ماکرون: حال شهروندان ضدواکسیناسیون را می‌گیرم و از گفته خود پشیمان نیستم

17/10/1400 08:31 ب.ظ

رئیس جمهوری فرانسه با اشاره به مخالفان واکسیناسیون کرونا گفت: «من از شرایطی که در آن قرار داریم متاثر هستم، شکاف واقعی کشور در همین‌ جا است که برخی آزادی خود را تبدیل به بی مسئولیتی می‌کنند و آنرا فریاد می‌زنند.»

رئیس جمهوری فرانسه با اشاره به مخالفان واکسیناسیون کرونا گفت: «من از شرایطی که در آن قرار داریم متاثر هستم، شکاف واقعی کشور در همین‌ جا است که برخی آزادی خود را تبدیل به بی مسئولیتی می‌کنند و آنرا فریاد می‌زنند.» امانوئل ماکرون روز جمعه مسئولیت اظهار نظر جنجالی خود را در باره آندسته از شهروندان کشورش که از دریافت واکسن کرونا خودداری کرده‌اند، برعهده گرفت.

رئیس جمهوری فرانسه روز سه‌شنبه با ادبیاتی دور از انتظار به حدود پنج میلیون شهروند فرانسوی، واکسینه نشده گفته بود که «حال‌شان را می‌گیرد.»

وی سپس با متهم کردن برخی از این افراد به بی مسئولیتی و سواستفاده از آزادی‌های فردی گفته بود: وقتی آزادی شهروندی تهدیدی برای آزادی دیگران باشد فرد خاطی به یک شهروند بی مسئولیت تبدیل شده که در این حالت نمی‌توان دیگر او را شهروند خواند.

آقای ماکرون که روز جمعه در جریان یک کنفرانس خبری مشترک با اُرزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا در پاریس سخن می‌گفت با اشاره به اظهارنظر جنجالی روز سه‌شنبه خود تصریح کرد: «می‌توان با اشکال مختلف بیانی که آشنا به نظر می‌‌رسد و من مسئولیت آن را برعهده می‌گیرم تحت تاثیر قرار گرفت.» headtopics.com

ریدم تو دموکراسیتون

درود بر تو همین افراد عامل گسترش بیماری هستند

امیر ماکرون بچه ناف تهرونه

ادامه مطلب:
euronews_pe »

این هم هار شده ! جوون، ژست ناپلئونی ماکرون قبل از انتخابات.

مرسدس بنز ۸۰۰ هزار خودروی خود را به دلیل نقص فنی فراخواند | DW | 05.01.2022مرسدس بنز خودروساز مشهور آلمانی از مشتری‌های خود خواست، ۸۰۰ هزار خودروی مدل‌ دیزلی را به‌خاطر نقص فنی و امکان 'آتش‌سوزی' به این شرکت بازگردانند. قرار است از اواسط ژانویه ۲۰۲۲ قطعات خودروهای فراخوانده شده تعویض شوند.

وزیر خارجه جدید آلمان: ایران اعتماد زیادی را از دست داده استوزیر خارجه جدید آلمان که به واشینگتن سفر کرده است، پس از دیدار با همتای آمریکایی خود در روز چهارشنبه ۱۵ دی گفت که ایران «اعتماد زیادی را از دست داده است». آنالنا بائربوک... درست بنویسید..بائربوک چیه آخه...حداقل یه بار گوش بدید اسنش رو بعد تایپ کنید...حتنا مربی فوتبال هم شائفر بود...ورزش تائکواندو هم داریم، ماشین دائوو هم همینطور آره خدایی دیگه ایران به کسی اعتماد نداره. حتی به رادیوفردا هم دیگه کسی اعتماد نداره. رادیو بیخودی. خیلی پر رو هسین شما غربی ها خدا لعنتتون کنه یا خدا روز قدرت اسلام راستین رو در کف ملت شریف ایران قرار بده تا انتقام این روزهای تحریم رو با همون تحریم جوابشون بدیم یاالله

وزیر خارجه آلمان: ایران در مذاکرات وین فرصت‌های زیادی را از دست داده استآنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان در دیداری با آنتونی بلینکن همتای آمریکایی خود، تاکید کرد که ایران در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» در وین، خودتی واقعا این همع نگرانیشون برای ملت ایران خیلی ارزشمنده! اتفاقا آخوند خَرتون کردند و فرصت گرفتند! شما احمق ها هستید که فرصت رو دارید کلا از دست میدید.

گروه همکاری هواپیمای اوکراینی: پرونده را از طریق بین‌المللی پیگیری می‌کنیم | DW | 06.01.2022گروه همکاری هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی با پایان ضرب‌الاجل تعیین‌شده برای جمهوری اسلامی مذاکره با ایران برای دریافت غرامت به خانواده قربانیان را 'بی‌حاصل' خواند و گفت، به قوانین بین‌‌المللی متوسل خواهد شد.

برخی می خواهند تز رضاخانی جدایی دین از سیاست را احیا کنندامام جمعه موقت تهران گفت: دشمن به دنبال اجرایی کردن تز جدایی دین از سیاست است و امام راحل با تشکیل انقلاب این تز را شکست اما برخی ماموریت دارند این تز رضاخانی را مجددا احیا کنند. پدر سگ دروغگو ضد اسلام غلط کردی!! الان در زندان های حکومت ولایت وقیح، کسانی هستند که سلاح دست گرفتند یا کسانی که نسبت به بی عدالتی ها و دزدی ها و فساد های شما و توله سگ هایتان انتقاد واعتراض کردند؟؟!! چه اشکال دارد،رفراندوم برگزار کنید شاید این بعضی ها خیلی باشند برای همینه افرادی مثل من بیچاره شدیم چون فکر میکردم افراد صالحی هستید ولی باشرمنده شدنم دربرابر خانواده بخاطرمعیشتی متوجه شدم غیرازفساد واختلاس جیزی به ارمغان نیاوردید ودین خدا واسلام را ملعبه ومضحکه قرار دادید خدا لعنتتون کنه وازتون نگذره آمین یارب العالمین مخصوصا روحانی ملعونو

پلیس برلین فعلا اجازه استفاده از بسیاری سگ‌ها را ندارد | DW | 05.01.2022نیروهای پلیس برلین فعلا اجازه به کار گرفتن بخش قابل توجهی از سگ‌های حفاظتی خود را ندارند. مقررات جدید حفاظت از حیوانات می‌گوید، روش کنونی آموزش و هدایت این سگ‌ها به دلیل فشار دردآور به گردن و بستن راه تنفس ممنوع است.