مادر فرزاد انصاری‌فر: سکوت نمی‌کنم، چون داغدارم

10/12/1400 08:22:00 ب.ظ

مادر فرزاد انصاری‌فر، پس از دو سال از کشته شدن پسرش، سکوتش را شکسته و می‌گوید همه فشارها برای انصراف خانواده او از دادخواهی است، اما آنها نمی‌توانند سکوت کنند، چون داغدار هستند.

مادر فرزاد انصاری‌فر، پس از دو سال از کشته شدن پسرش، سکوتش را شکسته و می‌گوید همه فشارها برای انصراف خانواده او از دادخواهی است، اما آنها نمی‌توانند سکوت کنند، چون داغدار هستند. بازکردن در پنجره جدید فرزاد انصاری‌فر، سرامیک‌کار ۲۷ ساله، در میانه اعتراضات ۲۵ آبان ۹۸ در بهبهان، در پی اصابت گلوله به سرش، جان خود را از دست داد.

«از دفتر رهبری پرسیدند کدام آبان؟» امین انصاری‌فر، پدر فرزاد، از جانبازان جنگ ایران و عراق و از بازماندگان عملیات کربلای ۴، همان زمان به رادیو فردا گفته بود که پسرش حدود ساعت یک بعدازظهر، پس از تعطیلی کارش، در نزدیکی خانه از پشت تیر خورد.

او حالا به اتفاق پسر دیگرش آرمان در بازداشت به سر می‌برد. آقای انصاری‌فر پیش از بازداشت در دادگاه بین‌المللی مردمی آبان که برای رسیدگی به سرکوب اعتراضات در آبان‌ ۹۸ برگزار شد، به‌عنوان یکی از شاهدان درباره کشته شدن پسرش و فشارهای امنیتی بر خانواده او به دلیل پیگیری دلایل کشته شدن او شهادت داده بود.

مریم بهترپور، مادر فرزاد انصاری‌فر می‌گوید: پسرم از سرکار برمی‌گشت، پسرم را کشتند، بعد خانه و ماشین دخترم را آتش زدند. ماشین و خانه‌اش را آتش زدند. بعد دوباره آمدند شوهرم و پسرم را زندان کردند. برای دخترم حکم دادند که زندانش کنند. خیلی ما را اذیت می کنند.ما هم خانه‌مان کرایه است. صاحبخانه هر روز می آید که بیرون مان کند خیلی به هم ریخته‌ایم آشفته‌ایم. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

خودداری از اعطای مرخصی استعلاجی به سپیده قلیان؛ «می‌خواهند از او انتقام بگیرند»شماری از فعالان سیاسی از «محرومیت عمدی» سپیده قلیان از مرخصی استعلاجی با وجود «علائم حاد کرونا و مشکلات شدید گوارشی ناشی از اعتصاب غذا» خبر می‌دهند.

عقب‌نشینی رئیسی از حمایت از حمله روسیه؛ 'مخالف سلطه‌گری هستیم' | DW | 27.02.2022رئیس‌جمهور ایران کە در اولین روز هجوم روسیه به خاک اوکراین در تماس تلفنی با پوتین تلویحا از اقدام این کشور حمایت کرده بود اینک می‌گوید، جمهوری اسلامی مخالف 'سلطه‌گری' است. ظاهراً بیضه آقا و نوچه جفت شده است لوطی در حال مرگ است. آره پوفیوز، سلطه گری، فقط سلطه گری آخوندا، نه؟ 🤨 این نیز بگذرد…بزودی‼️

بی‌خبری از «محمد عینی» در ششمین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

هنوز دانشجویی از اوکراین به ایران نیامده است/ ظرفیت هیچ‌کدام از دانشگاه‌های پزشکی کشور خالی نیستمعاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: هنوز هیچ کدام از دانشجویانی ایرانی از اوکراین به کشور نیامده‌اند؛ برخی از آن‌ها به کشورهای همسایه اوکراین از جمله لهستان، مولداوی و رومانی رفته‌اند. قرار است وزارت راه و ترابری و سازمان هواپیمایی با هماهنگی سفارت یک هواپیما بفرستد تا به ایران بیایند.

تیم‌های ملی و باشگاهی روسیه از حضور در تمام میادین ورزشی محروم شدنددر نتیجه این تصمیم، تیم ملی فوتبال روسیه از حضور در بازی‌های پلی‌آف برای گرفتن جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر محروم شده است. ورزش سیاسی هست ، برای همین با ورزشگاههای رژیم کودک کش اسرائیل صهیونیستی مسابقه نمی دند خوب بود تیم عربستان هم تحریم میشد فیفا

یوفا نماینده باشگاهی روسیه را از لیگ اروپا کنار گذاشت