مادر رومینا اشرفی: رای دادگاه ترس و وحشت به جانم انداخته است

07/06/1399 01:42:00 ب.ظ

رعنا دشتی با بیان اینکه که نگران جان تنها پسرش است به خبرگزاری ایلنا گفت که در چند ماه گذشته از سوی خانواده همسرش مورد تهدید قرار گرفته است. به ادعای وی خانواده همسرش تلاش دارند تا حضانت کودک خردسالش را از او بگیرند.

رعنا دشتی با بیان اینکه که نگران جان تنها پسرش است به خبرگزاری ایلنا گفت که در چند ماه گذشته از سوی خانواده همسرش مورد تهدید قرار گرفته است. به ادعای وی خانواده همسرش تلاش دارند تا حضانت کودک خردسالش را از او بگیرند. ای کاش پدر رومینا «خانه پدری» را دیده بود رضا اشرفی، پدر رومینا دختر ۱۴ ساله‌اش را روز اول خردار ۱۳۹۹ در روستای سفید سنگان لمیر با داس سر برید.

اطلاعات منتشر شده از این پرونده نشان می دهد که پدر رومینا به شدت مخالف ازدواج دخترش با پسر مورد علاقه‌اش بوده است و پس از اینکه وی با این پسر از خانه فرار کرد به دست پدرش به قتل رسید.

طبق ماده ۲۲۰ قانون مجازات اسلامی پدری که فرزندش را به قتل می رساند قصاص نمی‌شود و بر اساس تشخیص دادگاه به پرداخت دیه و حبس محکوم می شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

آکار: هرکس باید بداند که ترکیه به بازیگری در عرصه بین‌الملل تبدیل شده استوزیر دفاع ملی ترکیه با بیان اینکه نیروهای مسلح کشور امنیت کشتی‌های حفاری در مدیترانه شرقی را تامین می‌کنند تاکید کرد که هرکس باید بداند که ترکیه به بازیگری در عرصه بین‌الملل تبدیل شده است. - خبرگزاری آناتولی

آیا این چنین قانونی هست که پدر به جای پسر هشت ساله به زندان برود؟

حمایت از تولید و اشتغال بخش مهمی از نقشه راه فصل هشتم تدبیر استرئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید عزم قطعی دارد که با حداکثر استفاده از فرصت یکساله پیش‌رو، با همکاری فعالان اقتصادی بخش خصوصی و اقتصاددانان کشور و با اجرای نقشه راه اقتصادی دولت، هدف تامین ثبات در اقتصاد را تحقق بخشد.

اعتراض به انتقال جعفر عظیم‌زاده به رجایی‌شهر؛ بیانیه جمعی از زندانیان بند ۸ زندان اوین

باید مراقب باشیم؛ نشست‌های سپتامبر شورای حکام همیشه برای ما دردسرساز بوده است/ ارجاع ندادن پرونده ایران به آژانس بهانه را از آمریکا می‌گیرد/ سیاست بین‌الملل از اساس نابرابر استقهرمانپور در گفت‌وگو با ایلنا: باید مراقب باشیم؛ نشست‌های سپتامبر شورای حکام همیشه برای ما دردسرساز بوده است/ ارجاع ندادن پرونده ایران به آژانس بهانه را از آمریکا می‌گیرد/ سیاست بین‌الملل از اساس نابرابر است

مردی که به کرونا باور نداشت، همسرش را به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ از دست داد - BBC News فارسیبرایان، رانندهٔ تاکسی در فلوریدا که به ادعا‌های نادرست در مورد فریب و کلک بودن ویروس کرونا باور داشت، همسرش را به دلیل ابتلا به کوویدـ۱۹ از دست داد.