ماجرای ناراحتی رهبر انقلاب بخاطر محقق نشدن درخواست متفاوت همسرشان

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 59%

تسنیم نوشت: یک مرتبه از بین جمعیت، صدای فریاد خانمی بلند می‌شود. فریادی همراه با اشک خوشحالی. آقا انگشترشون و به من دادن! صدای فرزند شهیدی است که ابتدای مراسم و به عنوان اولین سخنران این مجلس نورانی، انگشتر معنوی حضرت آقا را به نمایندگی از فرزندان شهدا طلب کرد و آقا فی‌المجلس قولش را داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

تسنیم نوشت: چند روز پیش و همزمان با شروع هفته دفاع مقدس رهبر انقلاب دیداری مردمی با جمع کثیری از ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدای دفاع مقدس داشتند و در این دیدار درباره اهمیت روایت از دفاع مقدس و توجه بیش از پیش به نشر کتاب‌های دفاع مقدس هم سخن گفتند. در این جلسه تعداد زیادی از راویان و همچنین نویسندگان دفاع مقدس حضور داشتند.

" برادران رزمنده" واژه‌ای که شاید برای ما دهه شصتی‌ها قدری نامانوس به نظر برسد. اما واژگان این بانوان رزمنده، بعد از گذشت حدود ۳۵ سال از پایان دفاع مقدس، هنوز هم رنگی متفاوت دارد. رنگی از اخلاص. جنسی از نور. فاطمه از خاطرات پشتیبانی جنگ می‌گوید. از روزهایی که کامیون کامیون، لباس و ملحفه در ورودی پایگاه خالی می‌شده و یک عده از زنان با جان و دل، لباس رزمنده‌ها را می‌شسته‌اند.

مرداد ۶۷ بحبوحه عملیات مرصاد همچنان مشغول پشتیبانی بودیم که خبر رسید آقای خامنه‌ای تشریف آورده و می‌خواهند از خواهران رزمنده تشکر کنند. آن زمان ایشان رئیس جمهور بودند. من به عنوان یک سرباز، کنار در ورودی ایستاده بودم. مرضیه بیگم هم مثل من حفاظت جلوی در بود. آقا می‌خواستند بروند سخنرانی. تمام وجودمان پر از شور و اشتیاق دیدارشان بود. از در که وارد شدند کمتر از نیم متر با هم فاصله داشتیم. دلم می‌خواست چفیه روی دوششان را هدیه بگیرم، اما خجالت کشیدم از ایشان چیزی طلب کنم.

اینجا مردم برای یک وجب جلوتر رفتن اشک می‌ریزند و التماس می‌کنند. در محفلی نورانی که روایتی دارد از جنس عشق و دلدادگی، آرزوها و دعاها عجیب و غریب می‌شود. پیر و جوان مجلس، پدر و مادرها را فدایی ولی امر مسلمین جهان می‌دانند و دعا می‌کنند عمرشان گرفته شود اما، تارمویی از رهبر عزیزشان کم نشود. تمام اینها تجسم راه و رسم فدایی شدن است که شهیدان به ما آموخته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استفتاء رهبر انقلاب درخصوص شرط شرط صحت معامله نسیهرهبر انقلاب خاطرنشان کرده‌اند که شرط صحت معاملۀ نسیه، معین بودن زمان پرداختِ قیمت معامله است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

استفتاء جدید رهبر انقلاب درباره شرط صحت معاملۀ نسیهرهبر انقلاب خاطرنشان کرده‌اند که شرط صحت معاملۀ نسیه، معین بودن زمان پرداختِ قیمت معامله است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت آیت‌الله صلواتیرهبر انقلاب در پیامی درگذشت آیت‌الله غلامرضا صلواتی را تسلیت گفتند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

رهبر انقلاب رحلت آیت‌الله صلواتی را تسلیت گفتندرهبر انقلاب اسلامی در پیامی رحلت عالم ربانی مرحوم آیت‌الله آقای حاج شیخ غلامرضا صلواتی رحمه الله علیه را تسلیت گفتند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رهبر انقلاب رحلت آیت‌الله صلواتی را تسلیت گفتندرهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی رحلت عالم ربانی مرحوم آیت الله آقای حاج شیخ غلامرضا صلواتی رحمه الله علیه را تسلیت گفتند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت آیت‌الله صلواتیرهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی رحلت عالم ربانی مرحوم آیت‌الله آقای حاج شیخ غلامرضا صلواتی رحمةالله‌علیه را تسلیت گفتند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »