مایک پمپئو: جمهوری اسلامی مسئول بسیاری از خونریزی‌ها در خاورمیانه و نیز در داخل ایران است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

🔺مایک پمپئو: جمهوری_اسلامی مسئول بسیاری از خونریزی‌ها در خاورمیانه و نیز در داخل ایران است ⚡️وزیر خارجه آمریکا با اشاره به تلاش‌ سیاست خارجی آمریکا برای پاسداری از جان انسان‌ها، رژیم ایران را مسئول خونریزی‌ در سراسر منطقه و نیز در داخل آن کشور دانست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر خارجه آمریکا شامگاه شنبه ۱۲ مهر طی سخنانی در ایالت فلوریدا با اشاره به تلاش‌های سیاست خارجی آمریکا در مبارزه برای پاسداری از جان انسان‌ها، رژیم حاکم بر ایران را مسئول خونریزی‌های فراوان در سراسر منطقه و نیز در داخل آن کشور دانست.

مایک پمپئو اضافه کرد: «ما رهبر داعش و قاسم سلیمانی، آن تبهکار ایرانی که از دید من بدترین تروریست جهان بود، را از میان برداشتیم و به این ترتیب این جا در خانه آزادانه از حقوق خدادادی خودمان بهره می‌بریم.» وزیر خارجه آمریکا گفت: «شما در طرف دیگر معادله جمهوری اسلامی ایران را دارید؛ [رژیمی که] مسئول خون‌ریزی‌های بی‌حساب در سراسر منطقه، و نیز در داخل مرزهایش، است. در واقع [رژیم ایران]‌ بسیاری از آمریکایی‌هایی که آنجا درعراق دلیرانه می‌جنگیدند را به قتل رسانده، و طی سال‌ها در سراسر جهان خون آمریکایی‌هایی زیادی را ریخته است.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Unfortunately, the United States has destroyed it wherever it intervened politically, but when it intervenes economically, it makes it an economic paradise.

' دولت امریکا مسئول بسیاری از خونریزی ها در خاورمیانه و در داخل امریکا است' ---- پمپئو بعد از مدتی ولگردی های بی نتیجه تبلیغاتی، به امریکا بازگشته و دوباره مشغول پمپاژ دروغ شده است! آیا کودکان قتل عام شده یمنی با سلاحهای ایرانی بقتل رسیده اند یا سلاحهای امریکائی؟

چش بسه غیب گفت...

چه کسی به ویتنام حمله کرد !! چه کسی پرواز ۶۵۵ ایران را که زد بجای محاکمه عاملین آن به آنها مدال شجاعت و افتخار داد !! چه کسی بمب اتم هیروشیما را از عمد روی منطقه پُرجمعیت ژاپن انداخت تا از ژاپن زهر چشم بگیرد تا دیگر به آمریکا حمله نکند !!؟؟؟

منظورتون ازخونریزی احیانا راه اندازی جوخه قتل و اعدام و تروروکشتار توسط دست نشانده شما ، گروه تروریستی داعش دردنیا نیست ؟؟ یااحتمالا غصب سرزمین ها با ابزارگلوله برسینه کودکان و پیرزنان فلسطینی ؟ البته قتل کشتارروزانه دریمن ، عراق، افغانستان ، میانمار، پاکستان و.. نیز محصول شماست

بله ایران خونریزی داخلی داره و عنقریب تلف می شه🤣

تپل خان. بجای فضولی کردن توی کار دیگران.برو یه دوغ بیار با آبگوشت بزنم کرونام خوب شه.

اقای پمپئو پس دقیقا خبر دارید ملت را سرگردان ودنبال نخود سیاه نفرستید جاسوسخانه های حکومت یا همون سفارتخانه های حکومت در کشورهای مدعی حقوق بشر تحریم وتعطیل کنید

اصل عامل خونریزی درجهان ومنطه خود شما امریگایی ها دیکر شریکهای سیاسی تان است

آره جان عمت

پاسداری از جان انسانها!!!!!!!و شما مسئول خونریزی در تمام دنیا

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استفاده از ماسک از هفته آینده در استان تهران اجباری استاین بیشرفا میگذارن کار از کارمیگذره بعد اخطارمیدن تعطیل میکنن خودشون خوب میدونن چ بلایی سرملت آوردن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتخابات پارلمانی در قرقیزستان در حال برگزاری استمردم قرقیزستان برای انتخاب نمایندگان پارلمان این کشور پای صندوقهای رای رفتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت در سه ماه اخیر بیش از ٣برابر بودجه کل امسال در بورس سهام فروختیک تحلیلگر بازار سرمایه ضمن بررسی وضعیت این بازار اظهار کرد: مشکل اساسی بازار در دوره اخیر عمدتا مربوط به رشد بخشی از بازار تحت تاثیر اخبار و تبلیغات و عرضه صندوقهای دولت بوده است. دولت فقط در سه ماهه اخیر بیش از سه برابر بودجه کل سال ۱۳۹۹ یعنی حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان در بورس سهام فروخته و پول خارج کرده است. تمامیت جمهوری اسلامی دزدند بودجه سال 99 ، 480 هزار میلیارد تومنه چجوری 35 هزار میلیارد تومن شد سه برابر؟!!! توضیح درباره یک خبر در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه دولت در سه ماه اخیر بیش از سه برابر بودجه کل امسال در بورس سهام فروخت، به اطلاع می‌رساند منظور بودجه کل کشور نبوده بلکه بودجه فروش سهام در بودجه کل کشور بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پدر یکی از قربانیان اسیدپاشی اصفهان: حجاب روسری نیست، عدم تجاوز به حقوق دیگران است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تردد زائران از مرز مهران به طور کامل ممنوع استمعاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: تمام مبادی و راه‌های ورود به استان ایلام توسط گشت‌های پلیس کنترل و نظارت می‌شود و از تردد زوار به سمت مهران و پایانه مرزی جلوگیری خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ پیش از انتقال به بیمارستان به دستگاه اکسیژن وصل شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »