مادر اکبر محمدی از جانباختگان جنبش دانشجویی انتخابات را تحریم کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مادر اکبر محمدی از جانباختگان جنبش دانشجویی انتخابات را تحریم کرد العربيه_فارسى

اشرف‌پور، پنج شنبه 27 خرداد، همگام با دیگر مادران جانباخته در اعتراضات و جنبش‌های چند سال اخیر در بیانیه‌ای از مردم ایران خواست که با تحریم انتخابات حتی از دادن «رای سفید» خودداری کنند.

از سویی دیگر آرش صادقی و سیاوش امامی، از فعالان دانشجویی با نزدیکی به 18 تیر، سالروز حوادث کوی دانشگاه، با حضور بر مزار «اکبر محمدی» یاد وی را گرامی داشتند. در جریان اعتراضات دانشجویی سال 78 موسوم به «کوی دانشگاه تهران»، افزون بر اکبر محمدی و سعید زینعالی، 19 دانشجوی ديگر طی آن اعتراضات از 18 تا 24 تير 78 کشته شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وقتی آقای همتی از کی‌پاپ می‌گوید از چه حرف می‌زند؟اینا یه بار باید بیان قزوین یه کنسرت بدن با اطمینان میگم سالن از ازدحام جعمیت منفجر بشه😂😂😂 بگو سپیده جون هم بیاد برقصه! همتی کی پاپ میدونه چیه من الان فهمیدم کی پاپ چیه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شرط تحقق مشارکت حداکثری از نظر جهانگیریجهانگیری: جنگ اقتصادی می‌خواست بنیان جمهوری اسلامی را از بین ببرد درتاریخ مشخص خواهد شد کارآمدان و ناکارآمدان چه کسانی بودند باید در پیشگاه ملت عذرخواه باشیم باید در این مقطع گلایه‌ها را کنار گذاشت برای صیانت از جمهوریت نظام همه پای صندوق‌های رأی برویم رای_بی_رای بزرگترین خیانت تو و ظریف و روحانی همین بود که با ماله کشی نگذاشتید نظام اسلامی از بین برود و کشور به سمت لاییسیته و کنار گذاشتن اسلام پیش برود .لعنت به تو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سند صیانت از کودکان در فضای مجازی چه ویژگی‌هایی دارد؟مونیکا نادی، فعال حقوق کودک، گفت: بر اساس پیمان‌نامه حقوق کودک، کودکان از یکسری حقوق مدنی، فردی، اجتماعی و سیاسی برخوردارند؛ مثلاً حق اظهارنظر آزادانه یا حق برخورداری از حریم خصوصی خود را دارند یا حق دارند به صورت آزادانه به رسانه‌های گروهی دسترسی پیدا کنند و از رسانه‌های ویژه خود بهره‌مند شوند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

چند هفته پس از آتش‌بس با حماس، اسرائيل با حملات هوایی به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از غزه واکنش نشان دادچند هفته پس از آتش‌بس با حماس، اسرائيل با حملات هوایی به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از غزه واکنش نشان داد خدا دروغ گو ها را بکشد ان شاءالله..
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمایت 'ائتلاف جمهور' از همتی و اعلام خطر نسبت به جمهوریت | DW | 16.06.2021ائتلافی متشکل از ۹ حزب و شش جمعیت و تشکل اصلاح‌طلب در بیانیه‌ای اعلام کرد که به عبدالناصر همتی رای می‌دهد. 'پیشگیری از حکومت دولت اقلیت بر مردم و قبضه شدن حاکمیت' از دلایل این حمایت عنوان شده است. اتحاد بی خاصیت جاکش‌ها
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مرور رسانه‌ها: خبرگزاری میزان و پروژه تبلیغاتی حمایت رئیسی از واحدهای تولیدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »