لیگ‌های فوتبال اروپایی در آستانه شروع؛ لیگ برتر ایران در بلاتکلیفی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در شرایطی که اکثر کشورهای اروپایی برنامه آغاز دوباره مسابقات لیگ خود را اعلام کرده‌اند، در ایران مدیران باشگاه‌ها به دنبال لغو این مسابقات هستند.

چند مدیر تیم‌های فوتبال در ایران با ارسال نامه‌ای خواهان نیمه تمام ماندن بازی‌ها بدون معرفی قهرمان برای رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران شده‌اند.

رویکردی که با اعتراض تیم فوتبال پرسپولیس مواجه شده است. تیمی که در فاصله تنها ۹ هفته به پایان رقابت‌ها با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ناامنی پناه‌جویان ایرانی در پی واقعه هریرود علیه مهاجران افغانستانی در مرز ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم هرات در واکنش به کشته شدن شهروندان افغان در مرز ایرانگروهی از شهروندان و فعالان مدنی در ولایت هرات در غرب افغانستان در واکنش به ادعاهای کشته شدن شهروندان این کشور در مرز ایران مقابل کنسولگری این کشور تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک‌جفت کفش، حق‌الزحمه یک وزنه‌بردار برای دو سال وزنه‌زدن در لیگ!یک‌جفت کفش، حق‌الزحمه یک وزنه‌بردار برای دو سال وزنه‌زدن در لیگ! ملی پوش سابق تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران می گوید، برادرش برای دو سال وزنه زدن در لیگ تنها یک جفت کفش ۲۰۰ هزار تومانی دریافت کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اوضاع وخیم دو پرتابگر دیسک ایران در بلاروس/ نه پول دارند و نه جا و مکان!اوضاع وخیم دو پرتابگر دیسک ایران در بلاروس حسین رسولی: اگر فدراسیون خزانه‌اش خالی بود چرا ما را به اردویی پر از استرس فرستاد؟ صاحبخانه بدلیل ندادن اجاره می‌خواهد که ما را بیرون کند این بلایی که فدراسیون سر ما آورد از ۱۰۰ بار کرونا گرفتن برایمان بدتر بود 'اگر فدراسیون خزانه‌اش خالی بود چرا ما را به اردویی پر از استرس فرستاد؟' به این دلیل که ج.ا. و رژیم آخوند هست. همونجا اعلام پناهندگى كنند بدليل اين وضعيت. بخدا ١٠تا پاسپورت بهشون ميدن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ایران به انتشار اخبار تصمیم‌گیری کشورهای ضامن روند آستانه در مورد آینده سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی رئیس جمهور پیشین ایران از ایجاد سیکل خشونت در این کشور
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »