مادر سوئدی که پسرش را ۲۸ سال زندانی کرده بود، بازداشت شد

12/09/1399 06:41:00 ب.ظ

مادر سوئدی که پسرش را ۲۸ سال زندانی کرده بود، بازداشت شد جزئیات بیشتر🔽

این مرد به دلیل زخم‌های عفونی روی پایش سختی راه می‌رود و به دلیل از دست دادن دندان‌هایش به راحتی قادر به حرف زدن نیست. مادر این مرد که اکنون نزد پلیس در بازداشت به سر می‌برد مظنون به «محروم کردن از آزادی به شکل غیرقانونی» و «ایراد صدمات جسمی» به دیگری است، اتهاماتی که او آنها را رد کرده است.

رسانه‌های سوئدی نوشته‌اند که پسر بزرگ‌تر این زن در سن سه سالگی فوت کرده و به همین دلیل او دچار وسواس شدید نگهداری از فرزند شده است. خویشاوند این زن گفته که او فرزندش را متقاعد کرده که بیرون از خانه همه منتظرند تا او را بدزدند و بنابراین او باید در خانه بماند چون مادرش تنها کسی است که می‌تواند از او محافظت کند.

این خویشاوند به روزنامه داگنس نیهتر گفت که او در طول سال‌ها چندین بار با اداره خدمات اجتماعی تماس گرفته و در این زمینه صحبت کرده است، اما به او گفته شده که هیچ جرمی اتفاق نیفتاده زیرا این مرد از نظر جسمی محبوس نبوده است.

مأموران پلیس در برابر ساختمان محل زندگی زنی که پسرش را ۲۸ سال زندانی کرده بود Claudio Bresciani/AP بوی ادرار، آشغال و گرد و خاک مأموران پلیس روز سه شنبه در آپارتمان مادر و پسر سوئدی را پلمب کردند. این آپارتمان در یک مجتمع کم‌ارتفاع زرد و خاکستری‌رنگ در محله فقیر و کارگرنشین هاندن در حومه سوئد واقع شده و به نظر می‌رسد سال‌هاست تمیز نشده است. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

ویدئو؛ اجرای گروه ماریاچی به یاد مادر درگذشته به دلیل کروناری آزتكا، نوازنده پانامایی سورنا به همراهی گروه ماریاچی به مناسبت جشن روز مادر همانند یک گروه دوره‌گرد به اجرای برنامه پرداخت.

زن‌کشی در مشهد: قتل یک مادر به دست فرزندانش به دلیل ازدواج مجددتعصب کور کورانه همیشه امیخته میشه با جنایت هولناک .غیرت را با حماقت اشتباه نگیریم به كجا ميرويم؟

لغو اعزام امیرمحمد یزدانی به جام جهانی کشتی به دلیل ابتلا به کروناتست کرونای امیرمحمد یزدانی آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد که قرار بود به رقابت‌های جام جهانی انفرادی صربستان اعزام شود، مثبت شد. خدا بهش سلامتی بده خدا به همه بیمارن سلامتیِ عاجل عنایت فرماید.

ریزش مو در افراد مبتلا به کرونا به دلیل استرس و اضطراب استریزش مو در افراد مبتلا به کرونا به دلیل استرس و اضطراب است یک متخصص عفونی گفت: فردی که طی دوران یا بعد از بیماری کرونا ریزش مو را تجربه می‌کند بیشتر به دلیل استرس و اضطرابی است که در دوران بیماری دارد.

مهندس بریتانیایی به دلیل نقض تحریم‌های ایران به حبس محکوم شد | DW | 18.12.2020کالین فیشر، مهندس بریتانیایی، توسط دادگاه ایالت فلوریدا در آمریکا به اتهام نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران به دو سال و نیم حبس محکوم شده است. او قصد داشته توربین و قطعات مربوط به آن را به ایران قاچاق کند.

عدم برگزاری مذاکرات مربوط به مدیترانه شرقی به دلیل کارشکنی طرف یونانیمذاکرات میان هیات‌های نظامی ترکیه و یونان با محوریت مدیترانه شرقی در مقر ناتو به دلیل عدم حضور هیات یونانی برگزار نشد. - خبرگزاری آناتولی