماسک از هفته آینده در استان تهران اجباری استاین بیشرفا میگذارن کار از کارمیگذره بعد اخطارمیدن تعطیل میکنن خودشون خوب میدونن چ بلایی سرملت آوردن

انتخابات پارلمانی در قرقیزستان در حال برگزاری استمردم قرقیزستان برای انتخاب نمایندگان پارلمان این کشور پای صندوقهای رای رفتند. - خبرگزاری آناتولی

دولت در سه ماه اخیر بیش از ٣برابر بودجه کل امسال در بورس سهام فروختیک تحلیلگر بازار سرمایه ضمن بررسی وضعیت این بازار اظهار کرد: مشکل اساسی بازار در دوره اخیر عمدتا مربوط به رشد بخشی از بازار تحت تاثیر اخبار و تبلیغات و عرضه صندوقهای دولت بوده است. دولت فقط در سه ماهه اخیر بیش از سه برابر بودجه کل سال ۱۳۹۹ یعنی حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان در بورس سهام فروخته و پول خارج کرده است. تمامیت جمهوری اسلامی دزدند بودجه سال 99 ، 480 هزار میلیارد تومنه چجوری 35 هزار میلیارد تومن شد سه برابر؟!!! توضیح درباره یک خبر در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه دولت در سه ماه اخیر بیش از سه برابر بودجه کل امسال در بورس سهام فروخت، به اطلاع می‌رساند منظور بودجه کل کشور نبوده بلکه بودجه فروش سهام در بودجه کل کشور بوده است.

پدر یکی از قربانیان اسیدپاشی اصفهان: حجاب روسری نیست، عدم تجاوز به حقوق دیگران است

تردد زائران از مرز مهران به طور کامل ممنوع استمعاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: تمام مبادی و راه‌های ورود به استان ایلام توسط گشت‌های پلیس کنترل و نظارت می‌شود و از تردد زوار به سمت مهران و پایانه مرزی جلوگیری خواهد شد.

ترامپ پیش از انتقال به بیمارستان به دستگاه اکسیژن وصل شده است

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا شامگاه شنبه ۱۲ مهر طی سخنانی در ایالت فلوریدا با اشاره به تلاش‌های سیاست خارجی آمریکا در مبارزه برای پاسداری از جان انسان‌ها، رژیم حاکم بر ایران را مسئول خونریزی‌های فراوان در سراسر منطقه و نیز در داخل آن کشور دانست.استان‌وایر- معاون کل وزیر بهداشت از اجباری شدن ماسک در استان تهران از هفته آینده خبر داد.مردم قرقیزستان برای انتخاب نمایندگان پارلمان این کشور پای صندوقهای رای رفتند.فرهنگ حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه بازارهای مالی تحت تاثیر رویدادهای بخش واقعی اقتصاد هستند، اظهار کرد: بخشی از رخدادها در حوزه پولی و مالی مانند نرخ ارز و نرخ بهره و بودجه عمرانی دولت در حدود ۳۰ماه اخیر عامل موثر و اصلی بر بازار سرمایه بوده است.

وزیر خارجه آمریکا در جریان سخنرانی در مراسمی در ایالت فلوریدا، در مورد موضوع احترام به زندگی و جان انسان‌ها در سیاست خارجی ایالات متحده گفت: «آمریکا خاص است؛ زیرا ما فقط از مردم خودمان محافظت نمی‌کنیم، بلکه به دیگر کشورها هم کمک می‌کنیم تا از جان مردم خودشان محافظت کنند.» مایک پمپئو اضافه کرد: «ما رهبر داعش و قاسم سلیمانی، آن تبهکار ایرانی که از دید من بدترین تروریست جهان بود، را از میان برداشتیم و به این ترتیب این جا در خانه آزادانه از حقوق خدادادی خودمان بهره می‌بریم.» به گزارش فارس ، حریرچی که مهمان اخبار ساعت ۲۱ بود، گفته است: «متاسفانه تاکنون ماسک اجباری نبود و فقط در اماکن، ادارات و مغازه‌ها  اجباری بود اما رئیس جمهور در جلسات چهارشنبه، پنج شنبه و امروز  به این موضوع تاکید داشت و قرار شد کمیته انتظامی و کمیته بهداشت ستاد کرونا موضوع مربوط به استفاده از ماسک را نهایی کنند.» وی با اشاره به تحولاتی که به حصول توافق‌های تاریخی صلح میان اسرائیل با امارات و بحرین انجامید، گفت: «[موضوع] بسیار ساده بود.2020 بیشکک/ خبرگزاری آناتولی سه میلیون و 523 هزار و 532 شهروند قرقیزستانی واجد شرایط رای‌ دادن٬ از ساعت 08. شما در یک طرف معادله ایالات متحده، اسرائیل، امارات متحده عربی، و بحرین را دارید. معاون کل وزیر بهداشت با اشاره به ابلاغیه صادره از از سوی استاندرای تهران مبنی بر تعطیلی یک هفته‌ای این استان گفته است: «اکنون محدودیت‌ها در ۷ استان وضع شده و هنوز در قم، اصفهان، آذر بایجان غربی و شرقی  نگرانی قابل توجهی داریم. [این کشورها] از این نظریه ابتدایی، که روابط عادی‌سازی شده در خاورمیانه حقیقتا به مردم کمک می کند در صلح و امنیت زندگی کنند، آگاه هستند. از سوی دیگر بازارگردانی فعالیتی مالی و تخصصی و در دنیا فعالیتی سودآور و اقتصادی است که حتی رقابت جدی بین نهادهای مالی برای انجام آن وجود دارد و بورسها حمایتهای گسترده ای مانند هزینه های کارمزد و هزینه مالی برای آن قائل هستند.

ما انتظار داریم کشورهای دیگری هم به زودی به این طرف [معادله] اضافه شوند. دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبان سراها و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه ها، مساجد و مصلی ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی از جمله اماکنی هستند که در هفته جاری تعطیل خواهد بود. - رقابت 1912 نامزد برای تصاحب کرسی‌های مجلس پارلمان قرقیزستان 120 کرسی دارد که 1912 نامزد از 16 حزب برای تصاحب آن رقابت می کنند.» وزیر خارجه آمریکا گفت: «شما در طرف دیگر معادله جمهوری اسلامی ایران را دارید؛ [رژیمی که] مسئول خون‌ریزی‌های بی‌حساب در سراسر منطقه، و نیز در داخل مرزهایش، است. در واقع [رژیم ایران]‌ بسیاری از آمریکایی‌هایی که آنجا درعراق دلیرانه می‌جنگیدند را به قتل رسانده، و طی سال‌ها در سراسر جهان خون آمریکایی‌هایی زیادی را ریخته است.   📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:.» آقای پمپئو خاطرنشان کرد: «توافق‌های ابراهیم نشان می‌دهد کدام کشورهای منطقه – حتی با وجود برخی اختلاف‌های بزرگ – در مورد همکاری با یکدیگر به منظور کاهش خطرات علیه جان شهروندان خودشان صادق هستند. براساس قوانین انتخاباتی قرقیزستان٬ هر حزب نهایتا می‌تواند 65 کرسی را به دست آورد.» وی تاکید کرد: «‌ایران و پادوهای تروریستش جایی در این روند ندارند. این افراد عملا بدون هیچ هزینه ای نقدشوندگی بازار را افزایش می دهند و با حضور فعالانه خود در معاملات از روندهای شدید مانند کاهش شدید یا افزایش حبابی گونه جلوگیری می کنند.

آنها بیش از هر زمانی منزوی شده‌اند. منطقه و جهان می‌بیند که کدام کشورها در محترم شمردن جان انسان‌ها جدی هستند. رای‌گیری ساعت 20.» وزیر خارجه آمریکا گفت: «در مرکز این گروه‌بندی جدید یک کشور قرار دارد؛ تنها کشوری که می‌توانست این مسیر را از طریق دیپلماتیک به پیش ببرد. [آن کشور] ایالات متحده آمریکا، بزرگترین قهرمان [ارزش قائل شدن برای] جان انسان‌ها در همه دوران، بود.» خبرهای دیگر .

.. .