مادورو از دیدار با بایدن استقبال کرد

13/10/1400 09:23:00 ق.ظ

مادورو از دیدار با بایدن استقبال کرد نیکلاس مادورو​​​​​​​، رئیس جمهور ونزوئلا در برنامه‌ای در شبکه تلویزیونی «Telesur» اظهار داشت: امیدوارم بتوانم گفت‌وگوی مستقیم، شجاع، صادقانه و متقابل با دولت آمریکا آغاز کنم.

نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا دیدگاه مثبت خود را نسبت به دیدار با جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا ابراز کرد. - خبرگزاری آناتولی 03.01.2022 بوگوتا/خبرگزاری آناتولی نیکلاس مادورو​​​​​​​، رئیس جمهور ونزوئلا در برنامه‌ای در شبکه تلویزیونی «Telesur» اظهار داشت: امیدوارم بتوانم گفت‌وگوی مستقیم، شجاع، صادقانه و متقابل با دولت آمریکا آغاز کنم.

مادورو با اشاره به اینکه از زمان آغاز به کار بایدن در کاخ سفید هیچ بهبودی در روابط صورت نگرفته است، گفت: کاش با دولت بایدن گفتمان و مذاکره‌ای انجام می‌شد، اگر این اتفاق بیفتد، عالی است، اگر نه، ما به مبارزه خود ادامه خواهیم داد.

وی تاکید کرد که ایالات متحده مسئول قطع مذاکره با مخالفان که در 13 اوت به میزبانی مکزیک و با میانجیگری نروژ آغاز شده بود، است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

تنش مسکو با غرب؛ یک سرباز اوکراین در درگیری با جدایی‌طلبان تحت حمایت روسیه کشته شدکی‌یف‌، از سال ۲۰۱۴ علیه جدایی‌طلبانی که از حمایت روسیه برخوردارند و بخش‌هایی از قلمرو شرق اوکراین در دنباس را در کنترل خود دارند در حال جنگ است.

باید با معضل 'اتوبوس‌خوابی' برخورد کرد/ بخشی‌ از گرمخانه‌ها برای اتوبوس خواب‌ها مناسب‌سازی شود/ استفاده از مساجد برای اسکان بی‌خانمانان، هیچ مشکلی ندارددر گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد: باید با معضل 'اتوبوس‌خوابی' برخورد کرد/ بخشی‌ از گرمخانه‌ها برای اتوبوس خواب‌ها مناسب‌سازی شود/ استفاده از مساجد برای اسکان بی‌خانمانان، هیچ مشکلی ندارد

ابتلا به کرونا حرکت کشتی تفریحی با سه هزار گردشگر در لیسبون را متوقف کرد | DW | 02.01.2022آیدا نوا، مشهورترین کشتی تفریحی آلمان در بندر لیسبون در گرداب کرونا گیر افتاد. سه هزار مسافر این کشتی بخاطر ابتلای خدمه آن به کرونا شب سال نو را در سرگردانی گذراندند. هیچ اطلاعی درباره ادامه سفر آیدا نوا در دست نیست. اروپایی های شل مغز خوب حالا جشن بگيرن!!

واکسیناسیون باید با قوت ادامه یابدرئیسی با تاکید بر ضرورت اجرای کامل قانون نسخه الکترونیکی، گفت: تا تکمیل زیرساخت‌ها در برخی شهرها برای موارد ضروری و استثنایی با تشخیص وزارت بهداشت و درمان به منظور جلوگیری از اجتماع و ازدحام جمعیت و خطر شیوع بیماری مجوزهای لازم صادر شده تا مشکلی برای شهروندان بوجود نیاید.

صادرات پرندگان زینتی با مجوز محیط‌زیست به کشورهای عربی

صالحی: نیروی قدس سپاه در جنگ داخلی لیبی با کمک هلال احمر امکانات ایجاد می‌کردعلی اکبر صالحی، رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران، گفته است در جریان سفرش به لیبی در سال ۹۰، دیده است که نیروی قدس سپاه در جریان درگیری‌های داخلی لیبی به «انقلابیونی» که زخمی... تـــــــــــــــــوپ تــــــــــــــانک فشفشه ملت خـــــاموش کــــــــــــــــــوسکشه نـــــــــــــه شیخ خوبه نــــــــــــــه ملا بریـــــــــــــــن به ایت اللــــــــــــــــه ملای خــــــــوب ملای مردس دستها توکون غیرتها بیرون حکومت واژگـــــــــــــون ایرانی خفته یتکون هرجا شرارتی هست، این بچه شیعیان مسلمان حضور دارند