مایک پمپئو در مینسک: آمریکا می‌تواند ۱۰۰ درصد نیاز نفت و گاز بلاروس را تامین کند

01/02/2020 06:05:00 ب.ظ

وزیر خارجه آمریکا روز شنبه ۱۲ بهمن گفت ایالات متحده تمایل و توانایی آن را دارد که ۱۰۰ درصد نیاز بلاروس به نفت و گاز طبیعی را فراهم کند. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مایک پمپئو نخستین وزیر خارجه ایا

پمپئو, آمریکا

🔺مایک پمپئو در مینسک: آمریکا می‌تواند ۱۰۰ درصد نیاز نفت و گاز بلاروس را تامین کند ⚡️وزیر خارجه آمریکا روز شنبه ۱۲ بهمن گفت ایالات متحده تمایل و توانایی آن را دارد که ۱۰۰ درصد نیاز بلاروس به نفت و گاز طبیعی را فراهم کند.

وزیر خارجه آمریکا روز شنبه ۱۲ بهمن گفت ایالات متحده تمایل و توانایی آن را دارد که ۱۰۰ درصد نیاز بلاروس به نفت و گاز طبیعی را فراهم کند. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مایک پمپئو نخستین وزیر خارجه ایا

نوید محمدزاده، همایون غنی زاده و حامد بهداد، به رویدادهای اخیر ایران واکنش نشان دادندسیزدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران تحت تأثیر رویدادهای اخیر در ایران و با یک ماه تأخیر به دلیل سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی، تحت عنوان «شب انجمن منتقدان» برگزار شد.

همایون غنی زاده، کارگردان فیلم «مسخره‌باز» در شب انجمن منتقدان، تندیس خود را به پویا بختیاری و خانواده‌اش تقدیم کرد و گفت باید رویدادهای تلخی را که می بینیم نقد کنیم و به عنوان هنرمند در برابر جامعه مسئول هستیم. آقای غنی زاده، سکوت در مورد وقایع آبان ماه را «قباحت» نامید.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

😂🤣😂🤣🤣 قدر قدرتا شَکَر شوکتا ببین ۴ تا آخوند چه بلائی سر 💩آمریکا آوردن که اون پمپئو جاکش نجس انجیل به دست رفته خایه‌مالی بلاروس رو میکنه خاک بر سرتون 😂🤣

مایک پمپئو: آمریکا برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای هر کار لازم باشد را انجام می‌دهدمایک پمپئو : آمریکا برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای هر کار لازم باشد را انجام می‌دهد دولت پرزیدنت ترامپ با برشمردن ایرادات برجام، از توافق هسته ای خارج شد و تحریم ها علیه جمهوری اسلامی را بازگرداند. Another North Korea is about to be born. It's NOW or NEVER بابا اين پفيوزها غير ايران كاري ندارن شما هم مثل این آخوندها فقط لب و دهن هستید .

همزمان با تحریم صالحی؛ آمریکا معافیت هسته‌ای محدود ایران را تمدید کردهمزمان با تحریم صالحی؛ آمریکا معافیت هسته‌ای محدود ایران را تمدید کرد همزمان با اعلام تمدید معافیت هسته‌ای ایران، وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه سازمان انرژی اتمی ایران و علی اکبر صالحی، رئیس آن سازمان را تحریم کرد. توصیه می نمایم در ایران بازماندگان کشتگان_جنگ از هم اکنون به رفتار مانند بردگان ،توهین و شلاق خود را عادت دهند. این نتیجه حکومت پابرهنگان و بازگشت اعمال کثیف انان به خودشان تلقی می گردد.

مجلس نمایندگان آمریکا دو طرح پیشنهادی علیه جنگ با ایران را تصویب کرداین دو طرح به دنبال افزایش تنش بین تهران و واشنگتن پس از کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران در حمله پهپادی ارتش آمریکا ارائه شده بود. Stupid fools هوس ضربه مغزی ملایم کردید؟؟ واقعا آمریکا احساس میکنه تو جنگ مقابل ایران میتونه نتیجه بگیره؟؟؟ آمریکا یک درصد احتمال میداد میتونه ایران رو بزنه دریغ نمیکرد

آمریکا سازمان انرژی اتمی ایران و رئیس آن علی‌اکبر صالحی را تحریم کردوزارت خزانه داری ایالات متحده در حالی روز پنجشنبه این خبر را اعلام کرد که برایان هوک، نماینده ویژه این کشور در امور ایران در نشستی خبری از تمدید ۶۰ روزه معافیت شرکت های فعال در برنامه هسته ای ایران از تحریم های آمریکا سخن گفت.

آمریکا معافیت‌های هسته‌ای ایران را تمدید کردتهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه نوشت: آمریکا به شرکتهای روسی، چینی و اروپایی اجازه ادامه کار در سایت های هسته‌ای ایران را داد.

آمریکا شمار آسیب‌دیدگان حمله موشکی ایران را باز هم اصلاح کرد | DW | 31.01.2020وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا شمار آسیب‌دیدگان حمله موشکی ایران را برای بار مجدد اصلاح کرد. پنتاگون که روز گذشته (پنجشنبه ۱۰ بهمن) شمار آنان را ۵۰ نفر اعلام کرده بود، اکنون از ۶۴ سرباز آسیب‌دیده خبر داده است. واقعن کسی فاز امریکا رو میدونه؟ آسیب مغری و فلان! هر روزم تعداد اسیب رو بیشتر میکنه. سلیمانی برای دولت آمریکا خیلی ارزش داشت و این تعداد سرباز هم اگر کشته میشدن باز صدای ترامپ در نمیآمد احساس میکنم ایران یه گروئی داره از آمریکا و هی مجبورشون میکنه این سیرک رو بازی کنن...

انتقاد از سرکوب معترضان و سرنگونی هواپیما به جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران کشیده شد نوید محمدزاده، همایون غنی زاده و حامد بهداد، به رویدادهای اخیر ایران واکنش نشان دادند سیزدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران تحت تأثیر رویدادهای اخیر در ایران و با یک ماه تأخیر به دلیل سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی، تحت عنوان «شب انجمن منتقدان» برگزار شد.ای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای انجام دهد.اشتراک مشاهده نظرات چاپ دولت پرزیدنت ترامپ روز پنجشنبه دهم بهمن اعلام کرد معافیت های هسته ای ایران را تمدید و در عین حال تحریم های جدیدی را نیز علیه مقام های جمهوری اسلامی اعمال می کند.ایران در واکنش به کشته شدن قاسم سلیمانی با موشک به دو پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق حمله کرد.

همایون غنی زاده، کارگردان فیلم «مسخره‌باز» در شب انجمن منتقدان، تندیس خود را به پویا بختیاری و خانواده‌اش تقدیم کرد و گفت باید رویدادهای تلخی را که می بینیم نقد کنیم و به عنوان هنرمند در برابر جامعه مسئول هستیم. آقای غنی زاده، سکوت در مورد وقایع آبان ماه را «قباحت» نامید. وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه دهم بهمن ماه سازمان انرژی اتمی ایران را تحریم کرد و نام علی اکبر صالحی رئیس آن را نیز در فهرست تحریم‌های آمریکا «اس‌دی‌ان» (فهرست ویژه اشخاص و نهادهای مشخص‌شده) قرار داد. پویا بختیاری یکی از کشته های اعتراضات آبان ماه است.» همزمان با اعلام تمدید معافیت هسته‌ای ایران، وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه سازمان انرژی اتمی ایران و علی اکبر صالحی، رئیس آن سازمان را تحریم کرد. او که ۲۷ سال داشت در روز بیست و پنجم آبان در مهرشهر کرج با شلیک گلوله کشته شد. دولت پرزیدنت ترامپ با برشمردن ایرادات برجام، از توافق هسته ای خارج شد و تحریم ها علیه جمهوری اسلامی را بازگرداند. آقای غنی زاده در پایان سخنانش شعری از سیف فرغانی، شاعر قرن هفتم و هشتم را خواند که می گوید: «هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد، هم رونق زمان شما نیز بگذرد. هم‌رسانی این مطلب:.

» اعتراضات به گرانی بنزین از روز جمعه ۲۴ آبان ماه و پس از پس از انتشار ناگهانی خبر گرانی بنزین، در شهرهای مختلف ایران آغاز شد. مقام های وزارت خارجه و وزارت خزانه داری آمریکا در آخرین اظهارنظرهای خود درباره تحریم های جمهوری اسلامی، آن را راهی برای پرهیز از جنگ با این رژیم در اوج تنش دو کشور دانستند. دولت پرزیدنت ترامپ با برشمردن ایرادات برجام، از توافق هسته ای خارج شد و تحریم ها علیه جمهوری اسلامی را بازگرداند. خبرگزاری رویترز در گزارشی آمار کشته شدگان در این اعتراضات را ۱۵۰۰ نفر اعلام کرده است. سخنان حامد بهداد، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در شب انجمن منتقدان، با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی همراه شد. دولت آمریکا بارها اعلام کرده است که جمهوری اسلامی درآمد خود را به جای اینکه برای بهبود معیشت مردم ایران صرف کند، در راه حمایت از گروههای تروریستی منطقه و اقدامات مخرب در دیگر کشورها صرف می‌کند. آقای بهداد هنگام دریافت جایزه‌اش به فشارهایی که بر هنرمندان است اشاره کرد و گفت:« ما را به لکنت انداخته اند و هنرمندان این روزها نمی توانند در آینه نگاه کنند چون نتوانسته اند بخشی از عشقی را که مردم نثارشان کرده اند به آنها بازگردانند. دولت آمریکا بارها اعلام کرده است که جمهوری اسلامی درآمد خود را به جای این که برای بهبود معیشت مردم ایران صرف کند، در راه حمایت از گروههای تروریستی منطقه و اقدامات مخرب در دیگر کشورها صرف می‌کند.» حامد بهداد گفت:«ما خود مردم هستیم اسم مزخرف سلبریتی را از روی صورت ما بردارید.

» در شبکه های اجتماعی، عده ای حمایت حامد بهداد از حسن روحانی و خبر معافیت مالیاتی هنرمندان در لایحه بودجه سال ۹۹ را که بسیاری آن را «باج انتخاباتی» تلقی کرده اند پیش کشیده اند. برخی نیز پست اینستاگرام او را درست در روزی که اعتراضات آبانماه آغاز شد در حالی که در ساحل سانتامونیکای آمریکا موزیک ویدئو می سازد به اشتراک گذاشتند. آقای بهداد پیشتر نیز در اینستاگرام خود به اعتراضات آبان ماه واکنش نشان داده بود و گفته بود «مفتضح ما هنرمندان كه به اميد بهبود جامعه فريب خورديم و رأى داديم و تشويق كرديم و ناسزا خورديم.» او همچنین در واکنش به سرنگونی هواپیمای اوکراینی در اینستاگرام خود گفت «اين روش كه هر بار دروغى بسازيد و بخوردمان دهيد بايد خاتمه یابد.» عده ای از کاربران در شبکه های اجتماعی می گویند باید از هنرمندانی که «در سمت درست تاریخ ایستاده‌اند» حمایت کرد.

نوید محمدزاده، بازیگر برنده تندیس خلاقیت در بازیگری نیز جایزه اش را به خانواده قربانیان سرنگونی هواپیمای اوکراینی تقدیم کرد و گفت برای بلاهایی که سرمان می آورند نمی دانم چه عنوانی انتخاب کنیم. بامداد چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه، تنها ساعاتی بعد از حمله موشکی ایران به مواضع نیروهای آمریکایی در عراق هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین دقایقی بعد از پرواز از فرودگاه امام خمینی به مقصد کی‌یف در حوالی شهر پرند با ۱۷۶ سرنشین سقوط کرد. جمهوری اسلامی ایران، پس از مدتی پنهان کاری در این رابطه سرانجام با فشارهای جهانی ناگزیر شد اعتراف کند که سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین،‌ به خاطر «خطای انسانی» بود و با شلیک «غیرعمد» موشک توسط سپاه صورت گرفته است. .