مالیات بر سفرهای خارجی؛ از تناقض‌گویی تا تکذیب معاون مالیاتی | DW | 22.01.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون درآمدهای مالیاتی ایران اخذ مالیات جدید برای سفرهای خارجی را تکذیب کرد و گفت که این مالیات چیزی جز همان عوارض خروج از کشور نیست. برخی نمایندگان گفتند دولت برای تامین بودجه راهی جز افزایش مالیات ندارد.

مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس ایران برای اخذ"مالیات بر سفرهای خارجی"، صدای خیلی‌ها را درآورده است. معاون گردشگری کشور گفته از این مصوبه خبر نداشته است. برخی نمایندگان مجلس گفتند این مالیات همان عوارض خروج از کشور است ولی تعدادی دیگر مصوبه جدید را مالیات بر ارزش افزوده می‌دانند.

او روز چهارشنبه دوم بهمن گفت که پس از تصویب ماده ۳۳ اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده توسط مجلس، این"ابهام" برای مردم ایجاد شد که باید علاوه بر عوارض خروج از کشور، مالیات جدیدی هم پرداخت کنند ولی این مالیات همان عوارض خروج از کشور است. آقای مسیحی، تصویب مالیات جدید بر سفرهای خارجی را"برداشت ناصواب و کذب" دانست. مالیات جدید با عوارض خروج تفاوت دارد.

به نوشته همشهری آنلاین، بی مقدار همچنین انگشت روی موضوعی گذاشت که مقام‌های دولت قبلاً هم در حاشیه لایحه بودجه سال ۹۹، جسته و گریخته به آن اشاره کردند و آن،"تاکید دولت بر درآمد از طریق مالیات" است.حسن روحانی هنگام ارایه لایحه بودجه ۹۹ به مجلس، تاکید کرده بود که این لایحه بدون نگاه به درآمدهای نفتی و با تکیه و تاکید بر درآمدهای مالیاتی و صادرات غیرنفتی تنظیم شده است.الیاس حضرتی، رئیس کمسیون اقتصادی مجلس اما نظر مخالفی دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

افتادیم تو بازی تایید و تکذیب خدا بخیر کنه تهشو

واکنش جمعی به ظلم --- عقب نشینی ظالم بیتفاوت_نباشیم

گوه كمتر بخورن هزينه ها كم ميشه . خرج گوه خوريشون خيلي زياده

Lamentablemente que le queda Irán hacer lo que hacen todos los países subir los impuestos lo que llaman paquetazo Shop cacerolazos o lo que sea o sacar un préstamo del Banco Mundial y no subir los impuestos el petróleo y las cosas estarían baratas como siempre

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مالیات خروج از کشور پیش از این هم دریافت می‌شدیک نماینده: مالیات خروج از کشور پیش از این هم دریافت می‌شد الیاس حضرتی: مالیات خروج از کشور پیش از این با عنوان عوارض خروج از کشور از مسافران دریافت می‌شد و چیز تازه‌ای نیست. اون اسم که بهتر بود احمقها راه میرین میزنین تو سر خودتون دردسر تولید میکنید اخه چقدرخرید پس چرا مطرحش کردند. چندبار باید مالیات بدیم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مصوبه مجلس ایران: مسافران برای خروج از کشور به جز عوارض مالیات هم بدهنداین مالیات علاوه بر عوارض خروج است که هم‌اکنون شهروندان ایرانی در هنگام خارج شدن از کشور پرداخت می‌کنند. دیگه تابلو بود اگه میگفتن هیچکس خارج نره تا نفهمه جمهوری اسلامی توی ایران چه گوهی زده، هزینه های خروج از کشور رو زیاد میکنند. هواپیما رو که روی هوا میزنید دیگه خرج موشک رو هم مردم بدن !؟:/ مردم هم طبق معمول لطفا باجه های مالیات و عوارضی را زیاد کنید معطل نشیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مالیات خروج از کشور همان عوارض خروجی استیک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که مصوبه جدید مجلس برای اخذ مالیات خروج از کشور مالیات جدیدی نیست و همان عوارض خروجی است. نخیر میخواستین مالیات ببندین دیدید گندکاری پاپس کشیدین الان سالهاس جریمه خروج گذاشتین چیشد امسال یادتون افتاد اسمشو بزارید مالیات؟ نکنه قبلا پولش بی حساب بود الان میخوایید درست خرج بشه؟ خلاصه یه کاسه ای زیر نیمکاستون هست و که نقشه های شیطانی دارین چون شماها خود شیطانید یعنی مجلس مصوبه ای که وجود داشته را دوباره تصویب کرده؟ عوارض خروج که سالهاست اخذ می شود!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معاون گردشگری در واکنش به مالیات خروج از کشور: غافلگیر شدیممعاون گردشگری در واکنش به مالیات خروج از کشور: *غافلگیر شدیم *این موضوع مورد نظر وزارتخانه نبوده است *وقتی تعداد گردشگران خروجی را کم می‌کنیم نمی‌توان انتظار داشته باشیم از آن طرف تعداد گردشگران خارجی بیشتر شود *پیگیری می‌کنیم 😓😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆اينم مثل روحاني خبر نداشته 😂😂😂😆😆😆😆😆😆😂😂😂لابد مجلس شب ها كار ميكنه همه كه خواب هستن 🤔🤔🤔 نگو که صبح جمعه خبرشو بهت دادن! ما که هر دفعه اومدیم ایران موقع خروج باید پول میدادیم اینا تازه غافلگیر شدن!؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفرهای «ناپیدا» میان تهران و کاراکاس...حزب الله چه می کند؟بر اساس گزارش‌های مکرر منابع خارجی، نفوذ بازوهای ایران در مناطق مختلف جهان ادامه داشته و دامنه آن از قاچاق مواد مخدر جابجايي ميليوني دلار قاچاق اسلحه و موشك انتقال تروريست هاي بدون مرز بازم بگم؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

با تصویب مجلس ایران؛ مسافران ایرانی برای سفرهای خارجی به جز عوارض خروج باید مالیات هم بپردازند🔺با تصویب مجلس ایران؛ مسافران ایرانی برای سفرهای خارجی به جز عوارض خروج باید مالیات هم بپردازند ⚡️پس از افزایش عوارض خروج از کشور این بار نمایندگان مجلس تصویب کردند که سازمان امور مالیاتی از مسافران_ایرانی برای سفرهای_خارجی «مالیات» اخذ کند. این یعنی راهزنی که فقط از یک حکومت دیکتاتوری غیر مردمی بر میاد. هر دم از این باغ بری می‌رسد حکومت ایران مثل اون بچه کارخونه داریه که بعد از مرگ پدرش چند سالی با پول اون خوش گذرونده و حیف و میل کرده، حالا کفگیرش به ته دیگ خورده واقعا این بزرگواران مجلس معلوم نیست نمایندگان مردم هستند یا ماموران باج و خراج دولت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »