ماجرای استعفای ناگهانی مدیرعامل‌های استقلال و پرسپولیس | DW | 14.03.2020

15/03/2020 11:29:00 ق.ظ

علی فتح الله زاده چندین روز پس از گزینش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال ناگهان از این مسئولیت کناره‌گیری کرد. پیش از آن نیز محمدحسن انصاری فرد دیگر نخواست مدیرعامل پرسپولیس باشد. دلیل این کناره‌گیری‌های عجیب چیست؟

فوتبال ایران, پرسپولیس

علی فتح الله زاده چندین روز پس از گزینش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال ناگهان از این مسئولیت کناره‌گیری کرد. پیش از آن نیز محمدحسن انصاری فرد دیگر نخواست مدیرعامل پرسپولیس باشد. دلیل این کناره‌گیری‌های عجیب چیست؟ گفتگو با کوروش بازیار، بشنوید:

علی فتح الله زاده چندین روز پس از گزینش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال ناگهان از این مسئولیت کناره‌گیری کرد. پیش از آن نیز محمدحسن انصاری فرد دیگر نخواست مدیرعامل پرسپولیس باشد. دلیل این کناره‌گیری‌های عجیب چیست؟

https://p.dw.com/p/3ZR9Pفعالیت علی فتح الله زاده و محمدحسن انصاری فرد در سمت مدیرعامل باشگاه‌های سنتی و پرطرفدار استقلال و پرسپولیس تهران فقط پس از مدت بسیار کوتاهی به پایان رسید. استعفای این دو نفر که در سال‌های گذشته نیز سابقه خدمت در همین مقام را در این دو باشگاه داشتند، غیرمنتظره و عجیب به نظر می‌آید.

چرا فتح الله زاده و انصاری فرد که با اشتیاق و علاقه زیاد بار دیگر این سمت را در استقلال و پرسپولیس به عهده گرفته بودند، ناگهان از مسئولیت خود فاصله گرفته و استعفا دادند؟ علل پشت پرده احتمالی این حرکت چیست؟ در پادکست ورزشی دویچه وله فارسی در گفت‌وگو با کوروش بازیار، کارشناس فوتبال ایران، به بررسی جوانب این موضوع پرداخته‌ایم.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

اعتراضات ایران؛ پلیس و لباس شخصی‌ها دانشگاه شریف را محاصره کرده اند

روز یکشنبه و پس از سر دادن شعارهای تند علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای در داتشگاه شریف، پلیس و نیروهای لباس شخصی این دانشگاه را محاصره کرده‌اند. گزارش‌های تائید نشده از ورود ماموران امنیتی به بخش‌هایی از دانشگاه حکایت دارد. ادامه مطلب >>

معاون رئیس جمهوری آمریکا از اعمال محدودیت بر مسافرت‌‌ها از اروپا به آمریکا دفاع کرد🔺معاون رئیس جمهوری آمریکا از اعمال محدودیت بر مسافرت‌‌ها از اروپا به آمریکا دفاع کرد ⚡️مایک پنس از تصمیم پرزیدنت ترامپ مبنی بر اعمال محدودیت بر مسافرت‌ها از اروپا دفاع کرد و گفت که منشا شیوع ویروس از قاره آسیا، به قاره اروپا تغییر کرده است. ایکاش مسئولین ایران دره ای دلشون به حال مردمشون میسوخت اگر الان هم دارن اقداماتی میکنن فقط بخاطر ترس از جون خودشونه الاغ ها شما که اخوند ها و خامنه ای رو متهم میکردید که چرا به چین پرواز ها لغو نشد حالا که کل اروپا گرفته چرا امریکا پرواز های خود رو به مقصد چین و اروپا الان داره محدود میکنه و کلا نمیبنده؟؟؟ به نقشه شیوع کرونا در خاورمیانه دقت کنید ! دو منطقه سبز به کرونا آلوده نیست یا گزارشی نیست ؟ گزارش نیست چون‌با هجوم وحوش_اروپایی و نوچه هایش روبروست . آوارگان جنگی سوری به ترکیه و اروپا مهاجرت میکنند هیچ کنترلی توسط ترکیه یونان‌صورت نمیگیرد . پنهانکاری جنایت_بشری

وحشت از شیوع کرونا مدارس آلمان را به تعطیلی می‌کشاند | DW | 13.03.2020برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در آلمان شمار ایالت‌هایی که مدارس و مهد کودک را تعطیل کرده‌اند مدام افزایش می‌یابد. در سیستم فدرال آلمان تصمیم‌گیری در مورد این گونه مسائل در حیطه اختیارات مقام‌های ایالتی قرار دارد. وضعیت شهر هامبورگ در رابطه با ویروس کرونا چگونه است؟ آفرین. وقت کردی بیشتر از کرونا تو آلمان برای ما بنویس.

فراستخواه: مردم ایران با حافظه تمدنی خود از تهدیدکرونا عبور می کنندکرونا | مقصود فراستخواه: پژوهشگر مسائل اجتماعی با تاکید بر توان خود ترمیمی بالای ایرانیان، گفت: مردم ایران با تکیه بر حافظه‌های تمدنی و ذخایر فرهنگی و ادبی بسیار باارزش خود از تهدید 'بیماری کرونا' عبور می کنند موقع بدبختی ها ذخایر ادبی و تمدنی رو میندازن وسط که ای نوادگان کوروش شما میتونید اینو پشت سر بذارید. همین که نسبتا وضع خوب شد شر و ور شروع میشه که امام زمان کشور رو نگه داشته کشور ماله امام زمانه امام خامنه ای واقعیتش خود خداست برکت حضور ایشون بلا رو دور کرد. فرقه_تبهکار

گزارش نیویورک‌تایمز از «وضعیت فاجعه‌آمیز» انتشار کرونا در ایران و نگرانی عراقی‌هاروزنامه آمریکائی نیویورک‌تایمز فاش کرد که وضعیت تنش‌باری در مرز میان عراق و ایران به دلیل شیوع ویروس نیویورک خودش شخم خورده 😀

مرگ یکی دیگر از فرماندان سپاه پاسداران بر اثر کرونا

گفتگوی اردوغان، ماکرون و مرکل به دلیل ویروس کرونا از طریق ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شددیدار سه‌جانبه رجب طیب اردوغان، امانوئل ماکرون و آنگلا مرکل که قرار بود 17 مارس انجام شود، به دلیل ویروس کرونا از طریق ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد

لینک کوتاه شده https://p.گزارش فاکس نیوز از شیوع کرونا در ایران؛ کسی آمار رژیم ایران را باور نمی‌کند یک کارشناس به فاکس نیوز گفته هیچکس آمار رژیم ایران را باور نمی‌کند شبکه خبری آمریکایی فاکس نیوز گزارشی از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران منتشر کرده است.تا بعد از ظهر جمعه، ۲۳ اسفند (۱۳ مارس) تعداد موارد شناسایی شده ابتلا به ویروس جدید کرونا در آلمان سه هزار و ۱۳۹ مورد و تعداد قربانیان بیماری کووید ۱۹ هفت مورد بوده است."مقصود فراستخواه"، روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: در فرهنگ این جامعه و در پشت خاطره تمدنی آن، امید وجود دارد و مردم ما مرتب به هم یادآور می‌شوند که"در ناامیدی بسی امید است و پایان شب سیه سپید است.

dw.com/p/3ZR9P فعالیت علی فتح الله زاده و محمدحسن انصاری فرد در سمت مدیرعامل باشگاه‌های سنتی و پرطرفدار استقلال و پرسپولیس تهران فقط پس از مدت بسیار کوتاهی به پایان رسید. فاکس نیوز می گوید جمهوری اسلامی ایران گفته است تاکنون بیش از ۳۶۰ نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند و حدود ۹ هزار نفر نیز به این ویروس مبتلا شده اند. استعفای این دو نفر که در سال‌های گذشته نیز سابقه خدمت در همین مقام را در این دو باشگاه داشتند، غیرمنتظره و عجیب به نظر می‌آید. به گزارش خبرگزاری آلمان مسئولان محلی ایالت بایرن صبح جمعه اعلام کردند که تمام مدارس، مهدکودک‌ها و مراکز نگهداری از کودکان در این ایالت از ۱۶ ماه مارس تا ۲۰ آوریل تعطیل خواهد بود. چرا فتح الله زاده و انصاری فرد که با اشتیاق و علاقه زیاد بار دیگر این سمت را در استقلال و پرسپولیس به عهده گرفته بودند، ناگهان از مسئولیت خود فاصله گرفته و استعفا دادند؟ علل پشت پرده احتمالی این حرکت چیست؟ در پادکست ورزشی دویچه وله فارسی در گفت‌وگو با کوروش بازیار، کارشناس فوتبال ایران، به بررسی جوانب این موضوع پرداخته‌ایم. متیو اشمیت، کارشناس علوم سیاسی و امنیت ملی از دانشگاه «نیو هِیوِن»، به فاکس نیوز گفته است: «هیچکس آماری که [توسط رژیم] تهران منتشر می‌شود را باور نمی‌کند. تاریخ . این پژوهشگر مسائل اجتماعی با بیان اینکه مردم ایران توانایی‌های بالقوه بالایی برای ایستادگی و مقاومت مقابل بحران‌ها را دارند، گفت: مردم ایران با رنج آشنا هستند و حافظه‌های تمدنی و ذخایر فرهنگی و ادبی بسیار باارزشی دارند و توان عبور از بحران را دارند.