مانور مشترک اسرائیل و آمریکا برای حمله به تأسیسات هسته ای ایران

28/02/1401 11:58 ق.ظ

همزمان با توقف مذاکرات وین، تلویزیون دولتی «کان» اسرائیل گزارش داد که مذاکرات_هسته‌ای با جمهوری اسلامی در وین به بن بست رسیده و ارتش اسرائیل تدارکات خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی تشدید کرده است. اخبار_ایران

همزمان با توقف مذاکرات وین، تلویزیون دولتی «کان» اسرائیل گزارش داد که مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی در وین به بن بست رسیده و ارتش ... خواندن در ۱ دقیقه همزمان با توقف مذاکرات وین، تلویزیون دولتی «کان» اسرائیل گزارش داد که مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی در وین به بن بست رسیده و ارتش اسرائیل تدارکات خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی تشدید کرده است.

همچنین بر اساس گزارش کانال ۱۳ اسرائیل، هواپیماهای سوخت‌رسان آمریکا هم در این رزمایش حضور خواهند داشت.

در این گزارش آمده است: «ارتش اسرائیل در حال حاضر برنامه‌های متعددی برای حمله به ایران دارد، اما مقامات ارشد تخمین می‌زنند که ارتش حداقل به یک سال برای تکمیل مقدمات یک طرح حمله اولیه و زمان بیشتری برای یک طرح بهتر نیاز دارد.»

در این گزارش همچنین آمده است که ارتش اسرائیل قصد دارد در چارچوب رزمایش نظامی موسوم به «ماشین‌های آتشین» که هفته گذشته راه اندازی شد، رزمایش هوایی شبیه‌سازی حمله شدید به ایران انجام دهد. در همین حال، «تایمز اسرائیل» نوشت که اواخر ماه جاری میلادی نیروی هوایی اسرائیل برای اولین بار مانور گستردهٔ حمله به ایران را در رزمایشی با عنوان «ارابه‌های مرگ» برگزار خواهد کرد. headtopics.com

این رسانه اسرائیلی نوشت که ‌ارتش اسرائیل با استفاده از هوش مصنوعی لیست اهداف جنگی خود را تکمیل می‌کند.

ادامه مطلب:
iranwire »

اوکراین: روند مذاکرات بین هیئت‌ ما با روسیه به حالت تعلیق درآمداوکراین: روند مذاکرات بین هیئت‌ ما با روسیه به حالت تعلیق درآمد مشاور دفتر ریاست جمهوری اوکراین از تعلیق روند مذاکرات میان هیئت‌های کشورش و روسیه خبر داد.

مقابله با کرونا به سبک کره شمالی؛ اعزام سرباز به داروخانه‌ها | DW | 17.05.2022کیم جونگ اون با انتقاد از مسئولان کره شمالی، مقابله با شیوع جهش‌وار پاندمی کرونا را به ارتش واگذار کرده است. اکنون سربازان به داروخانه‌های پایتخت اعزام شده‌اند تا بر توزیع دارو برای مبتلایان به 'موارد تب' نظارت کنند.

واکنش روسیه به حملات هوایی اخیر اسرائیل در آسمان سوریهاگر چه مسکو سال گذشته، دست تل‌آویو را در اجرای حملات هوایی علیه گروه‌ها و شبه‌نظامیان ایرانی در سوریه کاملا بازگذاشت، اما ظاهرا این موضع روسیه، دستخوش

خطیب‌زاده: ایران پیشنهاداتی برای بازگشت به مذاکرات وین داد | DW | 16.05.2022سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته است پس از سفر انریکه مورا به تهران، ایران پیرامون مذاکرات هسته‌ای 'پیشنهاداتی' داده که می‌تواند منجر به بازگشت همه طرفین به وین شود. اما شرط این بازگشت پذیرش این پیشنهادات از سوی ‌امریکاست.

در کشورهای خارجی هم با لباس مهمانی به دانشگاه نمی‌روند!وزیر علوم با تاکید براینکه کلاس و دانشگاه حرمت دارد تاکید کرد: زنان و مردان برای ورود به دانشگاه‌ها باید شئونات آن را رعایت کنند. حتی در کشورهای خارجی هم با لباس لب دریا و لباس مهمانی وارد دانشگاه نمی‌شوند! وزیری به این نادانی تنها لایق حکومت جهل و دروغ اسلامی است. در هیچ کجای دنیا جز ممالک ویران شده اسلامی برای پوشش مردم تصمیم نمی گیرند. وزیر علوم گه خورد اگر کلاس و دانشگاه در ایران حرمت داشت ، مدیران آن صیغه زاده های بی سواد و بی وطنی امثال شما نبودند. ریدم_تو_اسلام ریدم_به_محمد_و_آل_محمد

ضرب و شتم شدید دو معترض در کهگیلویه و بویراحمد با هجوم مأموران به خانه آنهایک منبع آگاه حمله نیروهای امنیتی به خانه‌ «شهید امرالله تقوی» در کهکیلویه و بویراحمد، ضرب و شتم و بازداشت وحشیانه دو نفر از اعضای خانواده و اهانت به مادر آن‌ها را تایید کرد.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

خواندن در ۱ دقیقه

همزمان با توقف مذاکرات وین، تلویزیون دولتی «کان» اسرائیل گزارش داد که مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی در وین به بن بست رسیده و ارتش اسرائیل تدارکات خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی تشدید کرده است. همچنین بر اساس گزارش کانال ۱۳ اسرائیل، هواپیماهای سوخت‌رسان آمریکا هم در این رزمایش حضور خواهند داشت.

در این گزارش آمده است: «ارتش اسرائیل در حال حاضر برنامه‌های متعددی برای حمله به ایران دارد، اما مقامات ارشد تخمین می‌زنند که ارتش حداقل به یک سال برای تکمیل مقدمات یک طرح حمله اولیه و زمان بیشتری برای یک طرح بهتر نیاز دارد.»

در این گزارش همچنین آمده است که ارتش اسرائیل قصد دارد در چارچوب رزمایش نظامی موسوم به «ماشین‌های آتشین» که هفته گذشته راه اندازی شد، رزمایش هوایی شبیه‌سازی حمله شدید به ایران انجام دهد.

در همین حال، «تایمز اسرائیل» نوشت که اواخر ماه جاری میلادی نیروی هوایی اسرائیل برای اولین بار مانور گستردهٔ حمله به ایران را در رزمایشی با عنوان «ارابه‌های مرگ» برگزار خواهد کرد.

این رسانه اسرائیلی نوشت که ‌ارتش اسرائیل با استفاده از هوش مصنوعی لیست اهداف جنگی خود را تکمیل می‌کند.

مانور حمله به تأسیسات هسته ای ایران بر فراز دریای مدیترانه و در چهارمین و آخرین هفته از تمرینات یکماهه ای صورت خواهد گرفت که از ۲۹ ماه مه آغاز خواهد شد.

همچنین بر اساس گزارش کانال ۱۳ اسرائیل، هواپیماهای سوخت‌رسان آمریکا هم در این رزمایش حضور خواهند داشت.

ثبت نظر