مایک پمپئو: آمریکا هرگز نخواهد گذاشت تحریم‌های تسلیحاتی ایران لغو شوند

14/06/1399 09:34:00 ب.ظ

مایک پمپئو: آمریکا هرگز نخواهد گذاشت تحریم‌های تسلیحاتی ایران لغو شوند وی افزود: «اگر ایالات متحده کاری نکند، آنها از هجدهم اکتبر دوباره می‌توانند این کارها را بکنند. ما نمی‌گذاریم این اتفاق بیافتند.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وزیر خارجه آمریکا روز جمعه ۱۴ شهریور با بیان این که ایالات متحده در میانه یک جنگ در سازمان ملل متحد بر سر تحریم‌های تسلیحاتی بین‌المللی علیه جمهوری اسلامی ایران است تاکید کرد که واشنگتن هرگز نخواهد گذاشت این تحریم‌ها لغو شوند و تهران اجازه خرید و...

وزیر خارجه آمریکا روز جمعه ۱۴ شهریور با بیان این که ایالات متحده در میانه یک جنگ در سازمان ملل متحد بر سر تحریم‌های تسلیحاتی بین‌المللی علیه جمهوری اسلامی ایران است تاکید کرد که واشنگتن هرگز نخواهد گذاشت این تحریم‌ها لغو شوند و تهران اجازه خرید و فروش سلاح داشته باشد.

براساس بیانیه وزارت خارجه آمریکا، مایک پمپئو در مصاحبه با برنامه اینترنتی «هیو هیوئت» گفت: «ما درست وسط یک جنگ در سازمان ملل متحد هستیم. دولت قبلی [آمریکا] گفت بعد از پنج سال ایرانی‌ها می‌توانند از چینی‌ها و روس‌ها سامانه‌های تسلیحاتی بخرند، و نیز می‌توانند سامانه‌های تسلیحاتی بفروشند و برای دزدسالاران و مستبدان مذهبی که جمهوری اسلامی ایران را می‌گردانند، ثروت ایجاد کنند.»

وی افزود: «اگر ایالات متحده کاری نکند، آنها از هجدهم اکتبر دوباره می‌توانند این کارها را بکنند. ما نمی‌گذاریم این اتفاق بیافتند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

مایک پمپئو: آمریکا، اسرائیل و امارات، جمهوری اسلامی ایران را «بزرگترین تهدید برای ثبات خاورمیانه» می‌دانندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مورگان اورتگاس: آمریکا مخالف حضور حزب‌الله در دولت لبنان است🔺مورگان اورتگاس: آمریکا مخالف حضور حزب‌الله در دولت لبنان است ⚡️مورگان اورتگاس تاکید کرد: گروه شبه نظامی حزب الله که از حمایت جمهوری_اسلامی برخوردار است، یک حزب نیست که تمایل به کار با آن داشته باشیم.

مایک پمپئو بعد از اعلام تحریم جدید: صنعت نفت منبع درآمد برای فعالیت‌های شریرانه رژیم ایران استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ابوظبی قربانی سیاست‌های آمریکا شد/ جرقه نارضایتی‌ها از خود امارات آغاز شده است/ ایران حق دارد به هر وسیله‌ای خطر حضور آمریکا و اسرائیل را از خلیج فارس دور کند«هانی‌زاده» در گفت‌وگو با ایلنا: ابوظبی قربانی سیاست‌های آمریکا شد/ جرقه نارضایتی‌ها از خود امارات آغاز شده است/ ایران حق دارد به هر وسیله‌ای خطر حضور آمریکا و اسرائیل را از خلیج فارس دور کند

قالیباف: همه فشارها و دسیسه‌های دشمنان برای پشیمان کردن مردم از انقلاب استرئیس مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی بر حوزه‌های انتخابیه نمایندگان خوزستان به صورت چهره‌به‌چهره با مردم روستای محروم سادات حسینی ایذه دیدار کرد و گفت: بنابر فرمایش امام(ره) یک تار موی کوخ‌نشینان را به همه کاخ‌نشینان نمی‌دهیم.

اوکراین: ترکیه در صنایع دفاعی مثال‌زدنی استمعاون نخست‌‌وزیر اوکراین ضمن اشاره به توان مثال‌زدنی ترکیه در صنایع دفاعی تاکید کرد سخت‌کوشی تُرک‌ها برای ساخت تسلیحات تولید داخل چشمگیر است. - خبرگزاری آناتولی