مارادونا، پرچم سرزمین جهان‌وطنی

26/11/2020 05:42:00 ب.ظ

فوتبال, مارادونا

⚽️حالا دیگر بیش از هفت میلیارد، آرژانتین را بانام او میشناختند؛ با اشکهایش، با سینه‌‌ای که پیش میداد و با مشت به آن میکوبید گویی تمام استعمارهایی که برای خودش، جامعه‌اش وحتی جهان دیده بود را فریاد م‌زد. یادداشت پیام یونسی پورyounesipour فوتبال مارادونا

برداشت ایرانیان از نام افغانستان، روزی موید نام «شاه مسعود» بود و چندی بعد به «طالبان» تغییر کرد. امروز تلفیقی از جنگ و خون، نیروهای ائتلاف و استقلال و مهاجرت و کوشیدن برای ترقی شده است.***نام؛ مردی بود به نام «دیه‌گو مارادونا» که پسرش را «دیه‌گو آرماندو مارادونا» نامید.

***دیه‌گو مارادونا تلفیقی بود از دو شخصیت «آدولف هیتلر» و «ماهاتما گاندی». روزی برای اهالی شهر ناپل ردای صلح گاندی را برتن کرد و قهرمانی بی‌بدیل شد، روزی دیگر قسی‌القلب چون هیتلر، به قلب بریتانیا زد. مارادونا ناپلئونی بود که با مشت به سینه فراخ شده‌اش می‌کوبید و پیش دوربین‌ها فریاد می‌کشید و بعد معصومانه‌تر از طفلی، بر سر جنازه آرژانتینی که در جام ۹۰ سلاخی‌اش کردند، می‌گریست.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

younesipour خزعبلات چپ و چولیسم younesipour استعمار؟ چقدر شبیه رژیم اخوندی مطلب میزنید. از این مرتیکه معتاد خانم باز قاچاقچی اسطوره نسازید younesipour یعنی با همین شرو وراتون از تلگرام بلاکتون کردم و متاسفانه تو توئیتر با زرتو پرتاتون برخورد میکنم. من که بچه بودم و عقل ناقصی داشتم با اون حرکت ناجوانمردانه گلش به انگلیس بایکوتش کردم. با هرچی شورشی سوسیالیت و کمونیست بود هم لاو داشت.شما چه جونورایی هستین.

younesipour ینی عن تو ایران وایر و هر چی چپگراست! آخه جاکشا ایران رو بدون هیییچ پیش شرطی ۲ دستی تقدیم کردید به جنایتکارترین غارتگرترین، دزدترین، خونخوارترین، مادرقهبه‌ترین ایدئولوژی و یارو امام کردید انداختیدش تو ماه! (مث👆گزارش‌تون)فقط دی گذشته طی ۳روز 8000 نفر از پسفطرتی شما قتل‌عام شدن younesipour متأسفانه دوپینگی و معتاد هم بود. ضمناً با شیادی یک جام رو برای وطنش خرید، این فرد آنتی‌سرمایه‌داری.

younesipour 😂😂😂 younesipour پول این خزعبلات رو هم دولت امریکا از جیب من مالیات‌دهنده می‌ده؟ younesipour خخخ!!! تبليغات چپ هاي ماركسيست براي ' مارادونا !!!! فكر نمي كني ' جهان وطني ' واژه اي به شدت فريب دهنده و دروغين است !!! younesipour عاورین،پرمغذبودک.شعرت younesipour پيام بكنه ايدا قجره ؟ younesipour شارح کجاست؟

younesipour واقعا خوشبحالتون که کسشعر مالیات نداره younesipour دیگه زیادی اغراق کردی