مارادونا قبل از فوت به شوهر دوست دختر سابقش درباره فرزندش پیام فرستاد

11/09/1399 06:10:00 ب.ظ

دیگو مارادونا ساعاتی قبل از فوت، برای شوهر دوست دختر سابقش پیامی صوتی فرستاد و خواستار مراقبت از

دیگو مارادونا ساعاتی قبل از فوت، برای شوهر دوست دختر سابقش پیامی صوتی فرستاد و خواستار مراقبت از بر اساس گزارش دیلی میل، دیگو مارادونا ساعاتی قبل از فوت در چهارشنبه شب که بر اثر ایست قلبی جان باخت، به شوهر دوست دختر سابق خود پیام فرستاد و از او خواست مواظب فرزند هفت ساله او باشد.

در مورد دلیل مرگ او هنوز هم ابهاماتی وجود دارد و از پزشک او شکایت شده است.

درگذشت مارادونا که به شدت افکار عمومی جهان را متاثر کرد در شب چهارشنبه 25 نوامبر 2020 رخ داد. او در سن 60 سالگی از دنیا رفت، هر چند درباره مرگ او هنوز ابهاماتی وجود دارد. به تازگی فاش شد که این بازیکن ساعاتی قبل از مرگش برای «ماریو بودری» شوهر دوست دختر سابقش «ورونیکا اوخدا»، پیام صوتی فرستاد.

ورونیکا مادر کوچکترین فرزند این بازیکن به نام «دیگو فرناندو» است. این کودک تنها هفت سال دارد. مارادونا در این پیام صوتی گفته بود:« سلام ماریو؛ می‌دانم که این پیغام شاید برایت باورنکردنی باشد اما می‌بینم که با ورونیکا زندگی خوبی دارید. از تو می‌خواهم از دیگو فرناندو به خوبی مراقبت کنی که برایم قابل مقایسه با هیچکس نیست. می‌دانی که من فرزند زیاد دارم ولی این آخری جایگاه ویژه در قلبم دارد. مراقبش باش». headtopics.com

مارادونا در 7 نوامبر 1984 وقتی 24 ساله بود در بوینس آیرس با همسرش کلودیا ویافانه ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو دختر به نام‌های دالما و جیمانینا بود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

یک کارشناس هوانوردی: سپاه قبل از شلیک موشک به هواپیما جی‌پی‌اس را از کار انداخته بود

نگرانی کنگره از پایان مهلت سه‌ماهه آژانس قبل از دستیابی به توافق جدید با ایرانجمهوری‌خواهان کنگره از وزیر امورخارجه آمریکا خواستند راهبرد خود برای اطمینان از شفافیت هسته‌ای ایران در جریان مذاکرات اتمی را به کنگره ارائه کند. به گزارش کنگره رو دعوت به خویشتنداری می کنیم .. جمهوری اسلامی هم محکوم می کنیم ! 🙂 نگفتم بهانه بعدی میشه حقوق بشر؟این واژه حقوق بشر بزرگترین خدمت رو به غرب کرده.به اسم حقوق بشر چه جنایتها و کشتارها ، غارتها و فروش سلاح هایی که نکرده !!!

نگران تجمع‌های قبل از رأی‌گیری هستیمقائم مقام وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گفت: ما نگران روز رأی‌گیری نیستیم بلکه نگرانی ما در خصوص تجمع‌های قبل از رأی‌گیری است.

احمدی‌نژاد: حداد عادل قبل از انقلاب دست فرح را می‌بوسیدیکی از دیگری پفیوزترید.

آمریکا قبل از بازگشت به برجام باید تحریم‌های ایران را لغو کندتخت‌روانچی: *تحریم‌های آمریکا ظرف سه ماه آینده باید برداشته شود *اگر این اتفاق بیفتد، ایران مطابق تعهدات خود عمل خواهد کرد *نیازی به مذاکره درباره بازگشت آمریکا به اجرای تعهدات خود بر اساس برجام نیست واگر تا سه ماه دیگر برداشته نشود وای به حالتان ما سه ماه دیگر وقت میدهیم چربش قهرمانانه سجده ی هوشمندانه پول باشه کوفت باشه ، مفت باشه کلفت باشه آتیش نزد واسه این روزا، آخوند فقط زبون زور حالیش میشه قمپز در کردناش از دوره صفویه براش مونده چرا سه ماه؟ پس چند تا یکماه! چرا یکماه پس چندتا شش ماه! .......... با آمدن حکومتی مردمی تمام تحریمها و دیگر مشکلات بر طرف خواهد شد