مایکل مکال: بازگرداندن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران اکنون یک «گام ضروری» است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مایکل مکال: بازگرداندن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران اکنون یک «گام ضروری» است مایکل مکال شامگاه ۳۰ مرداد در بیانیه‌ای گفت: «ایالات متحده ماه‌ها برای مذاکره جهت تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران تلاش کرد، اما اعضای شورای امنیت تمایلی به توافق نداشتند.»

رهبر اعضای جمهوریخواه کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید اکنون دیگر بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران امری ضروری است.

مایکل مکال شامگاه پنجشنبه ۳۰ مرداد در بیانیه‌ای گفت: «ایالات متحده ماه‌ها برای مذاکره جهت تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران تلاش کرد، اما اعضای شورای امنیت تمایلی به توافق نداشتند.» او افزود:‌ «بر عکس، بسیاری از همسایگان ایران که شهروندانشان در برابر یک ایران مجهز به سلاح‌های بهتر آسیب‌پذیرتر هستند، از تحریم‌ها حمایت می‌کنند.»

وی با بیان این که باز گرداندن تحریم‌ها آخرین چاره است، نه اولین انتخاب گفت، این گام اکنون برای پیشگیری از آن که ایران و عوامل نیابتی‌اش بیش از پیش خاورمیانه و جهان را به آشوب بکشند، ضروری است. ایالات متحده عصر روز پنجشنبه ۳۰ مرداد در نامه‌ای به رئیس شورای امنیت سازمان ملل متحد، اقدام آمریکا برای آغاز روند بازگرداندن تحریم‌های ایران که پس از توافق هسته‌ای ۱۳۹۴ تعلیق شده بودند را به اطلاع آن شورا رساند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خبر مسمومیت مصرف یک برند بستنی جعلی استتهران - ایرنا - مدیرکل نظارت بر مواد غذایی سازمان غذا و دارو گفت: خبر و پیامی که در فضای مجازی درباره مسمومیت ناشی از مصرف یک نوع بستنی و لبنیات یک شرکت معروف منتشر شده جعلی است و افرادی به منظور تشویش اذهان عمومی یا ضربه به برند شرکت‌ها این نوع پیام‌ها را می‌سازند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اگر دولت قوی باشد، یعنی نظام قوی است و اگر دولت بشکند یعنی نظام شکسته استرئیس جمهور تلاش تازه آمریکا برای بهره گیری از یک سازوکار قطعنامه 2231 جهت ضربه زدن به برجام را از پیش شکست خورده دانست و تاکید کرد: آمریکا اکنون عضو برجام نیست که بخواهد از این سازوکار استفاده کند و همه طرفها نیز پیشاپیش این تلاش آمریکا را محکوم کرده اند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در عراق؛ مرگ 85 نفر دیگر در یک روزوزارت بهداشت عراق مجموع جان‌باختگان بر اثر ابتلا به ویروس کووید-19 در این کشور را 6121 نفر اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نروژ یک دیپلمات روس را به اتهام جاسوسی اخراج کردسرویس امنیت داخلی نروژ در گزارش سالانه خود که ماه فوریه منتشر شد نسبت به خطر جاسوسی از بخش‌های مختلف این کشور از جمله بخش‌های دولتی، اقتصادی، دفاعی و تحقیقاتی به ویژه به نفع کشورهایی چون روسیه، چین و ایران هشدار داده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عربستان: در ارتباط با اسرائیل جا پای امارات نمی‌گذاریم مگر به یک شرطعربستان: در برقراری ارتباط با اسرائیل جا پای امارات نمی‌گذاریم مگر به یک شرط جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نروژ یک دیپلمات روس را اخراج کردنروژ یک دیپلمات روس را به ظن دخالت در یک پرونده جاسوسی، اخراج کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »