مالت: آزمایش کرونای ۶۵ مهاجر نجات‌یافته در مدیترانه مثبت است - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مالت: آزمایش کرونای ۶۵ مهاجر نجات‌یافته در مدیترانه مثبت است

تنها آزمایش ۲۰ تن از ۹۴ مهاجر منفی بوده و ۹ نفر دیگر هم منتظر پاسخ هستند؛ پناهجویان که از مدیترانه می‌آیند حالا علاوه بر خطر غرق شدن، احتمال ابتلا به کرونا را هم به جان بخرند

آزمایش کرونای بیش از دو سوم یک گروه ۹۴ نفره از مهاجران نجات‌یافته در دریای مدیرترانه مثبت بود. گارد ساحلی مالت این گروه از پناهجویان را پیدا کرده بود.اغلب مهاجران از ادیتره، مراکش و سودان بودند. آنها در یک مرکز پذیرش مهاجران در قرنطینه نگهداری خواهند شد.وزارت بهداشت مالت می‌گوید "مهاجرانی که با قایق می‌آیند بلافاصله آزمایش و ۱۴ روز قرنطینه می‌شوند. سپس آن دسته از مهاجرانی که آزمایش آنها مثبت است، از دیگر جدا می‌شوند و باقی همچنان در قرنطینه باقی می‌مانند".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: اهل خالی‌بندی نیستم، در زمینه واکسن از دنیا عقب نیستم!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روایتی از شکنجه و کشتار غیرنظامیان در زندان‌های رژیم اسدرژیم اسد علاوه بر ریختن خون غیرنظامیان، صدها هزار نفر را نیز در زندان‌ها و مراکز بازجویی، بازداشت و شکنجه ‌می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخستین درگیری در بغداد پس از ریاست کاظمی؛ ۲ تظاهرکننده جان باختندشمار زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در عراق ضمن انتقاد به رویکرد مصطفی کاظمی، دولت جدید این کشور را به ادامه روش «سرکوب‌گرانه» دولت پیشین متهم می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تسریع و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونابیست و دومین کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا به ریاست معاون اقتصادی رئیس‌جمهور برگزار شد و در آن ضرورت تسریع و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا مورد تاکید قرار گرفت.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس در استانبول از اردوغان بابت بازگشایی صومعه سومولا قدردانی کرداسقف اعظم کلیسای ارتدوکس در استانبول از اردوغان بابت بازگشایی صومعه سومولا قدردانی کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احیای میکروب‌هایی که از زمان دایناسورها در کف اقیانوس باقی مانده‌اندبرخی از ابتدایی‌ترین گونه‌های زیستیِ کرهٔ زمین با قدرت حیرت‌انگیزی توانسته‌اند ده‌ها میلیون سال تقریبا بدون غذا و اکسیژن دوام بیاورند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »