مالک سوئدی ادعا کرد: ایران به زودی نفت‌کش بریتانیایی را آزاد می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

اریک هانل، مدیرعامل شرکت سوئدی مالک نفت‌کش تحت پرچم بریتانیا که از سوی ایران توقیف شده، از احتمال آزادی آن تا پایان روز یکشنبه خبر داد.

آقای هانل، مدیر عامل شرکت استینا در گفتگو با تلویزیون دولتی سوئد ضمن اعلام این خبر گفت، تصمیم سیاسی لازم در خصوص آزادی استینا ایمپرو اتخاذ شده و مطابق اطلاعات واصله این نفت‌کش طی ساعت‌های آتی آزاد خواهد شد.

نفت‌کش استینا ایمپرو روز ۱۹ ژوئیه از سوی نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران به اتهام نقض قوانین بین‌المللی توقیف شد. این اقدام دو هفته پس از آن رخ داد که نفتکش حامل نفت ایران با نام گریس۱ در جبل الطارق توقیف شد. ابرنفتکش آدریان دریا-۱ پس از شش هفته توقیف سرانجام ساعت ۱۱ شب یکشنبه ۱۸ اوت جبل‌الطارق را ترک کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی دستور فسخ قرارداد خصوصی‌سازی با مالک عمده هپکو را صادر کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نفتکش انگلیسی توقیف شده در ایران امروز آزاد می‌شودمالک استنا ایمپرو مدعی شد؛ نفتکش انگلیسی توقیف شده در ایران امروز آزاد می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اسکای نیوز: نفتکش انگلیسی توقیف شده در ایران امروز آزاد می‌شوداسکای نیوز: نفتکش انگلیسی توقیف شده در ایران امروز آزاد می‌شود شبکه اسکای نیوز عربی به نقل از مالک نفتکش انگلیسی توقیف شده در ایران مدعی شده است که این نفتکش امروز آزاد می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تحریم مجدد بانک مرکزی چه فرقی با تحریم قبلی دارد؟بانک مرکزی پیش‌تر نیز توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم شده بود اما این‌بار نام این بانک به فهرست تأمین مالی تروریسم اضافه شده است که رفع تحریم آن را دشوارتر و عواقب همکاری با آن را گسترده‌تر می‌کند بابا چیزی نیست که ظریف و روحانی درستش میکنند. . مردم ایران یادتان هست!!!!!!!! گره ای که با دست باز میشود با دندان باز نمیکنند! سازمان ملل برای همین است! من بدنبال ارتش زمین هستم نه ارتش کشورها! بزرگترین قدم بشر ادغام تمامی نیروهای مسلح زیر پرچم سازمان ملل است! این قدم اول برای تحول نسل بشر و کلید گذر به سفیدچاله میباشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ در مورد ایران خویشتن‌داری می‌کندنخست وزیر استرالیا مدعی شد که ترامپ در مورد ایران خویشتن داری می‌کند و به این دلیل از او تقدیر کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران 'حمله سایبری موفق به تاسیسات نفتی' را تکذیب کرددر پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر حمله گسترده سایبری به تاسیسات صنعتی و نفتی ایران، مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری این موضوع را تکذیب کرد. روز جمعه یک سازمان غیردولتی نظارت بر اینترنت به نام 'نت بلاکس' اعلام کرد که شبکه اینترنت در تاسیسات صنعتی و دولتی ایران دچار اختلال شده است. در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر حمله گسترده سایبری به تاسیسات صنعتی و نفتی ایران، مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری این موضوع را تکذیب کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »