مارچلو بیلسا؛ افسانه و واقعیت در مورد یکی از جذاب‌ترین مربیان فوتبال دنیا - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مارچلو بیلسا؛ افسانه و واقعیت در مورد یکی از جذاب‌ترین مربیان فوتبال دنیا

مردی که کتاب راهنمای مربی‌گری را در دستگاه کاغذ خرد کن ریز ریز کرده و طوری دوباره آن را به هم چسبانده که هم برای خودش و هم برای لشکر شاگردانش قابل فهم باشد. شاگردانی که نام‌ پپ گواردیولا و مائوریتسیو پوچتینو در میان‌شان به چشم می‌خورد.

اما در حالی که برادران و خواهرانش به تبعیت از سنت خانواده سراغ حقوق و سیاست رفتند - از جمله برادرش رافائل که سفیر آرژانتین در شیلی است - او فوتبال را انتخاب کرد. بیلسا هر روز مادرش را به دکه‌ روزنامه فروشی می‌فرستاد تا همه روزنامه‌ها و مجلات ورزشی را برایش بخرد. "او و همکارش، خورخه گریفا در تیم جوانان نیولز اولد بویز، کشور را به ۷۰ منطقه مختلف تقسیم و با یک فیات کوچک که مال بیلسا بود هزاران مایل رانندگی کردند. اگر از بازیکنی خوش‌شان می‌آمد، مهم نبود چه ساعتی از شبانه‌روز باشد، برای دیدن او می‌رفتند."

"او واقعا نظرم را جلب کرد. شور و هیجان او موقع حرف زدن در مورد فوتبال شگفت‌زده‌ام کرد. فقط دهانش نبود که حرف می‌زد؛ او با دستان و بدنش صحبت می‌کرد. با خودم فکر کردم: 'این مرد کیست؟' "

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا از روز یکشنبه تیک‌تاک و وی‌چت را در این کشور ممنوع می‌کندوزارت بازرگانی آمریکا از ممنوعیت دانلود اپلیکیشن‌های چینی «تیک‌تاک» و «وی‌چت» از 20 سپتامبر در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرمانده نیروی دریایی سپاه: در روز واقعه جنازه‌های دشمنان را از تنگه هرمز خارج می‌کنیمسردار تنگسیری: در روز واقعه جناز‌ه‌های دشمنان را روی تابوت‌های ایرانی از تنگه هرمز خارج می‌کنیم اگر اتفاقی بیفتد من و هم‌رزمانم در نیروهای مسلح کسانی نیستیم که در زیرزمین‌های بسته بنشینیم و کار را هدایت کنیم ما در دریا بارها خداوند و دست یاری او را دیدیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ساعات تدریس در مدارس کوتاه شد / بیش از ۷۵ درصد مدارس پروتکلها را رعایت کرده اندوزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در دو هفته گذشته مدارس فعال بوده و در برخی مدارس از ۲۰ تا ۸۰ درصد دانش آموزان در کلاس ها حضور پیدا کرده اند، گروه بندی شده اند و در روزهای مختلف به مدرسه می آیند، گفت: ساعات تدریس کوتاه شده و پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت در اختیار مدارس قرار داده شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پلیس بلاروس صدها نفر را در تظاهرات ضد دولتی زنان در مینسک بازداشت کرددر میان بازداشت شدگان تظاهرات روز شنبه، نینا باگینسکایا، کنشگر ۷۳ ساله نیز مشاهده شده است. وی پس از تنش‌ها و درگیری‌های ماه گذشته به یکی از چهره‌های مشهور جنبش اعتراضی تبدیل شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه مسمومیت ناوالنی از طریق آب سمی را رد کرد | DW | 18.09.2020مخالفان دولت روسیه می‌گویند، طبق نتایج آزمایشگاه آلمان، الکسی ناوالنی، منتقد ولادیمیر پوتین از طریق نوشیدن آب از یک بطری در هتلی در شهر تومسک سیبری مسموم شده است. اما سخنگوی کرملین این ادعا را رد کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه 400 نفر از مزدوران شبیحه را به لیبی اعزام کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »