ماکرون: لوکاشنکو باید برود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهوری فرانسه روز دوشنبه قرار است برای نخستین بار به لتونی و لیتوانی، دو کشور حوزه بالتیک سفر کند که به شدت به حمایت ماکرون در بحران سیاسی بلاروس و مقابله با فشارهای روسیه امیدوارند.

اتحادیه اروپا و کشورهای حوزه بالتیک انتخاب مجدد الکساندر لوکاشنکو به ریاست جمهوری بلاروس را به رسمیت نشناخته اند. از سوی دیگر لیتوانی، همسایه بلاروس که از سوی مینسک به مداخله در بحران سیاسی جاری متهم شده به سوتلانا تیخانوفسکایا، رقیب اصلی آقای لوکاشنکو در انتخابات ریاست جمهوری بلاروس و رهبر اپوزیسیون این کشور پناه داده است.

دفتر ریاست جمهوری فرانسه امکان ملاقات امانوئل ماکرون با رهبر اپوزیسیون بلاروس در ویلنیوس، پایتخت لیتوانی را منتفی ندانسته است. سوتلانا تیخانوفسکایا روز پنجشنبه در مصاحبه با روزنامه فیگارو گفته بود که «انتظارات زیادی» از رئیس جمهوری فرانسه دارد و امیدوار است که وی «در کمک به ما برای خروج از بن بست نقش» ایفا کند.

کاخ الیزه در بیانیه خود تاکید کرده که فرانسه خواستار انتقال مسالمت آمیز قدرت در بلاروس از طریق پایان سرکوب ها و آغاز گفتگوهایی با در نظر گرفتن خواست عموم مردم این کشور است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اول خودت مشکلات کشور خودتو حل کن بعدش برای دیگران تصمیم بگیر خودفروخته نوکر

هر وقت کسی بدرد کشورش بخوره از نظر اینها باید برود ،مردک تو برو جلیقه زردهای خودت جمع کن از کف خیابون.

جناب EmmanuelMacron رژیم خامنه ای چطور ؟ البته اگر منافع اقتصادیتون به خطر نمی افته جواب بدین وگرنه روزی صدها ایرانی بمیرن که مهم نیست براتون ...

لامصب به این میگن دموکراسی ناب اروپایی، از لبنان و عراق و ایران گرفته تا بلاروس و...... مورد مداخله این اقا هستن، این باید برود اون باید بماند، دیکتاتور ها توی گور دارن بندری میزنن. یورو نیوز هم پمپاژ خبری میکنه، هر کی ندونه انگار فرشته نجات ملت ها هست.

دست و پا زدن مکرون برای اینکه سری تو سرا دربیاره خیلی جالبه، خیلی هیجانی جدیدا تو همه مسائل دخالت میکنه، منتظر فصل جدید بعد از انتخابات آمریکا باشید

نظرت درباره خامنه_ای_سگ_روسیه چیه؟

بنظر شماها لوكانشو بايد برود ولى رژيم اسلامى ايران كه هزاران هزاران قتل و غارت و اعدامهاى ثانيه اى در ايران بر عليه مخالفين سياسى خود ميكنند بايد بمانند از نظر شما 😡😡

رژیم جمهوری اسلامی نرود چون به اروپا پول و ثروت و نفت مجانی میده این تفاوت حقوق بشر در اروپاست👑👑👑👑👑👑

لوکاشنکو با ۲ هفته اعتراض مردم بلاروس در اروپا باید برود ولی ج.ا بعد از ۴۱ سال خونریزی و دزدی و دغلی و مردمی که آزادیشان را فریاد میزنند باید بماند.... برای همین است از اروپا و مخصوصا فرانسه ، انگلیس و آلمان و سوئد بدم می آید اینها حامیان اصلی رژیمند.

ماکرون شما به جلیقه زردها برس در امور دیگر کشورها دخالت نکن

یکی نیست بگه مکرو یا به همه اونایی ک باید برن بگو بروند یا در مستراحتو ببند. نفت_عامل_اصلی_حمایت_از_تروریست

فقط برا ج.ا. زبون نداری.😡😡😡

همونجور که اسد رفت

خفه کار کن زن دایی! برو مشکل خودت و با جلیقه زردها حل کل کن!

این نوچه گلوبالیستا کلا پرته از همه چی پیمان_نوین

تخم حرامی گلوبالیستها..

ولی ملایان و رژیم ایشان باید بماند از نظر این بچه گلوبالیست با اینکه هزاران نفر را سالانه قتل عام می‌کنند!

EmmanuelMacron Europarl_EN JosepBorrellF The Islamic Republic should also go! What has Lukashenko done that the IR has not, and much more? EU making concessions to the IR in the face of their brutal HR abuses, is being an accomplice to their torture and killing of Iranians.

ماکرون اول گندهایی رو که داری توی فرانسه میزنی بیا جمع‌کن، بعد برای بقیه نسخه بپیش، مردک لابی باز دروغگو، هر کی گفته حکومت ایران دروغ میگه، دولت‌ماکرون‌ندیده...فقط فرقش این که اینجا قوانین که از خیلی قبل گذاشته شده از مردم حمایت می‌کنه که خیلی آروم و نرم دارند قوانین عوض میکنند..

طنز روزگاره این حرفو اگر اون یارو بوریس جانسون میزد جای تعجب نداشت چون حداقل مردمش ازش رضایت دارن این که رئیس جمهوری کشوری که هر اخر هفتش صحنه اعتراضات سنگین خیابانیه برای باقی مردم جهان تعیین تکلیف میکنه جالبه

کما تو خودت با بی بی ات برو هی این بره هی تون بره

لوکانشو :ماکرون باید برود

سوال اینجاست که چرا شماها در بودن و نبودن دیگران تصمیم میگرید؟ ، شماها هستید عامل نا ارامی در بلاروس ،اخلاق سیاسی غربی ها مداخله در امور دیگران است!!

باشه قرومساق. براش اسنپ بگير بره. مرتيكه جاكش

ماکرون غلط کرد که خون دیکتاتوری را از دیگری رنگین تر میبیند در روابط و سیاست های آتی ایران عزیزمان، عدم حمایت ها و سکوت های اروپا از جمله سه کشور منحوث فرانسه و المان و انگلیس را فراموش نخواهیم کرد پیمان_نوین

عجالتا شما زیرپوشی که جلیقه زردا از تنت درآوردن و پس بگیر گوخوری بقیه جاهارو نکن لاشک

تکبیر !!

چون مثل رژیم ایران بهشون باج نمیده :))

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس استروسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 9605 نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در تاجیکستان با شناسایی 43 مورد جدید به 9605 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس ایستگاه سیا به ابراهیم یزدی گفته بود صدام قصد حمله به ایران را دارد / استارت گرفتن سلاح‌های فرانسوی از سفر طارق عزیز به پاریس زده شدمحمد درودیان، پژوهشگر تاریخ جنگ، با اشاره به اینکه «زمان وقوع جنگ چون آمریکایی‌ها درگیر تصرف سفارت و انتخابات بودند تمرکز آنچنانی نداشتند این احتمال وجود دارد که در آن دوره فرانسوی‌ها نقش داشتند» گفت: بعد از اینکه جنگ شروع شد، [و] شوروی تسلیحات نداد، طارق عزیز به فرانسه سفر کرد. استارت گرفتن سلاح‌های فرانسوی و نقش فرانسه در جنگ با سفر طارق عزیز زده شد و حتی فرانسوی‌ها منافقین را به صدام وصل کردند. چرا شهبانو رو با اسم کوچک و بدون رعایت احترام خواندن، کسی که در مورد ریشه لغات خانم و آقا آگاهی میده باید در مورد احترام به تاریخ ایران هم رعایت کلام رو داشته باشه من همون نسل جدیدم که می فهمم خط فکری این جماعت به چه سمتی هست امام امام از دهنش نمیافته!
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

نفرین‌هایمان را به آدرس کاخ سفید بفرستیم/ کسی به دلیل جدل‌های سیاسی به مردم آدرس غلط ندهد/ برنامه‌ریزی جدید برای تهرانروحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا: تا امروز درمان قطعی برای کرونا کشف نشده است/ تعطیلی بیش از ۲۲۰۰ مدرسه به مدت یک هفته/ ۱۴ درصد بستری‌ها برای چندمین بار به کرونا مبتلا شده‌اند/ برنامه‌ریزی جدید برای تهران
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دامنه مجازات سلب حیات باید در جامعه کاهش یابد/ مراجع تقلید با به کارگیری فقه پویا، مجازات اعدام را تعدیل کنند/ محدود بودن نوع مجازات‌ها ایراد اصلی قوانین کیفری ما استیک وکیل پایه یک دادگستری با بیان اینکه ما باید جایگزینی برای مجازات سلب حیات در نظر بگیریم، گفت: باید بررسی شود که سلب حیات چقدر بازدارنده است؛ همچنین دید جامعه نیز باید در نظر گرفته شود که جامعه نسبت به این مجازات‌ها چه واکنشی نشان می‌دهد،اگر دید جامعه نسبت به این مجازات تغییر کرده باشد، این مجازات هیچ اثر بازدارنده‌ای نخواهد داشت. شاهین غلط کرد ... نماینده مزدور سازمان ملل اسرائیل و آمریکا بهتره طبق قوانین آمریکا عمل کنیم در جا پلیس پایش رو روی گلوی متهم بذاره و تمام
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چرا حزب‌الله به کسب کرسی وزارت دارایی در دولت لبنان اصرار دارد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »